صفحه 138 از 150 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

فقط مدرکت با تارخ گرفتنش مهمه، طول دوره رو میخان چیکار اونا

سلام دوستان
    برای اسسمنت رشته کامپیوتر که توسط موسسه ACS صورت میگیره اگه مدارک سابقه کار توسط کارفرما روی سربرگ شرکت به زبان انگلیسی تایپ و امضا بشه آیا باز هم نیاز به ترجمه داره یا نه؟

Junior Member

باسلام
    دوستان من به یک مشکلی خوردم،
    مدرک دیپلم من (کامپیوتر) جاییش ذکر نشده که دیپلم و در ترجمه (مترجمش آبیز هست) نوشته Certificate of High School Program Completion.
    مشکل اینجاست که برای assessment بالای صفحه نوشته Please DO NOT include High School Certificates. می خواستم ببینم کسی به این مشکل برخورده ؟ راهکار چی هست؟

application رو هم داخل acs پر کردم https://www.acs.org.au

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ramezi نمایش پست ها
    باسلام
    دوستان من به یک مشکلی خوردم،
    مدرک دیپلم من (کامپیوتر) جاییش ذکر نشده که دیپلم و در ترجمه (مترجمش آبیز هست) نوشته Certificate of High School Program Completion.
    مشکل اینجاست که برای assessment بالای صفحه نوشته Please DO NOT include High School Certificates. می خواستم ببینم کسی به این مشکل برخورده ؟ راهکار چی هست؟

application رو هم داخل acs پر کردم https://www.acs.org.au
    با مدرک دیپلم نمیتونی اسس بگیری . بهتره RPL بنویسی و ادعا کنی بدون مدرک در زمینه کامپیوتر کار میکردی. البته به این نکته توجه کن که با RPL ساز مان ACS حداقل 6 سال از سابقه ات کم میکنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام
    من کارشناسیم رو از علمی کاربردی قم گرفتم ولی شنیدم دانشگاه های علمی کاربردی رو معادل فوق دیپلم میزنن مخصوصا اونایی که شهرستان هستن این درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rtech نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسیم رو از علمی کاربردی قم گرفتم ولی شنیدم دانشگاه های علمی کاربردی رو معادل فوق دیپلم میزنن مخصوصا اونایی که شهرستان هستن این درسته؟
    درسته. دانشگاهها سکشن بندی دارن. بعضیا سکشن یک هستن ، یعنی مدرک کارشناسیشون معادل کارشناسی استرالیاست و بعضیا سکشن دو ، یعنی کارشناسیشون معادل فوق دیپلم. دانشگاههای ÷یام نور همشون سکشن یک هستند.
    ویرایش توسط YaBa : July 11th, 2018 در ساعت 07:30 AM

Junior Member

سلام
    ممکنه لینک صفحه ای که سکشن دانشگاهها و معادل سازی مدارک رو مشخص می کنه بفرستین. من برام سواله که لیسانس مهندسی ، با توجه به اینکه حدود 22 واحد عمومی پاس کردیم ، معادل bachelor's چهارساله استرالیا هست یا سه ساله؟

Junior Member

دوستان من داکومنت سازمان acs را برای رشته کامپیوتر نمی تونم پیدا کنم کسی می تونه لینک اش و برام بذاره ممنون میشم

سلام
    من میخواستم برای مهاجرت به استرالیا subclass 189 اقدام کنم مهندس مکانیکم با 7 سال سابقه کار بدون بیمه البته سابقه کارم ترجمه رسمی شدست کارشناسی از آزاد شوشتر دارم فارغالتحصیل سال 1392 دارای آیلتس 7 هستم در تمامی اسکیلها الان برای ارزیابی سازمان مهندسین ایترالیا چون بیمه ندارم بهم گفتند که باید قرارداد فیش حقوقی . گواهی اشتغال بکار بیاری میخوام بدونم نمونه اینها رو کسی داره اینجا بزاره من درست کنم / ممنونم اگر کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_taherpour نمایش پست ها
    سلام
    من میخواستم برای مهاجرت به استرالیا subclass 189 اقدام کنم مهندس مکانیکم با 7 سال سابقه کار بدون بیمه البته سابقه کارم ترجمه رسمی شدست کارشناسی از آزاد شوشتر دارم فارغالتحصیل سال 1392 دارای آیلتس 7 هستم در تمامی اسکیلها الان برای ارزیابی سازمان مهندسین ایترالیا چون بیمه ندارم بهم گفتند که باید قرارداد فیش حقوقی . گواهی اشتغال بکار بیاری میخوام بدونم نمونه اینها رو کسی داره اینجا بزاره من درست کنم / ممنونم اگر کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه
    متاسفانه بدون بیمه شانس زیادی ندارین. اگه شرکتتون خیلی معتبره شاید قبول کنن. از همون فیش های شرکتتون استفاده کنید فقط مهر و امضا و سمت امضا کننده یه چیز خوبی باشه و اینکه مالیات از فیش حقوقی تون کم بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)