صفحه 124 از 158 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان. ممنون میشم راهنمایی کنید که سابقه کار باید طی ۵ سال گذشته باشه یا ۱۰ سال؟ توسایت مهاجرت نوشته ۱۰ سال. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsnz نمایش پست ها
    سلام دوستان. ممنون میشم راهنمایی کنید که سابقه کار باید طی ۵ سال گذشته باشه یا ۱۰ سال؟ توسایت مهاجرت نوشته ۱۰ سال. ممنون
    اگر سایت مهاجرت نوشته 10 سال، خب چرا شک دارید پس؟! اصلی ترین مرجع همونه.
    توی این سایت هم نوشته که طی 10 سال گذشته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Diba3 نمایش پست ها
    اگر سایت مهاجرت نوشته 10 سال، خب چرا شک دارید پس؟! اصلی ترین مرجع همونه.
    توی این سایت هم نوشته که طی 10 سال گذشته.
    ممنون از جوابتون . من با یک وکیل صحبت کردم گفت فقط سابقه ۵ ساله آخر مورد قبول هستش

Junior Member

ممنون از جوابتون. راستش من با یک وکیل در استرالیا صحبت کردم و گفتن که سابقه کار باید در ۵ ساله گذشته باشه

Senior Member

سابقه کار برای اسس مدرک یا مهاجرت؟ شما اول باید مشخص بفرمائید برای چه کاری سابقه کار رو میخواهید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    سابقه کار برای اسس مدرک یا مهاجرت؟ شما اول باید مشخص بفرمائید برای چه کاری سابقه کار رو میخواهید.
    اول برای اسسمنت وبعد برای مهاجرت

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsnz نمایش پست ها
    اول برای اسسمنت وبعد برای مهاجرت
    با توجه به این که قطره ای دارید اطلاعات میدید من هم یک راهنمایی کلی میکنم.
    با توجه به رشته تون ببینیدچه سازمانی باید اون رو اسس کنه. به سایت اون برید و بوکلت اسس مربوط به مدرک تحصیلی خودتون رو دانلود کنید و بخونید و ببینید برای اسس راجع به سابقه کار چی گفته.
    برای مهاجرت هم اگه به امتیاز سابقه کار نیاز دارید باید تمام سابقه کار مربوطه را اعلام کنید و کیس افیسر هم احتمالا ازتون مدارکی مانند فیش حقوق و بیمه و قرارداد و... طلب میکنه. این سابقه باید در 10 سال گذشته و نه قدیمی تر باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    با توجه به این که قطره ای دارید اطلاعات میدید من هم یک راهنمایی کلی میکنم.
    با توجه به رشته تون ببینیدچه سازمانی باید اون رو اسس کنه. به سایت اون برید و بوکلت اسس مربوط به مدرک تحصیلی خودتون رو دانلود کنید و بخونید و ببینید برای اسس راجع به سابقه کار چی گفته.
    برای مهاجرت هم اگه به امتیاز سابقه کار نیاز دارید باید تمام سابقه کار مربوطه را اعلام کنید و کیس افیسر هم احتمالا ازتون مدارکی مانند فیش حقوق و بیمه و قرارداد و... طلب میکنه. این سابقه باید در 10 سال گذشته و نه قدیمی تر باشه
    خیلی ممنون از راهنمای هاتون . راستش نمیدونستم که باید اطلاعته کامل بدهم. من رشتم کشاورزی هستش و وت اساس باید مدارکم را بررسی کنه. . فقط لیست از مدارک لازم رو توش نوشته من سایت رو چک کردم و چیزی مربوط به سابقی کار پیدا نکردم. من چون رشتم اقتصاده کشاورزی رشته Agricultural scintist در لیست 189 وجود داره . ممکنه بتونم برای رشته اقتصاد هم اقدام کنم، والی چون برای ویزا ۱۸۹ میخاماقدامکنم , رشته اقتصاد تو لیست ۱۹۰ وجود داره . من برای یک سال سابقه بیمه دارم والی برای باقی سابقه کرم فقط قرار داد و پی سلیپ میتونم جور کنم

Junior Member

سلام
    من دوتا مشکل داشتم اگه از دوستان کسی بتونه راهنمایی بکنه ممنون میشم.
    اول اینکه اسسور گیر داده که سابقه بیمه رو باجزئیات کامل بده و حقوق ماهیانه هم توش مشخص باشه. ولی اداره بیمه همچین فرمتی نداره کلا یه جور بیشتر سابقه کار نمیزنه! یه فرمت هم که توسایتش داره که بازم توش حقوق نشون داده نشده. به نظرتون چطوری سابقه بیمه مطابق میل اسسور رو بگیرم. کسی تجربه ای داشته؟ اگه به اسسور بگم فقط با همین فرمت سابقه کار میدن ناراحت میشه؟! تازه اگرم بتونم همچین سابقه ای رو بگیرم قطعا حقوقی که اداره بیمه میده با حقوق نامه سابقه کارم متفاوت میشه چون تو ایران عرف اینه که بیمه رو با حقوق پایه رد کنن. به نظرتون چکار کنم؟ میشه چیز جعلی ساخت یا میشه اینو از اداره بیمه تهیه کرد یا اینکه به اسسور بگم همچین سابقه با فرمت مد نظرتو به من نمیدن؟!

Junior Member

مشکل بعدیم اینه که فیش حقوقی ازم خواستن. برای یه بازه کاریم گفته بود دوتا از آخرین فیش های حقوقیت رو بفرست ولی الان برای یه بازه کاری دیگه زده فیش های حقوقی رو میخاد. منظورش همه فیش ها میشه؟ یعنی یه چیزی حدود ۴۰ تا فیش! هزینه ترجمش زیاد میشه. با دارالترجمه خودم صحبت کردم تخفیف چشمگیری نمیده. خیلی هزینه برداره. اولا به نظرتون لازمه همه ۴۰ تا فیش رو ترجمه کنم یا مثل بقیه سابقه کاره دوتا نمونشو ترجمه کنم؟ دوما با توجه به اینکه ترجمه همه این فیشها مثل همه و فقط ماههاش داره تعییر میکنه و یه مهر ناتی میزنن جایی نیست با قیمت پایین تر تعداد بالا رو ترجمه کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)