صفحه 107 از 158 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط siros11 نمایش پست ها
    درسته که این موارد مستقیما توی کتابچه آورده نشده ولی زمانیکه شما CV خودتونو به همراه نامه سابقه کار و قراردادها آپلود میکنین، چند روز بعدش ازتون مدارکی میخوان که ساپورت کننده ادعای شما در رزومه باشه. مثلا ممکنه به مدارک اضافی ای مثل فیش حقوقی یا گواهی بانکی برای اثبات دریافت حقوق هم نیاز بشه که اگر شما این مدارک را تهیه نکنید، این موضوع به عنوان یه تناقض بین ادعای شما و واقعیت تلقی میشه و از سوابقتون کم میکنن.
    این که دیگه میشه نهایت سختگیری. مشخصه که تو ایران خیلی از شرکتها، خصوصا شرکتهای خصوصی و باز خصوصا شرکتهای خصوصی که در پروژه های مهندسی عمران کار می کنن، اصلا این جور مسائل رو رعایت نمیکنن. فقط ماه به ماه پول تو حسابت میریزن که هرچند حقوقته ولی عنوان بانکیش حقوق نیست. یه واریز ساده پوله. که حتی ممکنه از حساب شخصی باشه و یا از حساب تنخواه شرکت. برای همینم گفتم نمی تونم این مدارک رو تهیه بکنم.
    ولی بیمه رو دارم.
    آیا کسی تجربه نحوه برخورد با این مدارک رو داره؟ و یا میزان سختگیری ارزیابها و بعد ازون خود وزارت مهاجرت استرالیا؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من چند تا سوال داشتم در خصوص ری اسسمنت توسط وت اسس
    متاسفانه نتیجه ارزیابی مدارک من برای یک شغل منفی و غیر مرتبط ارزیابی شد ( مدارک کارشناسی و ارشد من تایید شد ولی is not highly relevant با شغلی که اقدام کردم ارزیابی شد، در صورتی که شغل من همین Environmental Health Officer بود با 10 سال سابقه کار)
    سوال: 1- در روند ری اسسمنت با توجه به مدارک سابقه کار و رزومه ای که برای بار اول فرستادم اضافه کردن وظایف جدید منطبق با رشته تحصیلیم و مهارت جدید (که ری اسسمنت میخوام برای این شغل انجام بشه) مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟ برداشت دروغ گفتن پیش نمیاد؟؟ از قضا این کارا رو هم انجام میدادم توی شرکت ولی چون ارتباطی با رشته شغلی اول نداشت در سری اول بهش اشاره نکردم!
    2- کسی از دوستان تا حالا از اعتراض به ارزیابی وت اسسس نتیجه مثبت گرفته؟؟
    3- در خصوص مهارت های شغلی با پسوند nec کسی اطلاعاتی داره؟؟ برداشت شما از این قسمت چیه:
    Not elsewhere classified (nec) categories are used for known, discrete occupations which are not separately identified in ANZSCO Version 1.2 because of their lack of numerical significance in Australia or New Zealand. The occupation titles listed under nec categories are illustrative of the scope and range of occupations included in the nec category.

برداشت من اینه که اگه رشته ای در کدهای ANZSCO (که رشته من zoology هست) باشه اونوقت به عنوان nec
    ارزیابی نمیشه ؟؟ شغلی که میخوام ری اسسمنت بشه
    234599: LIFE SCIENTISTS NEC هست .
    بااینکه این دو تا مهارت شغلی در یک گروه هستن ولی کد های متفاوتی دارن و خود zoology یک کد داره که متاسفانه هیچ ایالتی نمیخوادش ولی
    LIFE SCIENTISTS NEC رو ایالت ویکتوریا میخواد!
    از همه کسایی که کمک میکنن ممنونم.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    این که دیگه میشه نهایت سختگیری. مشخصه که تو ایران خیلی از شرکتها، خصوصا شرکتهای خصوصی و باز خصوصا شرکتهای خصوصی که در پروژه های مهندسی عمران کار می کنن، اصلا این جور مسائل رو رعایت نمیکنن. فقط ماه به ماه پول تو حسابت میریزن که هرچند حقوقته ولی عنوان بانکیش حقوق نیست. یه واریز ساده پوله. که حتی ممکنه از حساب شخصی باشه و یا از حساب تنخواه شرکت. برای همینم گفتم نمی تونم این مدارک رو تهیه بکنم.
    ولی بیمه رو دارم.
    آیا کسی تجربه نحوه برخورد با این مدارک رو داره؟ و یا میزان سختگیری ارزیابها و بعد ازون خود وزارت مهاجرت استرالیا؟
    دوست عزیز، EA از ابتدای سال 2016 برای تایید سوابق کاری مدارکی مانند بیمه، مالیات و ... علاوه بر نامه از شرکت و قرارداد کاری طلب میکنه که توی بوکلت جدیدشون هم ذکر شده.
    شما اگر نامه ای از شرکت دارید مبنی بر اینکه چه مدت با چه شرح وظایفی و چند ساعت در روز کار کرده اید و همچنین سابقه بیمه رد شدتون، سوابقتون تایید میشه و اگرندارید اصلا ازتون سوابق رو قبول نمیکنن نه اینکه مثلا یکسال کم کنند از سوابقتون و ... . اگر مدارکتون رو ناقص فرستادید، اسسور ازتون میخواد برای سال هایی که ادعای سابقه کاری کرده اید براش مدارک بیمه و ... بفرستید.

با سلام دوستان
    من میخوام برم استرالیا با ویزا
    189 مشخصات من به شرح زیر چقدر شانس ؟ چقدر هزینه ؟ چقدر زمان میبره؟
    سنم 28 و فکر کنم 30 امتیاز میگیرم
    1: فوق لیسانس با معدل 15.30
    2: لیسانس 17
    3: کاردانی 16.5
    4: دیپلم 17

5: آیلتس 5.5 کل در سال 2011 دارم و به راحتی توانایی دریافت آیلتس 6.5 ایچ اسکیل رو دارم
    6: سابقه کار واقعی 3 سال دارم اما بدون بیمه که میتونم نامه کاملی از مدیرام دریافت کنم
    7: به دلیل اینکه سربازی رفتم و الان در شرکت جدید بیمه دارم میشم میتونم با پرداخت هزینه مدت سربازیمو به سابقه کارم اضافه کنم
    8: مدرک دوره آی سی دل افتخاری از مجتمع فنی تهران دارم

ممنون میشم بگید باید چی کار کنم و اصلا شانس دارم یا نه؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, University of Adelaide

سلام دوستان

من اخیرا ارزیابی مدرک تحصیلیم رو از Engineers Australia به عنوان Civil Engineer دریافت کردم و میخوام واسه ویزا 189 اقدام کنم. با 3 سال و نیم سابقه کار بیمه ای مرتبط که دارم 60 امتیازم تکمیله. فقط یه چیزی رو شک دارم که هنوز جرات نکردم واسه invite اقدام کنم. ممنون میشم دوستان اگه اطلاعاتی دارن راهنماییم کنن.

من سربازی رو از طریق بنیاد نخبگان و با استفاده از تسهیلات طرح پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت سربازی از تاریخ 20/2/2012 تا 22/6/2013 انجام دادم. این دوره با یک سال و دو ماه سابقه کار بیمه ای من تداخل داره، چون بصورت تمام وقت تو شرکت کار میکردم و سربازی رو بصورت پروژه تحقیقاتی انجام دادم و تحویلشون دادم و کارت پایان خدمت گرفتم. بنابراین با توجه به اینکه تو فرم 80 باید بگیم سربازی رفتیم یا نه و تو چه تاریخی، نمیدونم که برای کسب 5 امتیاز سابقه کار اداره مهاجرت که به موضوع ایراد میگیرد یا نه. ممنون میشم راهنماییم کنین.

سلام
    ممنون از اطلاع رسانی
    راستش من میخوام با این شرکت قرارداد ببندم واسه همین برای من خیلی مهمهکه بدونم چرا این رو میگید و چه بدی در مورد شما کردن
    ممنون میشم اگر بیشتر توضیح بدید

Member

سلام
    من ظاهراً برای ارزیابی مدارک باید به AIM مراجعه کنم که مخصوص رشته مارکتینگ هم میباشد. در اصل برای رشته sales & marketing manager از ایالت SA میخواهم ویزای اسپانسر 190 بگیرم، و اما سوالام:

1) مدارک مورد نیاز AIM برای ارزیابی خیلی مفصل و پیچیده هست و فیش حقوقی رو هم نوشته اگر امکان داره ارسال کنیید و صحبتی راجع به بیمه هم نکرده. آیا کسی تجربه کار با این مرکز ارزیابی رو داشته که به من بگه دقیقاً چه مدارکی برای اسس لازم هست بفرستم؟

2 ) یک جا توی توضیحات نوشته که حد اقل 3 سال کار مستمر در این رشته با مقام مدیریت و یا اگر مدرک تحصیلی مرتبط با این رشته داشته باشیم این 3 سال می تونه کمتر هم باشه! ولی توی فرمش که باید سوابق کاری رو بنویسیم نوشته که حداقل 8 تا 10 سال سابقه کاریتون رو بنویسید! حالا نمیدونم که حتما 8 سال سابقه رو میخواد یا نه؟ (من الان 6 سال هست که فارغ التحصیل شدم )

3) مدرک Bachelor in Marketing من از دانشگاه عجمان که اینترنشنال و به زبان انگلیسی در امارات هست، از کجا بدونم معادل با bachelor استرالیا هست؟

4 ) مدرک Master in Marketing رو هم از یک دانشگاه آنلاین در آمریکا گرفتم که الان نه وب سایتش میاد بالا و نه توی اینترنت هیچ اثری ازش هست! به نظر شما آیا این مدرک رو هم همراه مدارکم بفرستم یا نفرستادنش بهتر هست؟

مرسی از راهنماییهاتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط aagholampour نمایش پست ها
    سلام دوستان

من اخیرا ارزیابی مدرک تحصیلیم رو از Engineers Australia به عنوان Civil Engineer دریافت کردم و میخوام واسه ویزا 189 اقدام کنم. با 3 سال و نیم سابقه کار بیمه ای مرتبط که دارم 60 امتیازم تکمیله. فقط یه چیزی رو شک دارم که هنوز جرات نکردم واسه invite اقدام کنم. ممنون میشم دوستان اگه اطلاعاتی دارن راهنماییم کنن.

من سربازی رو از طریق بنیاد نخبگان و با استفاده از تسهیلات طرح پروژه تحقیقاتی جایگزین خدمت سربازی از تاریخ 20/2/2012 تا 22/6/2013 انجام دادم. این دوره با یک سال و دو ماه سابقه کار بیمه ای من تداخل داره، چون بصورت تمام وقت تو شرکت کار میکردم و سربازی رو بصورت پروژه تحقیقاتی انجام دادم و تحویلشون دادم و کارت پایان خدمت گرفتم. بنابراین با توجه به اینکه تو فرم 80 باید بگیم سربازی رفتیم یا نه و تو چه تاریخی، نمیدونم که برای کسب 5 امتیاز سابقه کار اداره مهاجرت که به موضوع ایراد میگیرد یا نه. ممنون میشم راهنماییم کنین.
    داداش خبر داری civil engineer رفت تو لیست jobs to be removed?

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering, University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط CoolDude نمایش پست ها
    داداش خبر داری civil engineer رفت تو لیست jobs to be removed?
    آره از شانسمون. شنیدم که از جولای قراره از لیست حذف بشه. واسه همین میخوام سریعتر کارامو انجام بدم.

Junior Member

سلام دوستان ممنون میشم اگر بنده رو یا اینجا یا تو خصوصی راهنمایی کنید. سنم 27سال برای دکتری اقدام کردم اما میخوام برای ویزای اسکیل ورکر هم اقدام کنم اما اطلاعاتم خیلی کمه برای این ویزا!
    لیسانسم ریاضی کاربردی و فوق لیسانس مهندسی صنایع دارم، شش سال سابقه تدریس دارم که سه سال آن با بیمه بود مابقی کسر مالیات و دوسال سابقه کنترل پروژه هم دارم اما بیمه اصلا ندارم در این زمینه. متاهل هستم و همسرم 28سالش و فوق لیسانس پلیمر هستند و سابقه کار نیز دارند. مدرک ایلتس اکادمیک 6.5دارم . لیستی از مشاغل نتونستم پیدا کنم که ایا تدریس ریاضیات میتونم اقدام کنم یا خیر؟و اینکه مراحل و سایتی که باید بفرستم برای ارزیابی چی؟ و ایا باید وکیل بگیرم در این زمنه یا خیر.ممنون از همگی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)