صفحه 106 از 158 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

و اینکه رشته من شیمی آلی است،باید از کدوم موسسه ارزیاب اقدام کنم؟

Junior Member

درسته که سازمان ارزشیابی مدارک، در صورت ارایه ندادن بیمه شغلی، یکسال از سابقه کار کم میکنه و مثلا 5 سال را میکنه 4 سال و 5 نمره ازمون کم میشه؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط siros11 نمایش پست ها
    درسته که سازمان ارزشیابی مدارک، در صورت ارایه ندادن بیمه شغلی، یکسال از سابقه کار کم میکنه و مثلا 5 سال را میکنه 4 سال و 5 نمره ازمون کم میشه؟
    ارتباطی به بیمه نداره، بعضی از سازمان های اسس کننده یکسال از سوابقتون کم میکنن اگر اشتباه نکنم مثله وت اسس.

مدارک من رو سازمان Engineers Australia ارزیابی کرد و یکی از مدارک ضروری که از من خواسته بودند سابقه بیمه بود. اصلا توی کتابچه خودشون نوشته بودند که علاوه بر نامه ای که شرکت از سابقه کاریتون و خلاصه شرح وظایفتون میده باید از یک سازمان دیگه مثل اداره مالیات یا اداره بیمه هم نامه ارائه کنید. تازه با اینکه توی دفترچه اسمی از قرارداد کاری نیومده بود از من قرارداد هم خواستن. وقتی روند الان رو با چند سال پیش مقایسه میکنی میفهمی که یه مقدار دارن سخت گیری بیشتری میکنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

بستگی به سازمان ارزشیابی داره و مدارکتون. من حدود یه سال بیمه نداشتم ولی برای همون سال علاوه بر نامه سابقه کار ، قرارداد و فیش حقوقی هم ارائه دادم. وقبول کردند البته من فوریه 2016 مدارکم رو فرستادم نمیدونم الان چقدر قوانین تغییر کرده

Junior Member

طبق تحقیقات من برای اثبات سابقه کار اول بیمه میخوان که اگه اونو ارایه ندین ازتون هم قرارداد اولیه ای که چندین سال پیش امضا کردین را میخوان، هم نامه سابقه کار که شرح وظایف و میزان حقوقتونو نوشته.
    اگر بیمه را ارایه ندین و قرارداد اولیه را هم ارایه ندین و از طرفی فیش حقوقی (payslip) را هم نداشته باشین و فقط به نامه سابقه کار اکتفا کنین، یقینا ازتون سنوات سابقه کار را اقلا به اندازه یکسال یا بیشتر کم میکنن.(و این مساوی است با کم شدن امتیاز شما)
    ویرایش توسط siros11 : December 16th, 2016 در ساعت 06:37 PM

Senior Member

طبق تحقیقات من برای اثبات سابقه کار اول بیمه میخوان که اگه اونو ارایه ندین ازتون هم قرارداد اولیه ای که چندین سال پیش امضا کردین را میخوان، هم نامه سابقه کار که شرح وظایف و میزان حقوقتونو نوشته.
    اگر بیمه را ارایه ندین و قرارداد اولیه را هم ارایه ندین و از طرفی فیش حقوقی (payslip) را هم نداشته باشین، یقینا ازتون سنوات سابقه کار را اقلا به اندازه یکسال یا بیشتر کم میکنن.(و این مساوی است با کم شدن امتیاز شما)
    اگر اینطور که شما میگید هیچی مدرکی نداشته باشه که کل سابقه کار رو قبول نمیکنند حداقل باید نامه ای از شرکت یا قرارداد داشته باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    اگر اینطور که شما میگید هیچی مدرکی نداشته باشه که کل سابقه کار رو قبول نمیکنند حداقل باید نامه ای از شرکت یا قرارداد داشته باشه
    با فرض این گفتم که فقط نامه سابقه کار خشک و خالی از طرف شرکت ارایه بشه و بیمه و فیش حقوقی در میان نباشن. که در اینصورت قطعا یکسال یا بیشتر از سابقه کار کم میشه موقع اسس شدن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

با فرض این گفتم که فقط نامه سابقه کار خشک و خالی از طرف شرکت ارایه بشه و بیمه و فیش حقوقی در میان نباشن. که در اینصورت قطعا یکسال یا بیشتر از سابقه کار کم میشه موقع اسس شدن.
    من مدارکم رو برای engineers australia فرستادم. در کتابچه های راهنماش هیچ چیزی در مورد بیمه نگفته بود و حتی موقع آپلود کردن مدارک، جایی هم برای آپلود کردن بیمه نبود. و خوب من هم نفرستادم. در حالیکه من حتی ترجمه سابقه بیمه ام رو هم دارم.
    قرارداد و فیش حقوقی هم اصلا ندارم و نمی تونم هم تهیه شون بکنم.

به نظرتون چه کار باید بکنم؟ آیا واقعا از سابقه کار کم می کنن؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    من مدارکم رو برای engineers australia فرستادم. در کتابچه های راهنماش هیچ چیزی در مورد بیمه نگفته بود و حتی موقع آپلود کردن مدارک، جایی هم برای آپلود کردن بیمه نبود. و خوب من هم نفرستادم. در حالیکه من حتی ترجمه سابقه بیمه ام رو هم دارم.
    قرارداد و فیش حقوقی هم اصلا ندارم و نمی تونم هم تهیه شون بکنم.

به نظرتون چه کار باید بکنم؟ آیا واقعا از سابقه کار کم می کنن؟
    درسته که این موارد مستقیما توی کتابچه آورده نشده ولی زمانیکه شما CV خودتونو به همراه نامه سابقه کار و قراردادها آپلود میکنین، چند روز بعدش ازتون مدارکی میخوان که ساپورت کننده ادعای شما در رزومه باشه. مثلا ممکنه به مدارک اضافی ای مثل فیش حقوقی یا گواهی بانکی برای اثبات دریافت حقوق هم نیاز بشه که اگر شما این مدارک را تهیه نکنید، این موضوع به عنوان یه تناقض بین ادعای شما و واقعیت تلقی میشه و از سوابقتون کم میکنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)