صفحه 108 از 158 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط aagholampour نمایش پست ها
    آره از شانسمون. شنیدم که از جولای قراره از لیست حذف بشه. واسه همین میخوام سریعتر کارامو انجام بدم.
    چه بد!! منم مهندس عمرانم و هنوز نتیجه اسس من نیومده. فکر کنم تا یک ماه دیگه بیاد. از نظر زمانی آیا امیدی هست که تا اونموقع کارام انجام بشه؟ البته تا ماه می بیتشر وقت هم ندارم. چون 10 امتیاز از امتیاز سنم کم میشه.
    تا اونموقع آیا میشه از طریق مهندسی عمران نتیجه گرفت.؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط CoolDude نمایش پست ها
    داداش خبر داری civil engineer رفت تو لیست jobs to be removed?
    دوست عزیز. من هر چی گشتم این مطلب رو پیدا نکردم. میشه لطفا رفرنس بدید.

سلام. مدرک من رو Vetassess باید ارزیابی کنه. مدرک لیسانس و سابقه کارم به شغلی که میخوام نامینیت کنم مرتبط هستند ولی فوق لیسانسم غیر مرتبط هست. آیا باید مدرک فوق لیسانم (غیرمرتبط) رو هم برای ارزیابی بفرستم؟

در مورد فیش حقوقی هم ممنون میشم بگید که چند تا باید باشه؟ یکی کافیه بدیم برای ترجمه؟

با سلام

سوالی که داشتم این هست که من یه دوره کوتاه مدت مرتیط با رشته شغلیم داشتم و یه گواهی بین المللی هم دریافت کردم. این گواهی رو میشه موقع ارسال مدارک ارسال کرد و اصلا آیا تاثیری داره یا خیر...

Member
    رشته و دانشگاه
    اخترفیزیک دانشگاه الزهرا تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط Danaz نمایش پست ها
    سلام. مدرک من رو Vetassess باید ارزیابی کنه. مدرک لیسانس و سابقه کارم به شغلی که میخوام نامینیت کنم مرتبط هستند ولی فوق لیسانسم غیر مرتبط هست. آیا باید مدرک فوق لیسانم (غیرمرتبط) رو هم برای ارزیابی بفرستم؟

در مورد فیش حقوقی هم ممنون میشم بگید که چند تا باید باشه؟ یکی کافیه بدیم برای ترجمه؟
    هر مدرکی بدین برای اسسمنت برای سابقه کاری و تطبیق اون, همون مدرک مورد بررسسی قرار میگیره. غیر مرتبط باشه که معنا نداره دوست من! فیش حقوقی دو تای اول و دو تای آخر لازم هست

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nicholas206 نمایش پست ها
    با سلام

سوالی که داشتم این هست که من یه دوره کوتاه مدت مرتیط با رشته شغلیم داشتم و یه گواهی بین المللی هم دریافت کردم. این گواهی رو میشه موقع ارسال مدارک ارسال کرد و اصلا آیا تاثیری داره یا خیر...
    رشته اصلی شما چیه؟ در کل برای اسسمنت ممکنه پوینتی اضافه نکنه (بستگی به رشته شما داره, مثلا کامپیوتر باشید یا فنی و حرفه ایی کمک میکنه که 10 امتیاز مدرک رو بگیرید) ولی تاثیر مثبت تو دید کسی که اسس میکنه داره

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi4949 نمایش پست ها
    دوست عزیز. من هر چی گشتم این مطلب رو پیدا نکردم. میشه لطفا رفرنس بدید.
    بله متاسفانه رفته تو این لیست اما قطعی کسی نمیتونه بگه آیا حذف میشه یا نه! منبع هم از سایت border.gov.au بخونید

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood68 نمایش پست ها
    با سلام دوستان
    من میخوام برم استرالیا با ویزا
    189 مشخصات من به شرح زیر چقدر شانس ؟ چقدر هزینه ؟ چقدر زمان میبره؟
    سنم 28 و فکر کنم 30 امتیاز میگیرم
    1: فوق لیسانس با معدل 15.30
    2: لیسانس 17
    3: کاردانی 16.5
    4: دیپلم 17

5: آیلتس 5.5 کل در سال 2011 دارم و به راحتی توانایی دریافت آیلتس 6.5 ایچ اسکیل رو دارم
    6: سابقه کار واقعی 3 سال دارم اما بدون بیمه که میتونم نامه کاملی از مدیرام دریافت کنم
    7: به دلیل اینکه سربازی رفتم و الان در شرکت جدید بیمه دارم میشم میتونم با پرداخت هزینه مدت سربازیمو به سابقه کارم اضافه کنم
    8: مدرک دوره آی سی دل افتخاری از مجتمع فنی تهران دارم

ممنون میشم بگید باید چی کار کنم و اصلا شانس دارم یا نه؟؟
    دوست عزیز رشته شغلی و مدارک تحصیلی شما چیه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط astro نمایش پست ها
    هر مدرکی بدین برای اسسمنت برای سابقه کاری و تطبیق اون, همون مدرک مورد بررسسی قرار میگیره. غیر مرتبط باشه که معنا نداره دوست من! فیش حقوقی دو تای اول و دو تای آخر لازم هست
    ممنون.
    ببینید من درست میگم، در کل من باید موقع لاج پرونده تمام مدارک تحصیلیم رو قید کنم ولی در مرحله اول برای اسسمنت و گرفتن اسپانسر ایالتی لزومی نداره مدارک غیرمرتبط رو اعلام کنم، درسته؟
    کلا اسسمنت تنها برای شغل نامینت شده هست و ربطی به امتیاز مدرک تحصیلی تو اون 60 امتیازی که باید بیاریم نداره، آیا اینطور هست؟

البته فکر کنم لیسانس و فوق لیسانس فرقی با هم نداره برای اداره مهاجرت استرالیا و در کل یک امتیاز مشخصی می گیره و مدرک دکترا هست که امتیاز بیشتری داره.

Junior Member

با سلام
    یه سوال داشتم. ممنون میشم جواب بدین.
    میخواستم بپرسم در مرحله اسس برای مهاجرت به استرالیا باید مدرک زبان رو هم حتما بفرستیم یا میشه نمره زبان رو در مرحله دعوت نامه یا در زمان لاج هم فرستاد؟
    اینو واسه این میپرسم که اگه بشه با توجه به زمان کمی که برای یه سری رشته ها تا جولای سال بعد هست اسس زودتر انجام بشه تا جواب آیلتس بیاد.
    برای گرفتن 5 امتیاز همراه حتما باید همراه هم یک سال سابقه بیمه داشته باشه؟ اینو چطوری میشه بدون سابقه بیمه حلش کرد؟ کسی تجربه یا اطلاعی داره؟
    ویرایش توسط saeedehgh : December 30th, 2016 در ساعت 06:08 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)