صفحه 134 از 158 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام خدمت دوستان عزیز

من لیسانس مکانیکم رو می خوام برا مهاجرت اسس کنم. حالا سوالم اینه آیا سوابق کارمم که 8 ساله و براش می تونم بیمه و فیش حقوق جور کنم هم لازمه اسس بشه یا فقط مدرک تحصیلی کافیه؟ دوستان لطفاً راهنمایی کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط ask200 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز

من لیسانس مکانیکم رو می خوام برا مهاجرت اسس کنم. حالا سوالم اینه آیا سوابق کارمم که 8 ساله و براش می تونم بیمه و فیش حقوق جور کنم هم لازمه اسس بشه یا فقط مدرک تحصیلی کافیه؟ دوستان لطفاً راهنمایی کنین.
    بله باید حتما اسس کنید. بدون اسس کارتون امتیازی ازش نمی گیرین!

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ask200 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز

حتما لازم نیست اسس بشه ولی اگه شما میخواهید امتیاز سابقه کار رو در اپلیکیشن تون در نظر بگیرید بهتره اسس بشه تا بدونید دقیقا چقدر از سابقه کار میتونید امتیاز بگیرید.
    به عنوان مثال ; اگه شما بدون اسس بگید 8 سال سابقه کار دارید در EOI براتون 15 امتیاز در نظر میگیره ولی ممکنه کیس افیسر تمام سابقه کار شما رو قبول نکنه و اینطوری امتیازتون کمتر از حد لازم بشه و پرونده تون رد بشه. ولی اگه از سازمان مهندسی استرالیا اسس سابقه کار رو بگیرید و اونها مثلا 5 سال اون رو قبول کنند میدونید که باید روی 5 سال و 10 امتیاز حساب باز کنید.

Junior Member

سلام دوستان من میخوام مدارک کاریمو اسس کنم من فقط باید نامه اشتغال به کارم و سابقه بیمه ای که از اینترنت میگیرم و ترجمه کنم و آپلود کنم؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ebisoft نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام مدارک کاریمو اسس کنم من فقط باید نامه اشتغال به کارم و سابقه بیمه ای که از اینترنت میگیرم و ترجمه کنم و آپلود کنم؟؟؟
    سلام تو کدوم سازمان می خواهین اسس کنید؟ اگر engineering asutralia باشه اول اینکه نامه سابقه کار باید مطابق با الگوی مد نظر EA باشه یعنی باید شامل شرح وظایف و تاریخ شروع و... باشه. همچنین سوابق بیمه که از اینترنت می گیرین معتبر نیست. باید برین بیمه و نامه رسمی بگیرید و ترجمه کنید.

Junior Member

با سلام

بنده کاردانی نرم افزار کامپیوتر رو از دانشگاه آزاد شهریور 85 با معدل 14.23 گرفتم و از 84/3/1 در یک کارگاه صنعتی به عنوان نقشه کش Autocad و اپراتور CNC برش و تعمیر کار تا تاریخ 89/5/31 مشغول بکار بودم (5 سال و 2 ماه) که فیش های حقوقی و قراردادهای سالیانه و نامه پایان کار موجوده ولی بیمه رد نشده برام.همچنین در طول این مدت که در این کارگاه کار میکردم چندین دستگاه CNC برای مشتریانم ساختم یا تعمیرات انجام دادم که قراردادهاش موجود هست.
    از تاریخ 89/6/13 کارگاه خودم رو اجاره کردم که اجاره نامه غیر رسمی داره و چندین قرارداد ساخت دستگاه با مشتریانم بستم که قراردادهاش موجود هست و در 91/6 کارگاه خودم رو خریداری کردم که تا الان پروانه کسب داشتم و سند مالکیت دارم و مالیات سالانه خودم رو دادم و هم خدمات برش CNC میدادم و هم ماشین سازی و تعمیرات دستگاه.در حین کار هم از مهر 93 تا بهمن 95 در رشته مهندسی فناوری ماشین آلات CNC از دانشگاه جامع علمی کاربردی با معدل 15.63 لیسانسم رو گرفتم.
    حالا فکر میکنم باید به عنوان Metal Machinist (First Class) باید اسسمنت انجام بدم و بعد کمی تحقیق متوجه شدم که این رشته رو فقط Victoria University اسسمنت میکنه بصورت Offshore Skill Assessment.

https://www.vu.edu.au/skilled-migrat...e-occupations-

حالا با توجه به اینکه هزینه اسسمنت این رشته 2730 دلار هست (که خیلی بالاس) میخوام بدونم که با توجه به رزومه قوی که دارم ولی رشته کاریم بعد کاردانی مرتبط با تحصیلم نبوده و کارشناسی ناپیوسته م رو که مرتبط با کارم هست رو جدیدا گرفتم فرایند اسسمنتم چطوری میشه ؟
    و چند امتیاز برای اسسمنت میارم ؟ کسی تجربه ای داره که لطف کنه کمکم کنه ؟

امتیازهام:
    - 33 سال دارم 25 امتیاز
    - فرضا سابقه کاریم رو 5-7 سال حساب کنن 10 امتیاز
    - مدرکم رو Award Qualification حساب کنن 10 امتیاز
    - زبان دوم فارسی 5 امتیاز
    - خانومم ارشد طراحی صنعتی داره که تو SOL هست و 5 امتیاز از این میگیرم
    - اسپانسر ایالتی 5 امتیاز

چند درصد امکان داره با این روش ویزای 190 بگیرم ؟

. آیا برای همسرم که هم کارشناسی و هم ارشدش رو از دانشگاه تهران گرفته و رزومه خوبی داره اسسمنت لازمه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sanatgar نمایش پست ها
    با سلام

بنده کاردانی نرم افزار کامپیوتر رو از دانشگاه آزاد شهریور 85 با معدل 14.23 گرفتم و از 84/3/1 در یک کارگاه صنعتی به عنوان نقشه کش Autocad و اپراتور CNC برش و تعمیر کار تا تاریخ 89/5/31 مشغول بکار بودم (5 سال و 2 ماه) که فیش های حقوقی و قراردادهای سالیانه و نامه پایان کار موجوده ولی بیمه رد نشده برام.همچنین در طول این مدت که در این کارگاه کار میکردم چندین دستگاه CNC برای مشتریانم ساختم یا تعمیرات انجام دادم که قراردادهاش موجود هست.
    از تاریخ 89/6/13 کارگاه خودم رو اجاره کردم که اجاره نامه غیر رسمی داره و چندین قرارداد ساخت دستگاه با مشتریانم بستم که قراردادهاش موجود هست و در 91/6 کارگاه خودم رو خریداری کردم که تا الان پروانه کسب داشتم و سند مالکیت دارم و مالیات سالانه خودم رو دادم و هم خدمات برش CNC میدادم و هم ماشین سازی و تعمیرات دستگاه.در حین کار هم از مهر 93 تا بهمن 95 در رشته مهندسی فناوری ماشین آلات CNC از دانشگاه جامع علمی کاربردی با معدل 15.63 لیسانسم رو گرفتم.
    حالا فکر میکنم باید به عنوان Metal Machinist (First Class) باید اسسمنت انجام بدم و بعد کمی تحقیق متوجه شدم که این رشته رو فقط Victoria University اسسمنت میکنه بصورت Offshore Skill Assessment.

https://www.vu.edu.au/skilled-migrat...e-occupations-

حالا با توجه به اینکه هزینه اسسمنت این رشته 2730 دلار هست (که خیلی بالاس) میخوام بدونم که با توجه به رزومه قوی که دارم ولی رشته کاریم بعد کاردانی مرتبط با تحصیلم نبوده و کارشناسی ناپیوسته م رو که مرتبط با کارم هست رو جدیدا گرفتم فرایند اسسمنتم چطوری میشه ؟
    و چند امتیاز برای اسسمنت میارم ؟ کسی تجربه ای داره که لطف کنه کمکم کنه ؟

امتیازهام:
    - 33 سال دارم 25 امتیاز
    - فرضا سابقه کاریم رو 5-7 سال حساب کنن 10 امتیاز
    - مدرکم رو Award Qualification حساب کنن 10 امتیاز
    - زبان دوم فارسی 5 امتیاز
    - خانومم ارشد طراحی صنعتی داره که تو SOL هست و 5 امتیاز از این میگیرم
    - اسپانسر ایالتی 5 امتیاز

چند درصد امکان داره با این روش ویزای 190 بگیرم ؟

. آیا برای همسرم که هم کارشناسی و هم ارشدش رو از دانشگاه تهران گرفته و رزومه خوبی داره اسسمنت لازمه ؟
    سلام ،
    اول اینکه شما برای هر رشته ای که بخوای اقدام بکنی ، سابقه کاریت هم باید مربوط به همون رشته باشه . اگر مربوط لیسانسته واسه اون اسس کن اگه مربوط به فوق دیپلمته واسه اون .
    این هزینه ای که فتی واسه اسسمنت یکم عجیبه ، چون هزینه لاج کردن واسه ویزا همین حدوده و یکم غیر منطقیه این عدد .
    واسه استفاده از امتیاز همسر مدرک ایشون هم باید تو لیست باشههم باید اسس بشه و هم باید مدرک ایلتس زبان بگیرن .

Junior Member

با سلام

لطفا راهنمایی بفرمائید: مشخصات و امتیازم رو خلاصه بگم:

- امتیاز 55
    - رشته مهندسی عمران کارشناسی (سکشن یک) پایان نامه ارشدم رو هنوز ندادم (ارشد از دانشگاه سکشن 2 یا 3 هست)
    - نمره زبان اورال 6 (بخش reading رو 5.5 شدم)
    - سن 37 سال و 7 ماه

لطف راهنمایی بفرمائید با توجه به محدودیت سن و وضعیت آزمون های زبان و اینکه برای 55 امتیازی های سابکلاس 190 یا برای ایالت کوینزلند یا NSW اصلا بند اسکور 6 جوابگو هست؟ یا فعلا دعونامه نمیاد برای 60 امتیازیها

آیا با یک امتحان دیگه که همپوشانی کنه نمره ی ردینگ رو و بتونم برای اسس اقدام کنم تصمیم درستی هست؟
    یا اینکه کلا سوییچ کنم روی آزمون PTE و برم برای 65 که یکسره تموم شه؟

درود.
    من لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد دارم و وکیل هستم. 29 سالمه.
    با شرکت های مهاجرتی راجع به مهاجرتم به استرالیا مشورت کردم متاسفانه ضد و نقیض پاسخ دادند. این شد که خودم دست بکار شدم.
    از سال 90 که فارغ التحصیل شدم میتونم سابقه کار ارایه بدم در هر زمینه ای که لازم باشه. سابقه کار بسیار معتبر. مشاغل barrister و solocitor در لیست SOL موجودند اما اینکه من اسس میشم و شرایط اسس شدن به این عناوین چه هست متاسفانه نتونستم مطلبی پیدا کنم مثلا چه نمره زبانی لازم هستش و ...
    سوال دیگه هم اینکه یکی از این شرکتها به من پیشنهاد داد که سابقه کارم رو بعنوان public relations professional ارایه بدم! لطفا هر نظری در رابطه با مسیله من دارید بفرمایید. متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط missmarjan نمایش پست ها
    درود.
    من لیسانس حقوق از دانشگاه آزاد دارم و وکیل هستم. 29 سالمه.
    با شرکت های مهاجرتی راجع به مهاجرتم به استرالیا مشورت کردم متاسفانه ضد و نقیض پاسخ دادند. این شد که خودم دست بکار شدم.
    از سال 90 که فارغ التحصیل شدم میتونم سابقه کار ارایه بدم در هر زمینه ای که لازم باشه. سابقه کار بسیار معتبر. مشاغل barrister و solocitor در لیست SOL موجودند اما اینکه من اسس میشم و شرایط اسس شدن به این عناوین چه هست متاسفانه نتونستم مطلبی پیدا کنم مثلا چه نمره زبانی لازم هستش و ...
    سوال دیگه هم اینکه یکی از این شرکتها به من پیشنهاد داد که سابقه کارم رو بعنوان public relations professional ارایه بدم! لطفا هر نظری در رابطه با مسیله من دارید بفرمایید. متشکرم
    سلام ، در سایت مهاجرت که لیست مشاغل هست ، در کنار هر شغل نام سازمان اسس کننده هم نوشته شده که روش بزنید وارد سایتش میشه و در اون سایت در قسمت اسسمنت اورسیز یا اسسمنت ایمیگریشن میتونید مدارک و شرایط لازم برای اسس شدن رو پیدا کنید و همین نمره زبان لازم رو . درمورد سابقه کار ، سابقه بیمه هم مورد نیاز هست و در کل هر شغلی رو که قراره براش اقدام کنید باید سابقه کار مرتبط به همراه سابقه بیمه ارایه بدید حتما .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)