صفحه 110 از 158 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    سلام، در مرحله اسسمنت مشخص میشه مدرک شما چند امتیاز میگیره، بعضی از لیسانس ها که از دانشگاه های لول 2 هستن 10 امتیاز میگیرن و اینجاست که ممکنه مدرک فوق لیسانس بهتون کمک کنه که 15 امتیاز رو بگیرید.
    من مدرک لیسانس مهندسی شیمی- دانشگاه دولتی کاشان و با معدل 13.2 دارم. 10 امتیازی که نمیشم !!!

نقل قول نوشته اصلی توسط astro نمایش پست ها
    رشته اصلی شما چیه؟ در کل برای اسسمنت ممکنه پوینتی اضافه نکنه (بستگی به رشته شما داره, مثلا کامپیوتر باشید یا فنی و حرفه ایی کمک میکنه که 10 امتیاز مدرک رو بگیرید) ولی تاثیر مثبت تو دید کسی که اسس میکنه داره
    منم منظورم تاثیر مثبته بود. من رشتم مهندسی شیمی هست، با کمتر از یکسال سابقه کار بدون بیمه. شرکتی که براش کار میکنم 5 سال سابقه کار برام رد میکنه و مشکلی از نظر نامه نگاری و ... وجود نداره. زمینه کاری و مدرک دوره کوتاه مدت هم مرتبط با هم هستن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    اگر منظورتون سازمان EA هست که حالت عادیش حدود 3 ماه طول میکشه و شما که مدارک رو براشون میفرستید اعلام میکنید که ازمون آیلتس روهم طی روند بررسی پرونده براشون میفرستید و اینجوری پرونده باز میمونه تا براشون مدرک آیلتس رو بفرستید. یه حالت Fast track هم دارند که فکر کنم 12 روزه جواب اسس رو میدن که خوب برای این باید همون موقع آیلتس رو بدید.
    همسرتون باید اسسمنت داشته باشند و آیلتس که به شما 5 امتیاز بدن، حال اگه هنگام اسس از شما بیمه بخوان قضیه فرق میکنه و داستان بیمه مهم میشه و اگر نخوان که دیگه مشکلی نیست و این مورد هم دوباره به سازمان اسس کننده مربوط میشه و هر کدوم از سازمان ها باهم فرق میکنن.
    مرسی که جواب دادین
    ببینید هزینه اسسمنت رو درست میگم؟ 814 دلار استرالیا برای حالت عادی که 3 ماه طول میکشه و 274 دلار اضافه برای انجام fast track که ظاهرا نوشته 15 روز کاری طول میکشه.

Junior Member

دوستان یه سوالی دارم، ما همه مدارک رو دادیم و الان در حال سکیوریتی چک هستیم، سوالم اینکه که فروردین ماه که برسه دو سال از اسسمنت ما میگذره، من شنیدم اگه دو سال از اسسمنت بگذره مجددا باید بفرستیم، این قضیه واقعیت دارد؟

Junior Member

سلام دوستان، من در ماه نوامبر 2016 برای رشته مهندسی صنایع اقدام کردم و سازمان مهندسی استرالیا به من جواب داد که شما همه چیزتون خیلی خوبه اما ما شما رو به عنوان انجیرینگ تکنولوژیست اسس می کنیم که توی لیست سایر مشاغل مهندسی قرار میگیره، کسی میدونه که اسس شدن توی این لیست چه تاثیری روی روند کار میذاره؟ آیا ممکنه امتیاز دانشگاهم رو کم کنند یا مثلا سابقه کاری رو کمتر حساب کنند؟ یا نمیدونم، هر تاثیر دیگه ای که موقع مصاحبه و ویزا ممکنه داشته باشه
    ممنون از پاسختون

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mahemah نمایش پست ها
    دوستان یه سوالی دارم، ما همه مدارک رو دادیم و الان در حال سکیوریتی چک هستیم، سوالم اینکه که فروردین ماه که برسه دو سال از اسسمنت ما میگذره، من شنیدم اگه دو سال از اسسمنت بگذره مجددا باید بفرستیم، این قضیه واقعیت دارد؟
    سلام، اسسمنت 3 سال اعتبار داره و تاریخ معتبر بودنش هم موقع گرفتن دعوت نامه مهمه،

نقل قول نوشته اصلی توسط zeinab_zr نمایش پست ها
    سلام دوستان، من در ماه نوامبر 2016 برای رشته مهندسی صنایع اقدام کردم و سازمان مهندسی استرالیا به من جواب داد که شما همه چیزتون خیلی خوبه اما ما شما رو به عنوان انجیرینگ تکنولوژیست اسس می کنیم که توی لیست سایر مشاغل مهندسی قرار میگیره، کسی میدونه که اسس شدن توی این لیست چه تاثیری روی روند کار میذاره؟ آیا ممکنه امتیاز دانشگاهم رو کم کنند یا مثلا سابقه کاری رو کمتر حساب کنند؟ یا نمیدونم، هر تاثیر دیگه ای که موقع مصاحبه و ویزا ممکنه داشته باشه
    ممنون از پاسختون
    سلام، تاثیری روی گرفتن امتیاز مدرک و سابقتون نداره، فقط مشکل اینجاست که خیلی از مهندسا تکنولوژیست اسس میشن و این باعث میشه تو این کد رشته متقاضی زیاد باشه. در حال حاضر به افراد 65 امتیاز به بالا تو کد 233914 دعوت نامه میدن و اونم سالی 1000 تا ( فکر میکنم رشته خودتونم همین شرایط رو داشه باشه) . بهتره شرایطه اسپانسری دو کد رشته و امتیاز دعوت نامه ها رو چک بکنی. سایت های زیر بهت کمک میکنن.
    https://www.anzscosearch.com/search/
    https://www.border.gov.au/trav/work/skil

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedehgh نمایش پست ها
    مرسی که جواب دادین
    ببینید هزینه اسسمنت رو درست میگم؟ 814 دلار استرالیا برای حالت عادی که 3 ماه طول میکشه و 274 دلار اضافه برای انجام fast track که ظاهرا نوشته 15 روز کاری طول میکشه.
    اگر منظورتون EA هست که الان نوشته حالت عادی 15 هفته طول میکشه و 1030 دلار استرالیا ( شامل اسس مدرک و سابقه کار ) و برای Fast Track هم 275 دلار که همونطور که فرمودید 15 روز .
    https://www.engineersaustralia.org.a...ssessment-fees

بچه ها ممنون میشم اگه به این سوال من جواب بدین. از بچه هایی که برای مهاجرت اقدام کردن یا در حال اقدام کردن هستن. چه تعدادی از وکیل استفاده می کنن و چه تعدادی خودشون مراحل ارسال مدارک و ... رو طی می کنند ؟

Junior Member

الان یک سوالی برام پیش اومده دوستان
    دوستان مهندسی معماری که میخوان سابقه شغلیشون به همراه مدارک تحصیلیشون اسس بشه باید چیکار کنن ؟
    اخه طبق فرموده یکی از دوستان گویا معمارها واسه اسس مدارکشون از طریق AACA اقدام میکنند که در خود فایل راهنمای AACA ذکر شده اسس سابقه کار صورت نمیگیره ! حالا اسس سابقه کار از طریق افسیر پرونده هست ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)