صفحه 125 از 158 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام، به نظر شما مدرک لیسانس مهندسی مکانیک امیرکبیر و ارشد مهندسی سیستم های انرژی خواجه نصیر توسط EA چه جوری اسس میشه؟ منظورم اینه چون در SOL , CSOL رشته سیستم های انرژی نیست احتمال تایید پایین هست؟ اگر مدرک مهندسی مکانیک ارائه کنم و اینکه این 5 سال سابقه کار نداشتم، آیا تایید میشه مدرک؟ به نظرتون کدوم بهتره؟ ممنونم

Junior Member

با سلام
    میخواستم بپرسم که آیا برای گرفتن امتیاز همسر حتما نیاز به داشتن سابقه کار با بیمه هست؟ چطوری بدون داشتن سابقه کار میشه از این امتیاز استفاده کرد؟ در رشته عمران با سه سال پروانه نظارت مهندسی سازه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedehgh نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستم بپرسم که آیا برای گرفتن امتیاز همسر حتما نیاز به داشتن سابقه کار با بیمه هست؟ چطوری بدون داشتن سابقه کار میشه از این امتیاز استفاده کرد؟ در رشته عمران با سه سال پروانه نظارت مهندسی سازه
    دوستان من اینو از سایت اداره مهاجرت گرفتم. بدون سابقه کار آیا میشه از 5 امتیاز همراه استفاده کرد؟
    Partner skills

• You can claim partner skills if, when you are invited, your partner:
    • is under 50 years of age and
    • has competent English and
    • has an occupation that is on the same skilled occupations list as your nominated occupation.
    • has been assessed by the relevant assessing authority as having suitable skills for their nominated occupation.
    • is coming to Australia with you
    • is not an Australian citizen or permanent resident.

دوستان من اینو از سایت اداره مهاجرت گرفتم. بدون سابقه کار آیا میشه از 5 امتیاز همراه استفاده کرد؟
    Partner skills

• You can claim partner skills if, when you are invited, your partner:
    • is under 50 years of age and
    • has competent English and
    • has an occupation that is on the same skilled occupations list as your nominated occupation.
    • has been assessed by the relevant assessing authority as having suitable skills for their nominated occupation.
    • is coming to Australia with you
    • is not an Australian citizen or permanent resident.

مهم اینه که رشتش یا شغلش مورد اسس قررار گیره و رشتشون تو لیست باشه. برخی از سازمان ها برای اسس کردن، سابقه کار نمی خوان مثل engineering australia

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siamak1438 نمایش پست ها
    مهم اینه که رشتش یا شغلش مورد اسس قررار گیره و رشتشون تو لیست باشه. برخی از سازمان ها برای اسس کردن، سابقه کار نمی خوان مثل engineering australia
    مرسی از پاسختون. رشته اش تو لیست هست و همه شرایط رو داره. ولی سابقه کاری نداره. با این حساب اسس مثبت ارزیابی میشه و 5 امتیاز رو میگیره؟ اسس هم توسط engineers australia انجام میشه

سلام دوستان
    كسي اطلاعاتي در مورد rpl داره ؟ اينكه چقدر كامل بايد باشه و چه چيزايي بايد نوشت ؟ چنتا rpl نياز هست و چقدر سخت ميگيرن؟

سلام دوستان
    ببخشيد من چندتا سوال داشتم ممكنه من را راهنمايي بفرماييد؟
    مهندس عمران و ٣٤ ساله هستم كه ٧.٥ سال سابقه مرتبط با بيمه دارم. البته دانشگاهم آزاد و سكشن ٢ و معدلم ١٢.١٦ هست. تازه موفق شدم آيلتس ٩ بگيرم.
    ١- اگر مدرك من با سابقه بعد از اسس پروفشنال بررسي نشد فقط ١٠ امتياز به من تعلق مي گيره يا اينكه مهاجرتم را مشكل ساز مي كنه؟
    ٢- همسرم نمره معادل ٦ آيلتس را در آزمون تافل كسب كرده، حالا مي خواستم بدونم وقتي مدرك زبان همسرم را بايد ارائه بدم تافل قبول مي كنن يا حتما آيلتس مي خوان؟ يعني همسرم بايد بره امتحان آيلتس بده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesamoddin2002 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ببخشيد من چندتا سوال داشتم ممكنه من را راهنمايي بفرماييد؟
    مهندس عمران و ٣٤ ساله هستم كه ٧.٥ سال سابقه مرتبط با بيمه دارم. البته دانشگاهم آزاد و سكشن ٢ و معدلم ١٢.١٦ ������هست. تازه موفق شدم آيلتس ٩ بگيرم.
    ١- اگر مدرك من با سابقه بعد از اسس پروفشنال بررسي نشد فقط ١٠ امتياز به من تعلق مي گيره يا اينكه مهاجرتم را مشكل ساز مي كنه؟
    ٢- همسرم نمره معادل ٦ آيلتس را در آزمون تافل كسب كرده، حالا مي خواستم بدونم وقتي مدرك زبان همسرم را بايد ارائه بدم تافل قبول مي كنن يا حتما آيلتس مي خوان؟ يعني همسرم بايد بره امتحان آيلتس بده؟
    با سلام
    شما از سنتون ۲۵ امتیاز میگیرید و اگه دانشگاه سکشن ۲ باشید ۱۰ امتیاز هم از مدرکتون میگیرید‌.
    ۱- مشکلی ایجاد نمیکنه فقط بجای ۱۵ امتیاز ۱۰ امتیاز بهتون تعلق میگیره.
    ۲- اگر بخواهید از امتیاز همسرتون استفاده کنید مدرک ایلتس ۶ یا معادل تافلش قابل قبوله و رشته تحصیلی همسرتون هم باید تو لیستی که رشته شما هست قرار داشته باشه.
    نمره زبانتون در همه اسکیلها ۹ شده واقعا؟؟؟
    امتیاز نمره زبان هم به این صورته:
    نمره ۶- ۰امتیاز
    نمره ۷ - ۱۰ امتیاز
    نمره ۸- ۲۰ امتیاز

برای سابقه کارتون هم اگه بعد از اتمام تحصیل باشه ۱۰ امتیاز میگیرید.
    حالا باید ببینید امتیاز کل به ۶۰ میرسه یا نه.

با سلام
    شما از سنتون ۲۵ امتیاز میگیرید و اگه دانشگاه سکشن ۲ باشید ۱۰ امتیاز هم از مدرکتون میگیرید‌.
    ۱- مشکلی ایجاد نمیکنه فقط بجای ۱۵ امتیاز ۱۰ امتیاز بهتون تعلق میگیره.
    ۲- اگر بخواهید از امتیاز همسرتون استفاده کنید مدرک ایلتس ۶ یا معادل تافلش قابل قبوله و رشته تحصیلی همسرتون هم باید تو لیستی که رشته شما هست قرار داشته باشه.
    نمره زبانتون در همه اسکیلها ۹ شده واقعا؟؟؟
    امتیاز نمره زبان هم به این صورته:
    نمره ۶- ۰امتیاز
    نمره ۷ - ۱۰ امتیاز
    نمره ۸- ۲۰ امتیاز

برای سابقه کارتون هم اگه بعد از اتمام تحصیل باشه ۱۰ امتیاز میگیرید.
    حالا باید ببینید امتیاز کل به ۶۰ میرسه یا نه.

خيلي ممنون از پاسخ سريعتون و خوشحالم كه اين فروم را پيدا كردم و توانستم از اطلاعاتش استفاده كنم.
    دوست عزيز من امتحان تافل دادم و نتيجه اين شد R30 W30 S30 L29 كه داخل جدول تبديل نگاه كردم از ١١٨،معادل ٩ ارزيابي شده بود و من ١١٩ شدم.
    امروز با وكيل صحبت كردم گفت امتياز شما حداقل مي شه ٦٥ و نياز به امتياز همسر نداريد.
    ولي من سوالم در مورد زبان همسرم امتياز آوريش نبود فكر كنم درست بيان نكردم، ببينيد در مرحله آخر كه به اداره مهاجرت از همسر من امتياز زبان آيلتس حداقل فكر كنم ٤.٥ مي خواد من مي تونم نمره تافل همسرم كه معادل ٦ آيلتس هست ارائه كنم يا اينكه همسرم بايد حتما امتحان آيلتس بدن.
    و يك سوال ديگه با عرض شرمندگي اين هست كه امتياز من اگر بالاي ٦٠ باشه در روند سرعت مهاجرت من هيچ تاثيري مي گذاره؟ ممكنه دعوت نامه زودتر بفرستن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Hesamoddin2002 نمایش پست ها
    خيلي ممنون از پاسخ سريعتون و خوشحالم كه اين فروم را پيدا كردم و توانستم از اطلاعاتش استفاده كنم.
    دوست عزيز من امتحان تافل دادم و نتيجه اين شد R30 W30 S30 L29 كه داخل جدول تبديل نگاه كردم از ١١٨،معادل ٩ ارزيابي شده بود و من ١١٩ شدم.
    امروز با وكيل صحبت كردم گفت امتياز شما حداقل مي شه ٦٥ و نياز به امتياز همسر نداريد.
    ولي من سوالم در مورد زبان همسرم امتياز آوريش نبود فكر كنم درست بيان نكردم، ببينيد در مرحله آخر كه به اداره مهاجرت از همسر من امتياز زبان آيلتس حداقل فكر كنم ٤.٥ مي خواد من مي تونم نمره تافل همسرم كه معادل ٦ آيلتس هست ارائه كنم يا اينكه همسرم بايد حتما امتحان آيلتس بدن.
    و يك سوال ديگه با عرض شرمندگي اين هست كه امتياز من اگر بالاي ٦٠ باشه در روند سرعت مهاجرت من هيچ تاثيري مي گذاره؟ ممكنه دعوت نامه زودتر بفرستن؟
    سلام واقعا نمره عالی رو تو زیان کسب کردین، بهتون تبریک می گم. مبنا تو ایمیگیریشن امتحان آیلتس هست برای همین با این ترازو همه چی رو می سنجن و هر شخص می تونه امتحان زبان دیگه بده و اگر معادل همون سطح آیلتس یا بالاتر رو بگیره، قبول می کنن حالا می تونه امتحان تافل باشه یا PTE یا کمبریج. به عبارتی همسرتون لازم نیست آیلتس بدن چرا که معادل آیلتس رو دارن. اگر امتیاز بالا باشه زودتر invite می شین چرا که اولویت با امتیاز بالاها هست. در پروسه گرفتن ویزا هم بی تاثیر نیست. موفق باشین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)