صفحه 113 از 158 نخستنخست ... 1363103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,121 تا 1,130 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Diba3 نمایش پست ها
    سلام.
    این لینکی که شما گذاشتین مربوط به کارهای مالی EA هست.
    شما باید EA ID را به عنوان کد مربوطه در فرم های EOI و بعدا موقع لاج ذکر کنید. این کاری هست که من انجام دادم و فرایند انجام شده.
    ممنون دوست عزیز.
    بله حق با شماست. من قبل از خوندن پاسخ شما، بهengineers australia ایمیل زدم و همینی که شما گفتی رو به من گفت . این جوابشه:

Dear Mahdi,

Thank you for your email.

Your EA ID is the reference that can be used for your EOI.

Good luck with your Visa Application.

Kind regards,

Nadia

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz1984 نمایش پست ها
    خير دوست گرامي.
    بنده 5 سال سابقه كار claim كردم كه البته حدود 7 سال سابقه دارم و بيمه هم دارم.
    براي امتياز سابقه كار لزوما نيازي نيست كه EA سابقه كار شمارو اسس كنه. optional هست ميتونين درخواست بدين ميتونين ندين.

موفق باشي
    دوستان یک سئوال دیگه هم دارم. تو یک تاپیک دیگه هم مطرح کردم. ولی با خوندن مطالب این تاپیک باز گیج شدم.
    آقا بهروز و یا دوستانی که مثل آقا بهروز ما، درخواست اسس مدارک سابقه کار رو ندادن، آیا افیسر امتیاز سابقه کار رو بهشون داد یا نه. بعضی ها میگن اسس سابقه کار لازمه و بعضیا میگن نیست.
    ممنون از پاسختون

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidya نمایش پست ها
    سلام دوستان، از کجا میتونیم بفهمیم امتیاز مورد نیاز برای به رشته 60 است یا 65 یا 70؟ من رشته ام مکانیکه و امتیازم 60 میشه اما شنیدم با توجه به محدودیت ها و پر شدن و سقف نیاز فقط امتیاز 65 به بالا رو تایید میکنند! اینو متوجه نمیشم! از کجا میشه مطمئن شد قضیه چیه؟!

نتايج آخرين Round Result
    http://www.border.gov.au/WorkinginAu...d-results.aspx

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییتون، چک کردم باید امتیازم 65 باشه. پس باید 5 نمره باقیمانده رو از سابقه کار جبران کنم. سابقه بیمه حدود 3 سال دارم ولی به امتیاز 5 سال نیاز دارم. حالا سوالم اینه که آیا حتما باید سابقه بیمه رو ارائه داد؟ یا راه در رو داره؟ Migration Skills Assessment Booklet سازمان Engineers Australia رو چک کردم گفته سابقه بیمه نیازه! اما آیا این شرطو تازه گذاشته یا اینکه قبلا هم بوده ولی بهش خیلی توجه نمیشده؟ چون یکی از دوستام پارسال اقدام کرد و یه مدت سابقه کار جعلی ارائه داد! ینی اگه این موضوعو جدی نگیرن پس منم میتونم اقدام کنم. خیلی ممنون میشم اگه کسی تجربه داره راهنماییم کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r_gh نمایش پست ها
    ممنون ازپاسختون.
    مورد سوم که منتفی هست. بین ناتی و ایلتس 7 کدوم راحتتره؟
    به نظر من همون آیلتس رو برید چون هرچی واسه زبانتون وقت بیشتر بزارید بعد از رفتن به اونجا بیشتر به کارتون میاد

سلام، خسته نباشید. لیسانس برق و الکترونیک دانشگاه آزاد شهر غیر تهران با معدل 13.40 دارم. اگه مدرکم در مرحله ی ارزیابی به عنوان دیپلم ارزیابی بشه دیگه نمی تونم به عنوان مهندس برق درخواست مهاجرت کاری استرالیا بدم؟ کاری میتونم بکنم که لیسانسم، لیسانس شناخته بشه؟(من قبولی برق شبانه سراسری هم دارم که چون نمره های دانشگاه آزاد معادل سازی نمیکرد دنبالش نرفتم.)

ببخشید چه طور میتونم بفهمم دقیقا کار یه مهندس مثلا مهندس برق مثلا در شاخه ی الکترونیک در استرالیا چی میتونه باشه؟ چه مهارتی رو ازش انتظار دارن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط alibb نمایش پست ها
    ببخشید چه طور میتونم بفهمم دقیقا کار یه مهندس مثلا مهندس برق مثلا در شاخه ی الکترونیک در استرالیا چی میتونه باشه؟ چه مهارتی رو ازش انتظار دارن؟
    به سایت https://www.engineersaustralia.org.au/ یه سر بزنین یا از سایت https://www.anzscosearch.com/search/ رشته مهندسی برق رو سرچ کنین Task ها رو نگاه کنین

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط alibb نمایش پست ها
    سلام، خسته نباشید. لیسانس برق و الکترونیک دانشگاه آزاد شهر غیر تهران با معدل 13.40 دارم. اگه مدرکم در مرحله ی ارزیابی به عنوان دیپلم ارزیابی بشه دیگه نمی تونم به عنوان مهندس برق درخواست مهاجرت کاری استرالیا بدم؟ کاری میتونم بکنم که لیسانسم، لیسانس شناخته بشه؟(من قبولی برق شبانه سراسری هم دارم که چون نمره های دانشگاه آزاد معادل سازی نمیکرد دنبالش نرفتم.)
    به احتمال زیاد مدرک شما 10 امتیاز محسوب میشه و تکنسین محسوب میشین شما با داشتن 60 امتیاز میتوانید برای مهاجرت اقدام کنید البته چک کنید که جز رشته های پر تقاضا نباشید که امتیاز بیشتر از 60 لازم داشته باشین

Junior Member

سلام دوستان، من نتیجه اسسمنتم از انجمن مهندسان استرالیا اومده اما هیچ مطلبی در مورد سابقه کارم نگفته، آیا این طبیعیه؟ من مدارک حدود شش سال سابقه رو براشون فرستادم اما هیچی در موردش نگفتند. رشته م مهندسی صنایع هست. آیا موقع سابمیت کردن ای او آی نیازی به تعداد سال سابقه از انجمن مهندسان نیست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)