صفحه 112 از 158 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering-Azad Ahvaz

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط farbodd نمایش پست ها
    سلاممممم
    میشه لطفا بفرمایید هزینه fast track برای vetassess چقدره و اگه اینکارو بکنیم چقدر زمانش کمتر میشه؟ ممنون
    سلام..Vetassess ، چیزی به عنوان fast track نداره.

Junior Member

ممنون از پاسختون. میشه بفرمایید چقدر طول میکشه وت اسس مدارکو برای ویزای ۱۹۰ اسس کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering-Azad Ahvaz

نقل قول نوشته اصلی توسط farbodd نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. میشه بفرمایید چقدر طول میکشه وت اسس مدارکو برای ویزای ۱۹۰ اسس کنه؟
    خواهش.. من هنوز نفرستادم،در حال /اماده کردن مدارکم.. وکیلم میگه بین 2 تا 3 ماه.

Junior Member

درود خدمت دوستان مخصوصا عزیزان پیشکسوت
    بنده چندین صفحه مرتبط با استرالیا از این انجمن رو خوندم، متاسفانه راهنمای کامل و گام به گام ندیدم که آپدیت هم باشه(حتی غیر آپدیت ندیدم)
    حتی چندین مطلب از بعضی دوستان که همین تقاضا رو داشتن بود، اما بی جواب موند
    خواهش میکنم بفرمایید کجا میشه راهنمای گام به گام استرالیا پیدا کرد که توش زیر دکترا صحبت شه ما متوجه شیم!
    این واژه های تخصصی توضیح داده شده مثل اسسمنت، لاج، ویزای 189 و 190 و...
    ضمنا خواهشا وبسایت مهاجرت دولت استرالیا رو معرفی نکنید، یه آدرس وطنی (مخصوصا همین انجمنها) رو معرفی کنید که ما اول راه بیفتیم، بعد بریم سراغ اونها
    مرسی از شما پیشکسوت عزیز که بی منت لطف میکنید.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

ببین دوست عزیز خلاصه رو بگم:

پروسه ویزای مهاجرتی استرالیا بر اساس امتیاز هست... برای دریافت اقامت دایم استرالیا یا همون Permanent Residency شما نیاز دارید که با موارد مختلف امتیاز جمع اوری کنید... ازجمله سابقه کار... سن... مدرک تحصیلی... امتیاز همسر و مدرک مترجمی ناتی .... هر کدوم از این موارد امتیاز خاصی داره که بهتره تشریف ببرید سایت اداره مهاجرت استرالیا و موارد امتیاز بندی را بخونید.... کلا ما سه ویزای اصلی دارییم.... 189 یا اقامت دایم... 190 و 489... شما تشریف ببرید سایت اداره مهاجرت و سرچ بفرمایید مثلا Subclass 189 ریز به ریزش را شرح داده...
    برای اینکه نشون بدید شما مدرک تحصیلی معادل مدرک تحصیلی کسی که در استرالیا تحصیل کرده را دارید باید مدارک تحصیلیتون را به اصطلاح Assess کنید.... یعنی ارزیابی ! برای اینکه نشون بدید سابقه کارتون ارشمند هست و پارامترهای مورد نظر اینارو داره باید اسسس بشه...
    موسسات مختلفی برا اساس رشته تحصیلی شما این کار را انجام میدن که میتونید سرچ کنید توی گوگل برای رشته شما چه موسسه ای اسس میکنه... بعد از اسس کردن مراحل بعدی طی میشه... که فعلا تا همین حد اطلاعات برای شما در این مرحله کافی هست...زندگی ساده تر از اون چیزی هست که فکرشو بکنی ... اینجا همه چون از سایت اداره مهاجرت اخرین اخبار را میتونن بگیرن پس لزومی به تکرار نیست و اینجا فقط ابهامات حل میشه... کل این پروسه هم اگر امتیاز لازم را داشته باشید توسط خودتون و با مطالعه انجام میشه... موفق باشید.. خدانگهدار

https://www.border.gov.au/

نقل قول نوشته اصلی توسط experia نمایش پست ها
    درود خدمت دوستان مخصوصا عزیزان پیشکسوت
    بنده چندین صفحه مرتبط با استرالیا از این انجمن رو خوندم، متاسفانه راهنمای کامل و گام به گام ندیدم که آپدیت هم باشه(حتی غیر آپدیت ندیدم)
    حتی چندین مطلب از بعضی دوستان که همین تقاضا رو داشتن بود، اما بی جواب موند
    خواهش میکنم بفرمایید کجا میشه راهنمای گام به گام استرالیا پیدا کرد که توش زیر دکترا صحبت شه ما متوجه شیم!
    این واژه های تخصصی توضیح داده شده مثل اسسمنت، لاج، ویزای 189 و 190 و...
    ضمنا خواهشا وبسایت مهاجرت دولت استرالیا رو معرفی نکنید، یه آدرس وطنی (مخصوصا همین انجمنها) رو معرفی کنید که ما اول راه بیفتیم، بعد بریم سراغ اونها
    مرسی از شما پیشکسوت عزیز که بی منت لطف میکنید.

Junior Member

سلام
    من با توجه به جواب اسسم (وت اسس) : دکترا و 6 سال سابقه=30 امتیاز - ایلتس 6.5= 0 امتیاز - اسپانسر ایالتی= 10 امتیاز - سن 42= 15 امتیاز کلا 55 امتیاز میارم. نظر دوستان این تاپیک چیه؟ واسه 5 امتیازی که کم دارم چکار کنم که راحتترین و سریعترین باشه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r_gh نمایش پست ها
    سلام
    من با توجه به جواب اسسم (وت اسس) : دکترا و 6 سال سابقه=30 امتیاز - ایلتس 6.5= 0 امتیاز - اسپانسر ایالتی= 10 امتیاز - سن 42= 15 امتیاز کلا 55 امتیاز میارم. نظر دوستان این تاپیک چیه؟ واسه 5 امتیازی که کم دارم چکار کنم که راحتترین و سریعترین باشه؟
    ممنون
    سه تا کار می تونید بکنید:
    1- آیلتس تون رو ببرید بالای 7
    2- در آزمون مترجمی ناتی شرکت کنید ( 5 امتیاز هزینه داره ولی شاید این تنها راهتون باشه )
    3- اگر همسر دارید از امتیاز اون استفاده کنید ( 5 امتیاز ولی ایشون هم باید آیلتس بالای 6 بگیره و مدارک تحصیلیش اسس و مرتبط باشه)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sirvaan نمایش پست ها
    سه تا کار می تونید بکنید:
    1- آیلتس تون رو ببرید بالای 7
    2- در آزمون مترجمی ناتی شرکت کنید ( 5 امتیاز هزینه داره ولی شاید این تنها راهتون باشه )
    3- اگر همسر دارید از امتیاز اون استفاده کنید ( 5 امتیاز ولی ایشون هم باید آیلتس بالای 6 بگیره و مدارک تحصیلیش اسس و مرتبط باشه)
    ممنون ازپاسختون.
    مورد سوم که منتفی هست. بین ناتی و ایلتس 7 کدوم راحتتره؟

Junior Member

لطفا جواب بدیننننننننننن
    سلام و ممنون از دوستانی که وقت میزارند و پاسخ میدند.

یک سوال
    اگه کسی سابقه کاریش ۳ سال با بیمه باشه و شغلش تو لیست csol باشه و لیسانسش تو یه رنج باشه ولی دقیقا مرتبط نباشه؟ وت اسس قبول میکنه؟

Junior Member

سلام دوستان، از کجا میتونیم بفهمیم امتیاز مورد نیاز برای به رشته 60 است یا 65 یا 70؟ من رشته ام مکانیکه و امتیازم 60 میشه اما شنیدم با توجه به محدودیت ها و پر شدن و سقف نیاز فقط امتیاز 65 به بالا رو تایید میکنند! اینو متوجه نمیشم! از کجا میشه مطمئن شد قضیه چیه؟!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)