صفحه 122 از 158 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان يه سوال داشتم. همسر من ديپلم داره و 4 سال سابقه كار. ايلس 6 هم داره. ما ميتونيم 5 امتياز همسر رو بگيريم؟

Junior Member

سلام، همسر شما باید شغلش توی لیستی باشه که شما میخواید اقدام کنید. اگه باشه میشه مدرکشون مثه شما اسس بشه و اگه شد بعد امکانش هست که 5 امتیاز بگیرید

شغلش كامپيوتر و سابقه كارش هم مربوط به كاراي كامپيوتر

درود به همه
    سوال دارم سوال
    کاردانی مکانیک خودرو از آموزشکده فنی اراک و کارشناسی مکانیک سیالات از آزاد تهران جنوب
    سوال:ناپیوسته بودنم مشکل ایجاد نمی کنه؟
    سوال: روند ترجمه کارشناسی رو میدونم، ولی کاردانی رو نه؟
    توضیح: اصل مدرک کاردانیم رو دارم، و ریز نمرات رو هم گرفتم ولی نگفتم برای ترجمه میخوام، با ترفند ارائه دادن به شرکت محل کار گرفتم
    خیلی گیج شدم، لطفا کسانی که تجربه دارن کمک کنن
    ارادت

سلام دوستان،
    من دیروز یه ایمیل از وت اسس گرفتم که گفته بود بررسی مدارکم کامل شده و برای دیدن نتیجه باید به پرتال مراجعه کنم و جواب رو به ص.رت فایل pdf ببینم. نتیجه اعلام شده Negative بود بدون هیچ توضیح یا دلیل (البته هیچ فایل pdf ای پیدا نکردم). من ایمیل زدم بهشون و خواستم که توضیح بدن دلیل نتیجه منفی چیه.کسی از دوستان هست که تجربه مشابهی داشته باشه؟ ممکنه تاثیر تغییر قوانینی باشه که اخیرا اعمال شده؟
    ممنون

Junior Member

جهت اسسمنت میخوام اقدام کنم مثلا در یک شغل چنتا قرداد یه ساله دارم ایا ضرورتی داره همه ی قرادادها رو بفرستم یا یه نمونه کافیه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin_stat نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من دیروز یه ایمیل از وت اسس گرفتم که گفته بود بررسی مدارکم کامل شده و برای دیدن نتیجه باید به پرتال مراجعه کنم و جواب رو به ص.رت فایل pdf ببینم. نتیجه اعلام شده Negative بود بدون هیچ توضیح یا دلیل (البته هیچ فایل pdf ای پیدا نکردم). من ایمیل زدم بهشون و خواستم که توضیح بدن دلیل نتیجه منفی چیه.کسی از دوستان هست که تجربه مشابهی داشته باشه؟ ممکنه تاثیر تغییر قوانینی باشه که اخیرا اعمال شده؟
    ممنون
    میتونم بپرسم چه رشته ای بوده ایا طبق مدارک درخواستی مورد نیاز در وت اسس مدارک رو ارسال کردید ؟ از جمله عکس صفحه پاسپورت مدارک تحصیلی ریزنمرات سوابق کاری طبق استاندارد گفته شده سند مالی که اثبات کنه سر اون کار بودید از جمله فیش حقوقی پرینت مالی بیمه و رزوم کاری

من لیسانس آمار دارم. برای اسس شدن با عنوان شغلی 224113 Statistician در خواست دادم. 5 سال هم سابقه کار با بیمه دارم که جاهای مختلفی بوده. از همه کارفرماهام قرارداد، فیش حقوقی، نامه شرح وظایف و سابقه بیمه گرفتم و ترجمه کردم و تو سایت وت اسس آپلود کردم. عکس و صفحه اول پاسپورت و ترجمه دانشنامه و ریز نمرات رو هم همین طور آپلود کردم با شرح دقیق. هنوز وت اسس جواب ایمیل من رو نداده که به چه دلیل نتیجه منفی شده یا اصلا این منفی بودن یعنی چی.

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrin_stat نمایش پست ها
    من لیسانس آمار دارم. برای اسس شدن با عنوان شغلی 224113 Statistician در خواست دادم. 5 سال هم سابقه کار با بیمه دارم که جاهای مختلفی بوده. از همه کارفرماهام قرارداد، فیش حقوقی، نامه شرح وظایف و سابقه بیمه گرفتم و ترجمه کردم و تو سایت وت اسس آپلود کردم. عکس و صفحه اول پاسپورت و ترجمه دانشنامه و ریز نمرات رو هم همین طور آپلود کردم با شرح دقیق. هنوز وت اسس جواب ایمیل من رو نداده که به چه دلیل نتیجه منفی شده یا اصلا این منفی بودن یعنی چی.
    آيا سابقه كاريتون كاملا مرتبط با مدرك تحصيليتون بوده؟ شرح وظايف رو مطابق با سايت ارائه داديد؟

Junior Member

باسلام
    دوستان ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.
    من ۹ سال سابقه کار در بانک با بیمه دارم و رشته تحصیلی آمار است .آیا میتوانم با توجه به این رشته و سابقه برای استرالیا اقدام کنم ؟منظورماز بابت مرتبط بودن یا نبودن سابقه کار است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)