صفحه 13 از 158 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من 6 سال سابقه کار با بیمه دارم ولی مشکلم اینه که 2 سال اولش تداخل داره با تحصیل فوق لیسانس. برای اینکه امتیاز سابقه کار بگیرم میشه اصن مدرک ارشد رو ارائه ندم؟ یعنی اگه فقط بگم من لیسانس دارم سابقه کارم کامل حساب میشه؟
    کلاً ارشد نسبت به لیسانس مزیت خاصی هم داره؟

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط babak25m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 6 سال سابقه کار با بیمه دارم ولی مشکلم اینه که 2 سال اولش تداخل داره با تحصیل فوق لیسانس. برای اینکه امتیاز سابقه کار بگیرم میشه اصن مدرک ارشد رو ارائه ندم؟ یعنی اگه فقط بگم من لیسانس دارم سابقه کارم کامل حساب میشه؟
    کلاً ارشد نسبت به لیسانس مزیت خاصی هم داره؟
    سلام
    ارشد هیچ مزیتی نداره مگر اینکه بخواید از پروژتون در اسسمنت استفاده کنید - میتونین ارائه ندید ولی باید مواظب باشید که تا آخر با همین سیستم پیش برید و بعدا جایی قضیه رو نشه -مثلا یهو تو لاچ کردن برای دیاک تصمیم بگیرید که ارشد رو هم در مدارک بیارید. و یا اونجا اتفاقی بیوفته و تاریخها با هم جور نیاد و دستتون رو بشه

Junior Member

سلام دوستان
    آیا معدل در ارزیابی مدرک تاثیری داره؟
    معدل لیسانس من 13 هست رشته مکانیک دانشگاه آزاد سمنان و مهدل کاردانیم 14.25
    حدود 6 سال هم سابقه کار مرتبط همراه بیمه دارم
    آیا معدل تاثیری در ارزیابی داره؟اگه داره سابقه کار میتونه معدل پایینو جبران کنه؟
    این سوالو چند نفر پرسیدن اما کسی جواب نداده

Junior Member

خواهش میکنم یکی جواب من رو بده واقعا برام حیاتی هست.
    من لیسانس الکترونیک دارم و و فوق لیسانس مدیریت صنعتی. من حدود 8سال سابقه کار دارم و همه اش در زمینه برنامه ریزی تولید و کنترل پروزه بوده و مرتبط با فوق لیسانسم هست ولی متاسفانه سابقه کارم بعد از اتمام فوق لیسانسم 2 سال است.
    1-آیا با فوق لیسانس مدیریت صنعتی میتوانم به عنوان مهندسی صنایع اقدام کنم.
    2- آیا سابقه حیت تحصیل فوق لیسانس میتواند جزو سابقه کاری باشد.من به صورت تمام وقت کار میکردم.
    3- آیا چون لیسانس و فوق لیسانس من به هم ارتباطی ندارد برایم مشکلی پیش می آید. و امتیاز منفی است.
    4- آیا به هیچ عنوان سابقه کاری قبل از اخذ مدرک فوق لیسانس قابل قبول نیست.
    ممنون میشم من را هر چه سریعتر راهنمایی کنید.
    در ضن دنبال یه وکیل خوب واسه مهاجرت میگردم

Junior Member

سلام به دوستان عزیز که با حوصله دیگران رو راهنمایی میکنند
    من نمره ایلتس7.5 در 3 مهارت و 6.5 در یکی از مهارتها آوردم و برای بدست آوردن 10 امتیاز زبان می خوام دوباره امتحان ایلتس بدم
    می خواستم بدونم برای اینکه مدارکم رو ارزشیابی کنم و امتیاز زبان رو بگیرم می تونم با آیلتس قبلی مدارک را برای ارزشیابی بفرستم و بعد برای لاج کردن نمره آیلتس جدید (7در هر چهار مهارت)رو بزارم روی پرونده؟

Moderator
    r_1159 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering - University of Adelaide

نقل قول نوشته اصلی توسط aniita نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز که با حوصله دیگران رو راهنمایی میکنند
    من نمره ایلتس7.5 در 3 مهارت و 6.5 در یکی از مهارتها آوردم و برای بدست آوردن 10 امتیاز زبان می خوام دوباره امتحان ایلتس بدم
    می خواستم بدونم برای اینکه مدارکم رو ارزشیابی کنم و امتیاز زبان رو بگیرم می تونم با آیلتس قبلی مدارک را برای ارزشیابی بفرستم و بعد برای لاج کردن نمره آیلتس جدید (7در هر چهار مهارت)رو بزارم روی پرونده؟
    yes you can surely do this

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط t_dehghanm نمایش پست ها
    خواهش میکنم یکی جواب من رو بده واقعا برام حیاتی هست.
    من لیسانس الکترونیک دارم و و فوق لیسانس مدیریت صنعتی. من حدود 8سال سابقه کار دارم و همه اش در زمینه برنامه ریزی تولید و کنترل پروزه بوده و مرتبط با فوق لیسانسم هست ولی متاسفانه سابقه کارم بعد از اتمام فوق لیسانسم 2 سال است.
    1-آیا با فوق لیسانس مدیریت صنعتی میتوانم به عنوان مهندسی صنایع اقدام کنم.
    2- آیا سابقه حیت تحصیل فوق لیسانس میتواند جزو سابقه کاری باشد.من به صورت تمام وقت کار میکردم.
    3- آیا چون لیسانس و فوق لیسانس من به هم ارتباطی ندارد برایم مشکلی پیش می آید. و امتیاز منفی است.
    4- آیا به هیچ عنوان سابقه کاری قبل از اخذ مدرک فوق لیسانس قابل قبول نیست.
    ممنون میشم من را هر چه سریعتر راهنمایی کنید.
    در ضن دنبال یه وکیل خوب واسه مهاجرت میگردم
    من در مورد جواب سوالات شما مطمئن نیستم اما حدس میزنم چون سوابق کاری شما مرتبط با رشته ارشدتون هست و ارتباطی با رشته لیسانستون نداره، فقط سوابق کاری بعد از ارشدتون رو قبول کنن. چون در واقع شما بعد از گذروندن دوره ارشد دانش موردنیاز برای کار در این رشته (برنامه ریزی و کنترل پروژه) رو کسب کردین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    من در مورد جواب سوالات شما مطمئن نیستم اما حدس میزنم چون سوابق کاری شما مرتبط با رشته ارشدتون هست و ارتباطی با رشته لیسانستون نداره، فقط سوابق کاری بعد از ارشدتون رو قبول کنن. چون در واقع شما بعد از گذروندن دوره ارشد دانش موردنیاز برای کار در این رشته (برنامه ریزی و کنترل پروژه) رو کسب کردین.

خیلی ممنون که به این سرعت به من پاسخ دادید.
    آیا رشته مدیریت صنعتی را می توان معادل همان مهندسی صنایع در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا است در نظر گرفت یا نه؟
    من بعد از فارغالتحصیلی ارشد که سه سال از آن میگذرد دوسال سابقه دارم میتونم برای یکسال ادعا کنم که به صورت پاره وقت کار میکردم؟

Junior Member elisoly آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.S.Environmental engineer - Islamic Azad University, Science and Research Branch, Tehran.

دوستان یه سوال خیلی مهم که وکیل های مختلف اطلاعات متفاوت درباره اش میدن و الان کل پروسه مهاجرت من بستگی به همین داره اینه که آیا سابقه کار با ارائه فوق لیسانس از زمان فارغ التحصیلی فوق لیسانس محاسبه میشه یا نه از همون بعد از لیاسنس حسابه؟ البته رشته ام دقیقا لیسانس و فوقم یکیه و از این نظر ناهمگونی نداره اما وکلین میگه اگه ارشدت رو بفرستی سابقه کارت سوخت میشه...من شش سال سابقه دارم بعد از لیسانس و در این مدت ارشد هم گرفتم...الان به خاطر رنک بالاتر دانشگاه محل تحصیل ارشدم میخوام امتیاز اسس بیشتری بگیرم ...ری اسس بدم....کسی اطلاع داره از این موضوع؟ شدیدا به اون پنج امتیاز مدرک توی اسسمنت نیاز دارم که با ارشد پر میشه اما نمیخوام سابقه ام نادیده گرفته بشه و امیتز اونو از دست بدم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elisoly نمایش پست ها
    دوستان یه سوال خیلی مهم که وکیل های مختلف اطلاعات متفاوت درباره اش میدن و الان کل پروسه مهاجرت من بستگی به همین داره اینه که آیا سابقه کار با ارائه فوق لیسانس از زمان فارغ التحصیلی فوق لیسانس محاسبه میشه یا نه از همون بعد از لیاسنس حسابه؟ البته رشته ام دقیقا لیسانس و فوقم یکیه و از این نظر ناهمگونی نداره اما وکلین میگه اگه ارشدت رو بفرستی سابقه کارت سوخت میشه...من شش سال سابقه دارم بعد از لیسانس و در این مدت ارشد هم گرفتم...الان به خاطر رنک بالاتر دانشگاه محل تحصیل ارشدم میخوام امتیاز اسس بیشتری بگیرم ...ری اسس بدم....کسی اطلاع داره از این موضوع؟ شدیدا به اون پنج امتیاز مدرک توی اسسمنت نیاز دارم که با ارشد پر میشه اما نمیخوام سابقه ام نادیده گرفته بشه و امیتز اونو از دست بدم...
    تا اونجایی که من میدونم اگر با مدرک فوق لیسانس میخواهید اقدام کنید سابقه کاری بعد از آن مورد ارزیابی قرار میگیره. البته مطمئن نیستم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)