صفحه 12 از 150 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام. کسی که لیسانس داشته و با لیسانس اسس شده حالا فوق گرفته و بخواد با فوق اسس بشه سوابق کاری قبل از مرک فوق لیسانسش باطل میشه؟ من شش هفت سال سابقه کار بعد از لیسانس دارم اما وکیلم میگه اگه با فوق اسس بشی سابقه کارت از زمان گرفتن مدرک فوق حساب میشه؟!!! این غیر طبیعی نیست وقتی سابقه مار در راستای رشته ی لیسانس و فوق لیسانسته؟ به خاطر دانشگاه لیسانسم پروفشنال اسس نشدم و 5 امتیاز کم دارم اما با فوق میتونم اینو جبران کنم به شرطی که سابقه کارمو کم نکنن.
    ممنونم اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.

سلام دوستان
    من مهندس مكانيك از دانشگاه آزاد دزفول رو دارم . مي خواستم بدونم اگر مداركم را براي ENGINEERS AUSTRALIA بفرستم دقيقا چه عنواني رو توي ASSESSMENT برام مينويسن ؟ بسيار مهم لطفا در صورت اطمينان پاسخ دهيد دوستان
    با تشكر
    ( من از يكي دو تا موسسه مهاجرتي پرسيدم گفتن SKILL LEVEL 1 نميشم و SKILL LEVEL 2 مي شم ولي نگفتن مطابق كدوم مدرك تحصيليشون )

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی آب- شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط mshirinezhad نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مهندس مكانيك از دانشگاه آزاد دزفول رو دارم . مي خواستم بدونم اگر مداركم را براي ENGINEERS AUSTRALIA بفرستم دقيقا چه عنواني رو توي ASSESSMENT برام مينويسن ؟ بسيار مهم لطفا در صورت اطمينان پاسخ دهيد دوستان
    با تشكر
    ( من از يكي دو تا موسسه مهاجرتي پرسيدم گفتن SKILL LEVEL 1 نميشم و SKILL LEVEL 2 مي شم ولي نگفتن مطابق كدوم مدرك تحصيليشون )
    خوب شما باید اول توی لیست مشاغل مورد نیاز توی سایت اداره مهاجرت نگاه کنید ببینید رشتتون جز لول یک هست یا دو. فکر می کنم دانشگاه آزاد دزفول جز دانشگاه درجه 2 باشه اینو می تونید تلفنی هم از وکیل ها بپرسید و جواب هم میدن.

سلام
    من مدارکم رو بر اساس لیست درخواستی برای ارسال آماده کردم ولی شنیدم که بعد از معادلسازی و در مرحله نهایی مصاحبه ممکنه مدارک جانبی غیر رسمی تایید کننده حضور شما در محل کار مثلا عکس با همکاران درخواست کنند. از دوستان کسی اطلاع داره که این مدارک ممکنه شامل چه مستنداتی بشوند؟

Junior Member

سلام دوستان یک سوال و راهنمایی فوری احتیاج دارم
    بنده در دوران تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کار میکردم. منطقا هم فول تایم کار میکردم چون کلاس هام یک روز در هفته بود و مرخصی می گرفتم. گواهی کارم در این دوره تمام وقت بود. مدارکم 20 هفته طول کشید تا توسط مهندسی استرالیا ارزیابی بشه و در نهایت اسسور که فردی هست به نام Nsangou Issah ایمیل زد که چطور ممکنه تو هم دانشگاهت فول تایم باشه و هم کارت فول تایم باشه. من شرایط را به طور کامل توضیح دادم. اما الان ایمیل زده که من قانع نشدم و تو قصد داشتی ما را گمراه کنی و کسی نمی تونه اینجوری درس بخونه و کار بکنه و در نتیجه ما قصد داریم مدارک تو را ریجکت و به اداره مهاجرت اعلام کنیم. من مجددا از کارفرما نامه بردم که همه این موارد را توضیح داده بود ولی ایمیل زده که اینها سند سازی هست و قابل قبول نیست. کسی میتونه راهنمایی بکنه. من سابقه بیمه، قرارداد، فیش حقوقی و همه این موارد را هم دارم اما میگه قبول ندارم. چه راهکاری به نظرتون میرسه؟ لطفا راهنمایی فوری کنید
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط MHSHER نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال و راهنمایی فوری احتیاج دارم
    بنده در دوران تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کار میکردم. منطقا هم فول تایم کار میکردم چون کلاس هام یک روز در هفته بود و مرخصی می گرفتم. گواهی کارم در این دوره تمام وقت بود. مدارکم 20 هفته طول کشید تا توسط مهندسی استرالیا ارزیابی بشه و در نهایت اسسور که فردی هست به نام Nsangou Issah ایمیل زد که چطور ممکنه تو هم دانشگاهت فول تایم باشه و هم کارت فول تایم باشه. من شرایط را به طور کامل توضیح دادم. اما الان ایمیل زده که من قانع نشدم و تو قصد داشتی ما را گمراه کنی و کسی نمی تونه اینجوری درس بخونه و کار بکنه و در نتیجه ما قصد داریم مدارک تو را ریجکت و به اداره مهاجرت اعلام کنیم. من مجددا از کارفرما نامه بردم که همه این موارد را توضیح داده بود ولی ایمیل زده که اینها سند سازی هست و قابل قبول نیست. کسی میتونه راهنمایی بکنه. من سابقه بیمه، قرارداد، فیش حقوقی و همه این موارد را هم دارم اما میگه قبول ندارم. چه راهکاری به نظرتون میرسه؟ لطفا راهنمایی فوری کنید
    متشکرم
    کاش شما هم یک متن شکایت بر علیه issah می نوشتین خیلی از ماها رو بی دلیل با اسس اشتباه اذیت کرده.
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

Junior Member

من خودم میخوام اقدام کنم و cdr اماده کردم که بفرستم
    با یه شرکت که تو زمینه cdr مشاوره میداد صحبت کردم گفت چون لیسانس دارم یا professional engineer ارزیابی میشم یا اصلا نمیشم و دیگه این نیست که مثلا technical ارزیابی بشم
    بعدش گفت professional engineer شدن الزاما به معنی 15 امتیاز نیست
    گفت وقتی میخوان امتیاز بدن به دانشگاه نگاه میکنن
    من قبلش فکر میکردم هرکی professional بشه دیگه 15 امتیاز میگیره
    میخواستم ببینم آیا حرفش درسته یا نه؟ واگه اینجوریه چطوری میتونم متوجه بشم که دانشگاه من 15 امتیازی هست یا 10 امتیازی
    چون اینجوری اگه دانشگاه من 10 امتیازی باشه هر کاری هم که بکنم دیگه امتیازم فعلا نمیرسه
    میخوام ببینم شروع کنم برای assess یا نه
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member Buddha آواتار ها

دوستان من 3 سال پیش توسط ACS استرالیا اسس شده ام. مدارکم هنوز در سایتشان موجود است. می خواهم بار دیگر اسس شوم.
    مدارکی که قبل از این در سایتشان آپلود کرده ام توسط شخصی مهر certified copy خورده است که دیگر فعالیت نمی کنند.
    آیا باید مدارک را دوباره کپی برابر اصل کنم و یا همان قبلی ها قابل قبول هستند؟

ممنون می شوم راهنمایی کنید.
    I handed my passport to the immigration officer, and he looked at it and looked at me and said, "What are you?"

سلام

من کاردانی فنی عمران گرایش کارهای عمومی ساختمان از دانشگاه آزاد با معدل 12.5 دارم .سابقه کار

مرتبط نقشه کشی در 10 سال گذشته 3.5 سال با بیمه دارم.

سنم 31 سال هست .هم نقشه کشی و هم تکنسین عمرانی جزو لیست مشاغل هستش.

برای اقدام باید چی کار کرد؟

آیا برای اسس اولیه آیلتس لازمه همون اول یا نه ؟

بزودی آیلتس میگیرم .آزمونهای ناتی و گرفتن اسپانسری رو هم نمیدونم چه زمانی و چگونه بایذ براش

اقدام کنم.

ممنون از راهنمایی شما

Junior Member

سلام دوستان
    سال نوی همگی مبارک

یک سوالی داشتم. برای ترجمه سابقه بیمه، باید همشو یک جا صادر بشه یا میشه خورد خورد از هر شعبه استعلام گرفت و ترجمه کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)