صفحه 136 از 158 نخستنخست ... 3686126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,351 تا 1,360 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام
    من سایت vetassess رو دیدم کجای سایت گفته شده که چه مدارکی باید داشته باشم.
    یه سوال دیگه هم دارم وکیل مهاجرتی به من گفت اگر سنت از ۳۲ بگذره ۵ امتیاز از دست میدم.من این رو در سایت مهاجرت استرالیا برای highly qualified worker سن ۳۵ دیدم.این به چه صورت است؟
    میشه راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام
    برای assess مدرک در ACS کسی از دوستان میدونه کد رشته Developer Programer و Software and Application Programer چه فرقی باهم دارند؟ حتی توضیحاتشونم مثل همه. کسی تجربه ای داره که کدوم بهتره برای اسس؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering at petroleum university of technology

سلام
    میخواستم بدونم برای ارایه سابقه کار نامه از شرکت لازمه یا اینکه بیمه هم باید ارائه داد؟اگه عنوان شغلی که شرکت برا بیمه رد کرده باشه همخوانی نداشته باشه(چون معمولا شرکتا عنوان شغلی رو کلی رد میکنن.مثلا سمت شغلی من سرپرست دفتر فنیه،ولی توی بیمه سرپرستی خالی رد کردن)مشکلب پیش نمیاد تو پروسه گرفتن ویزا؟
    کسی که سربازیش رو توی یه ارگان دولتی امریه بوده میتونه از اون هم به عنوان سابقه کار استفاده کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    من رشته خودم برق و رشته همسرم كامبيوتر هست ايا با توجه به نكته كه كفته بايد همسرت همون رشته اي باشه كه ميخاين لاج كنين بازم ميشه 5 امتياز كرفت؟ ممنونم
    Partner skills

• You can claim partner skills if, when you are invited, your partner:
    • has an occupation that is on the same skilled occupations list as your nominated occupation.

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam128 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم برای ارایه سابقه کار نامه از شرکت لازمه یا اینکه بیمه هم باید ارائه داد؟اگه عنوان شغلی که شرکت برا بیمه رد کرده باشه همخوانی نداشته باشه(چون معمولا شرکتا عنوان شغلی رو کلی رد میکنن.مثلا سمت شغلی من سرپرست دفتر فنیه،ولی توی بیمه سرپرستی خالی رد کردن)مشکلب پیش نمیاد تو پروسه گرفتن ویزا؟
    کسی که سربازیش رو توی یه ارگان دولتی امریه بوده میتونه از اون هم به عنوان سابقه کار استفاده کنه؟
    سلام.هم نامه سابقه کاری شرکت هم بیمه لازمه . عنوانیکه تو بیمه رد شده مهم نیست اصلا . درموردامریه شمااون رو هم بده ضرری نداره اگرمدرک داری

نقل قول نوشته اصلی توسط alimalakooti نمایش پست ها
    سلام
    من رشته خودم برق و رشته همسرم كامبيوتر هست ايا با توجه به نكته كه كفته بايد همسرت همون رشته اي باشه كه ميخاين لاج كنين بازم ميشه 5 امتياز كرفت؟ ممنونم
    Partner skills

• has an occupation that is on the same skilled occupations list as your nominated occupation.

سلام یکم مشکوکه این متن و غیر منطقی. شاید مفهومش چیز دیگه باشه. بعید میدونم اجبار باشه که هم رشته باشید . اما میدونم که همسر هم باید رشتش در لیست باشه و مدرکش اسس بشه.ازاین وکلا که مشاوره رایگان دارن بپرسید ونتیجه رواینجاهم بگیدلطفا

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mori64 نمایش پست ها
    سلام
    من سایت vetassess رو دیدم کجای سایت گفته شده که چه مدارکی باید داشته باشم.
    یه سوال دیگه هم دارم وکیل مهاجرتی به من گفت اگر سنت از ۳۲ بگذره ۵ امتیاز از دست میدم.من این رو در سایت مهاجرت استرالیا برای highly qualified worker سن ۳۵ دیدم.این به چه صورت است؟
    میشه راهنمایی کنید.
    سلام وکیل درست گفتن تا 32 سال و 12 ماه امتیاز سن 30 است و بعد از ان 25 امتیازی میشوید (تا سن 39 سال)

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alimalakooti نمایش پست ها
    سلام
    Partner skills

سلام نیازی به هم رشته بودن نیست مهم این است که کدهای شغلی هر دو نفر در یک Skill level باشد. به عنوان مثال عنوان شغلی Electrical Engineer با عنوان شغلی Software Engineer هر دو در اسکیل لول یک هستن ولی Electrical Engineer Draftperson اسکیل لول دو است

باسلام با مشخصات مشایه من( مدرک کارشناسی ارشد انرژی معماری دانشگاه ایلام و کارشناسی معماری دانشگاه فردوسی مشهد ) آیا کسی هست کار اسس مدرک رو انجام داده باشه و آیا کسی اطلاعات داره که بهتره تو کدوم سازمان استرالیا و با چه فرمتی این کارو انجام بدم؟وکیل بهم گفته draft architect assess کنم چون کلن مدارک مهندسی رو assess نمیکن!

Junior Member

سلام دوستان. ممنون از اطلاعات خوبی که به اشتراک میذارید.
    من در حال لاج کردن اپلیکیشن در وت اسس هستم. از اونجایی که سابقه کار بعد از تحصیل مورد قبول هست، من مدرک فوق لیسانسم رو نمیخوام اسس کنم. سوالم اینه که آیا لازمه که به فوق لیسانسم در رزومه ام اشاره کنم؟ چون امتیاز سابقه کارم رو که همزمان با فوق لیسانسم بوده رو لازم دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)