صفحه 12 از 158 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان سلام

1- من برا اسسمنت مدرک فوق لیسانس و لیسانسمو میخوام ارائه بدم. ریز نمره دوتا مدرک رو باید بفرستم؟ یا اینکه فوق لیسانس کافیه؟
    2- من 11 ماه خدمت کردم برای ارائه سابقه کار تو اون مدت چه کار باید بکنم؟ به چه نحوی سابقه کار دوره سربازی رو ارائه بدم؟

ممنون

Junior Member

سلام به همه
    دوستان در مورد رشته معماری کسی به جوابی نرسید که چطوری باید ارزیابی مدرک و سوابق کاری انجام بدیم؟ من توی سایت اصلی مهاجرت استرالیا دیدم اسم یه شرکت رو گفته بود، اما architecture رو ارزیابی میکرد، حالا ما باید مهندسی اقدام کنیم یا معماری؟

Junior Member

من ریز نمرات دو تایی رو فرستادم ولی گویا فقط لیسانس براشون ملاکه چون تو جواب اسسمنت هیچ اسمی از مدرک ارشد نبرده بود. اگر هم میخوای یکی رو بفرستی فکر میکنم حتما لیسانس رو باید بفرستی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

سلام
    بچها من برام officer میل زده که فیش حقوقیت قابل قبول نیست و نوشته Social Security Record باید ارایه بدی. کسی میدونه این چی هست؟!

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط salma1363 نمایش پست ها
    سلام
    بچها من برام officer میل زده که فیش حقوقیت قابل قبول نیست و نوشته Social Security Record باید ارایه بدی. کسی میدونه این چی هست؟!
    یعنی سابقه بیمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    یعنی سابقه بیمه
    مطمئنی؟؟ من سابقه بیمه ندارم چون بیمه بابام مال بانک بود چون کلا مجانی بود برامون همه چیز خودم نخواستم اون بیمه کار رو داشته باشم. البته اون موقع قصدم مهاجرت اصلا نبود! یعنی باید چکار کنم؟!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

مطمئنی؟؟ من سابقه بیمه ندارم چون بیمه بابام مال بانک بود چون کلا مجانی بود برامون همه چیز خودم نخواستم اون بیمه کار رو داشته باشم. البته اون موقع قصدم مهاجرت اصلا نبود! یعنی باید چکار کنم؟!!
    بعد من الان توی سایت وت اسس خوندم سابقه بیمه رو social insurance record نوشته.

Junior Member

سلام
    در اصل باید بری اداره تامین اجتماعی و تقاضای سابقه بیمه ات رو بکنی اونا بهت یه برگه میدن که نشون میده در کدوم اداره و شرکتها کار کردی و به چه میزان. اون رو ترجمه میکنی و میفرستی که خیلی هم واسه اونها معتبره چون متوجه شدند که کمتر میشه خالی بست رو سابقه بیمه. ولی اگر سابقه بیمه نداری یه کمی کارت مشکل میشه . باید براشون توضیح بدی که چرا بیمه نداشتی و یک نفر دیگه مثلا مدیرت تایید کنه که اگر بیمه نشدی جرا و به چه دلیل بوده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط ImaaaaN نمایش پست ها
    در اصل باید بری اداره تامین اجتماعی و تقاضای سابقه بیمه ات رو بکنی اونا بهت یه برگه میدن که نشون میده در کدوم اداره و شرکتها کار کردی و به چه میزان. اون رو ترجمه میکنی و میفرستی که خیلی هم واسه اونها معتبره چون متوجه شدند که کمتر میشه خالی بست رو سابقه بیمه. ولی اگر سابقه بیمه نداری یه کمی کارت مشکل میشه . باید براشون توضیح بدی که چرا بیمه نداشتی و یک نفر دیگه مثلا مدیرت تایید کنه که اگر بیمه نشدی جرا و به چه دلیل بوده
    نه من بیمه بانک هستم و اصلا منطقی نیست که بیمه بانک رو کنسل کنم بیام بیمه تامین اجتماعی بگیرم! آخه من خیلی کم دیدم که سابقه بیمه بخوان بعد دوستم حتی فیش حقوقی هم نداده بود و با یه نامه ساده از شرکت قبولش کرده بودن. نمی دونم این چرا اینقدر به من گیر داده! حالا چجوری توضیح بدم که بیمه ندارم و چطور ثابت کنم من اینجا بودم؟!

نه من بیمه بانک هستم و اصلا منطقی نیست که بیمه بانک رو کنسل کنم بیام بیمه تامین اجتماعی بگیرم! آخه من خیلی کم دیدم که سابقه بیمه بخوان بعد دوستم حتی فیش حقوقی هم نداده بود و با یه نامه ساده از شرکت قبولش کرده بودن. نمی دونم این چرا اینقدر به من گیر داده! حالا چجوری توضیح بدم که بیمه ندارم و چطور ثابت کنم من اینجا بودم؟!
    من شنيدم يه گواهي كسر ماليات هم هست كه اگه بتوني از كارفرمات بگيري بابت ماليات حقوقي كه به شما داده بايد از دارايي بگيره شايد اونو قبول كنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)