صفحه 121 از 158 نخستنخست ... 2171111112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,201 تا 1,210 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    agriculture

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان، من تعداد زیادی از مطالب رو خوندم و مورد چندان مشابهی پیدا نکردم اگر دوستان منو راهنمایی کنن ممنون میشم چون ذهنم شدیدا درگیر این قضایا هست.

من و خانمم (طبق قوانین استرالیا اینجا ازدواج کردیم) و هر دوتامون رشته بیوتکنولوژی در مقطع فوق لیسانس میخونیم و هر دوتامون هم مستر کشاورزی در زمینه حیوانات تو ایران داریم. رشته بیوتکنولوژی الان تو لیست CSOL هست.

امتیازمون با مستر تو ایرانمون 60 میشه ولی زمانی که اینجا فارق التحصیل بشیممیتونیم این امتیازو به 70 برسونیم.
    ما از چه طریق میتونیم واسه PR اقدام کنیم؟

Junior Member

سلام

من حدود 5 سال سابقه کاری با مدرک فوق دیپلم داشتم (ساخت و تولید) و بعد از اون رفتم درس خوندم (بدون کار) و بلافاصله پس از لیسانس (ساخت و تولید) مجددا مشغول به کار شدم و الان بیش از 1 سال از اشتغالم میگذره. آیا در ارزیابی پرونده دچار مشکل میشم یا خیر؟

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان،

ممنون میشم از کسانی که در زمینه ی سوال بنده اطلاعات دارند کمکم کنند.(به تازگی قصد مهاجرت به استرالیا را دارم)

لیسانس بنده مهندسی مکانیک با معدل 14.2 از دانشگاه سراسری و ارشدم مهندسی پزشکی(بیومکانیک) با معدل 16.7 از دانشگاه سراسری هستش و همچنین بالای یک سال سابقه کار در زمینه مهندسی پزشکی دارم، یعنی سابقه کاریم متناسب با رشته ارشدم هستش.
    میخواستم ببینم در ارزیابی مدارکم به مشکل بر نمیخورم و 15 امتیاز رو میگیرم یا نه و اینکه در قسمت professional engineer قرار میگیرم یا نه.
    ممنون میشم از کمکتون.

سلام دوستان.

اگر دوستانی که مهندسی عمران خوندن بتونن راهنمایی کنن خیلی کمک بزرگی می کنن. چون من درباره این موضوع خیلی تحقیق کردم ولی نتونستم به جمع بندی برسم.

من لیسانس عمران-آب دارم. فوق لیسانس عمران-سازه های هیدرولیکی و دکترای عمران-آب. بعد زمینه کاریم توی مدلسازی رودخانه و دریا هست. حالا برای اینکه مدرکم را بفرستم برای اسس برخی می گن همون عمران می تونی بفرستی و بعضی می گن نه باید زیرشاخه انتخاب کنی چون engineer australia ممکنه رد کنه عمران را.

به نظرتان من چی کار کنم؟

و یک سوال دیگه اینکه اگر من دکترا ارائه بدم سابقه کاریم بعد از لیسانس حساب می شه یا فوق یا دکترا؟ و اگر از بعد از لیسانس حساب میشه، آیا کارم در دوران تحصیل تمام وقت حساب میشه یا نیمه وقت؟

خیلی ممنون

Junior Member

دوستان عزیز
    برای دیدن لیست رشته های ویزای 190 ،خصوصا Victoria ,NSW چه طور میشه پیداشون کرد؟؟
    ممنون میشم اگر لینکشو برای این ایالت ها بدید.

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط kaveh7777 نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    برای دیدن لیست رشته های ویزای 190 ،خصوصا Victoria ,NSW چه طور میشه پیداشون کرد؟؟
    ممنون میشم اگر لینکشو برای این ایالت ها بدید.
    تو همین فاروم دوستان زحمت کشیدن ادرس همه ایالات رو گذاشتن به هر ایالت سر بزنن لیست رشته ها و شرایط ایالات رو بخونین
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...5-SkillSelect)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Biotech, University of Malaya

دوستان لطفا راهنمایی میکنید ..برای پروسه اسسمنت مدرک آیلتس نیاز هست یا برای این مرحله نیاز نیست ؟
    سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط Safar2016 نمایش پست ها
    دوستان لطفا راهنمایی میکنید ..برای پروسه اسسمنت مدرک آیلتس نیاز هست یا برای این مرحله نیاز نیست ؟
    سپاس
    حدود 35 شرکت اسس وجود داره یعضی میخوان مثل engineering Australia بعضی نمیخوان مثل Vetassess. با توجه به رشتتون ببینین سازمان اسس کننده چه مدارکی ازتون میخواد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Safar2016 نمایش پست ها
    سپاس
    بستگی به سازمان اسس کننده داره، باید بری ببینی رشتت رو کجا اسس میکنه، بعد ببینی چی میخواد، رشته های مهندسی حتما ایلتس 6 تو همه بندها نیازه

Junior Member

دوست عزیز برای اینکه بفهمید برای اسسمنت مدرک آیلتس نیاز دارید یا نه باید ببینید کدام اداره مسئول ارزیابی رشته شما است . مثلا engineersaustralia برای اسسمنت همون اول آیلتس می خواد اگرتوضیحات سایت هاشون رو بخونید متوجه می شید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)