صفحه 117 از 158 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    درخواست بررسی سریع کرده بودید که هنوز نیومده؟
    بله fast track بودم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط donyadorosti نمایش پست ها
    بله fast track بودم
    پس قطعا ایمیل بزنید یا حتی تماس بگیرین.
    به نظر میرسه که توی EA حتما منتظرن که پیگیری کنیم!! من تا ایمیل زدم دو روز بعدش جواب اسس اومد. کلا دو هفته شدش.

Junior Member

سلام دوستان،
    من یک سوال داشتم
    اگربخام درموردامتیازات مدرک توسایت بدونم کجابایدسرچ کنم؟ من میخام امتیاز مربوط به مدرک تحصیلی وکسانیکه رشته غیرمرتبط به کامپیوترداشتن و RPLنوشتن وACSآنها رو ارزیابی کرده بدونم.
    ممنون میشم اگر کسی بدونه جواب بده

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط CoolDude نمایش پست ها
    داداش خبر داری civil engineer رفت تو لیست jobs to be removed?
    این لیست jobs to be removed رو از کجا می شه گیر اوورد .. برای رشته مهندسی صنایع کسی خبر داره که چطوریه اوضاع ؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself نمایش پست ها
    این لیست jobs to be removed رو از کجا می شه گیر اوورد .. برای رشته مهندسی صنایع کسی خبر داره که چطوریه اوضاع ؟
    جواب این سوال رو مهدی عزیز زحمت کشید و بهم گفت ! ‌ .. حالا یه سوال دیگه دارم:

من باید برای مدرک خودم (مهندسی کامپیوتر - تهران جنوب!)‌ از طریق ACS اقدام کنم. از اونجایی که برای ۵ امتیاز همسر می خوام اقدام کنم و امتیاز سابقه کار نمی خوام. یکسال سابقه کار از ۲ سال اخیر چقدر مهمه ؟ لازمه اصلا؟ می تونم با یه نامه موضوع رو حل کنم یا باید مدرک بیمه و اینا داشته باشم ؟ دوستانی که با ACS تجربه دارن می تونن کمک کنن!

به طور کلی این موضوعی که برای assessment کردن main applicant وجود داره (که مثلا دانشگاه آزاد ممکنه ۱۰ امتیاز بگیره ، و نه ۱۵ تا) ، برای امتیاز همسر هم وجود داره؟ چقدر سختگیری می کنن سر ۵ امتیاز همسر ؟ من سال ۸۴ لیسانس ام رو گرفتم و بعد سال ۸۶ ارشد (تغییر رشته) شروع کردم ! می تونم برای اون ۲ سال یه نامه ایی چیزی جور کنم از جایی که مشغول بودم اما بیمه نداشتم ! چون مهندسی کامپیوتر توی لیست هست بهتره که لیسانس ام رو اسس کنم .. درسته ؟ بعد اون دوران ارشد ایران و بعد هم ارشد و دکتری خارج رو چی کار کنم ؟ حرفی نزنم قبوله ؟

Junior Member

سلام من لیسانس دانشگاه آزاد شاهرود و دارم در رشته معماری با معدل 16.70 به نظر شما چند امتیاز می تونم بیارم از رشته تحصیلیم و با توجه به اینکه 1 سال سابقه کار دارم امتیازی میارم یا نه

Junior Member

بنده چند تا سوال از دوستان معماری که برای Architectural Draftsperson اقدام کردند دارم.

1- در گواهی سابقه کاری که ارسال کردند، آیا Job title شون در شرکتی که مشغول به کار بودند رو Architect زدند یا همون Architectural Draftsperson ؟
    2- راجع به ارزیابی تعداد سال های مفید سابقه کاری، آیا سال اول سابقه کاریشون تحت عنوان "کارآموزی" یا شرایط مشابه حذف شد یا خیر ؟

بسیار ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering-Azad Ahvaz

نقل قول نوشته اصلی توسط tige نمایش پست ها
    سلام من لیسانس دانشگاه آزاد شاهرود و دارم در رشته معماری با معدل 16.70 به نظر شما چند امتیاز می تونم بیارم از رشته تحصیلیم و با توجه به اینکه 1 سال سابقه کار دارم امتیازی میارم یا نه
    سلام..تا جایی که من اطلاع دارم ، 10 امتیاز برای لیسانس از دانشگاه لول 2 . برای یک سال سابقه کار هم امتیازی نمیگیرید. با 3 سال سابقه 5 امتیاز میتونید بگیرید.

Junior Member

سلام من یک سوال دارم در مورد نوشتن Career Episode
    من بیشتر از شش سال توی یک شرکت کار کردم و کارمون پروژه ای بوده حالا می خواهم هر پروژه رو پایه قرار بدم برای هر اپیزود. حالا سوالم اینه که تقریبا 80 درصد این سه تا اپیزود شبیه هم میشه. به نظر شما مشکلی پیش می یاد یا نه؟ چه کار کنم من

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار

سلام
    از دوستان کسی میدونه آیلتس حتما باید جنرال باشه یا آکادمیک هم مورد قبول هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)