صفحه 14 از 158 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464114 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    آیا معدل در ارزیابی مدرک تاثیری داره؟
    معدل لیسانس من 13 هست رشته مکانیک دانشگاه آزاد سمنان و مهدل کاردانیم 14.25
    حدود 6 سال هم سابقه کار مرتبط همراه بیمه دارم
    آیا معدل تاثیری در ارزیابی داره؟اگه داره سابقه کار میتونه معدل پایینو جبران کنه؟
    این سوالو چند نفر پرسیدن اما کسی جواب نداده

Junior Member

دوستانی که مدارکشونو برای ارزیابی فرستادند میشه راهنمایی کنید که برای تایید عکس باید کجا برم؟
    جایی نیست که انگلیسی تایید کنه مجبور نشم دوباره برم دارالترجمه ؟!

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط elisoly نمایش پست ها
    دوستان یه سوال خیلی مهم که وکیل های مختلف اطلاعات متفاوت درباره اش میدن و الان کل پروسه مهاجرت من بستگی به همین داره اینه که آیا سابقه کار با ارائه فوق لیسانس از زمان فارغ التحصیلی فوق لیسانس محاسبه میشه یا نه از همون بعد از لیاسنس حسابه؟ البته رشته ام دقیقا لیسانس و فوقم یکیه و از این نظر ناهمگونی نداره اما وکلین میگه اگه ارشدت رو بفرستی سابقه کارت سوخت میشه...من شش سال سابقه دارم بعد از لیسانس و در این مدت ارشد هم گرفتم...الان به خاطر رنک بالاتر دانشگاه محل تحصیل ارشدم میخوام امتیاز اسس بیشتری بگیرم ...ری اسس بدم....کسی اطلاع داره از این موضوع؟ شدیدا به اون پنج امتیاز مدرک توی اسسمنت نیاز دارم که با ارشد پر میشه اما نمیخوام سابقه ام نادیده گرفته بشه و امیتز اونو از دست بدم...
    نقل قول نوشته اصلی توسط t_dehghanm نمایش پست ها
    تا اونجایی که من میدونم اگر با مدرک فوق لیسانس میخواهید اقدام کنید سابقه کاری بعد از آن مورد ارزیابی قرار میگیره. البته مطمئن نیستم
    اون نکته ای رو که من در جواب t_dehghanm گفتم در مورد سوال elisoly صادق نیست چون رشته لیسانس و ارشد ایشون یکی هست. بنابراین سابقه کار بعد از لیسانس برای ایشون محاسبه میشه.

چند وقت پیش یکی از دوستان که سابقه کار در حین تحصیل ارشد ارائه دادن بودن به مشکل خورده بودن چون آفیسر بهشون گفته بود شما چطوری همزمان فول تایم درس خوندین و فول تایم هم کار کردین؟!

Junior Member

من رشته لیسانس و فوق لیسانسم مرتبط هستش اما وکیلم میگه چون سابقه قبل از ارشدت حساب نمیشه
    باید با لیسانس اقدام کنم

Junior Member

سلام دوستان

من رشت لیسانسم عمرانه و ارشدم مدیریت ساخت. سابقه کارم بعد لیسانس 10 ساله در ارتباط با همون رشته لیسانس ولی مدرک ارشدم رو پارسال گرفتم.الان میخاستم مدراکو برای ارزیابی ارسال کنم سابقه کارم چطور حساب میشه. یه مساله دیگه ای هم که هست رشته لیسانسم برای اسسمنت آیلتس میخاد ولی رشته ارشدم نه!الان نمیدونم باید با کدوم مدرکم برای ارزیابی اقدام کنم چون فعلا آیلتس نگرفتم!

دوستان یه سوال،

آیا شک بر انگیر نیست دقیقا فردای تاریخ فارق التحصیلی رو مدرکت، مشغول به کار شده باشی ؟!
    شما جای من باشید چه میکنید ؟

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان

سوال بنده درباره مهاجرت از طریق اشپز بین المللی درجه 1 و 2 به کانادا و استرالیا میباشد... ایا با قوانین جدید مهاجرت امکان پذیر میباشد؟

ایا مدارک درجه 1و2 اشپزی بین المللی که توسط موسسات ازاد صادر می شوند مورد تایید این دو کشور میباشند ؟

از انجا که این مدارک توسط دو سازمان فنی حرفه ای و گردشگری صادر می شوند شما کدامیک را بیشتر توصیه می کنید ؟

با تشکر از توجه شما

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

نقل قول نوشته اصلی توسط sanal نمایش پست ها
    سلام دوستان

من رشت لیسانسم عمرانه و ارشدم مدیریت ساخت. سابقه کارم بعد لیسانس 10 ساله در ارتباط با همون رشته لیسانس ولی مدرک ارشدم رو پارسال گرفتم.الان میخاستم مدراکو برای ارزیابی ارسال کنم سابقه کارم چطور حساب میشه. یه مساله دیگه ای هم که هست رشته لیسانسم برای اسسمنت آیلتس میخاد ولی رشته ارشدم نه!الان نمیدونم باید با کدوم مدرکم برای ارزیابی اقدام کنم چون فعلا آیلتس نگرفتم!
    نقل قول نوشته اصلی توسط enamas نمایش پست ها
    من رشته لیسانس و فوق لیسانسم مرتبط هستش اما وکیلم میگه چون سابقه قبل از ارشدت حساب نمیشه
    باید با لیسانس اقدام کنم
    سابقه کار بعد از لیسانس منظور می شود.اساسا فوق لیسانس برای اسسمنت ارزشی ندارد.
    شما 10 سال بعد لیسانس و ارائه کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1717 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا معدل در ارزیابی مدرک تاثیری داره؟
    معدل لیسانس من 13 هست رشته مکانیک دانشگاه آزاد سمنان و مهدل کاردانیم 14.25
    حدود 6 سال هم سابقه کار مرتبط همراه بیمه دارم
    آیا معدل تاثیری در ارزیابی داره؟اگه داره سابقه کار میتونه معدل پایینو جبران کنه؟
    این سوالو چند نفر پرسیدن اما کسی جواب نداده
    خیر تاثیری نداره.فقط اعتبار دانشگاه محل تحصیل مهم است.آن هم حداقل 10 و حداکثر 15 امتیاز است.

نقل قول نوشته اصلی توسط elisoly نمایش پست ها
    دوستان یه سوال خیلی مهم که وکیل های مختلف اطلاعات متفاوت درباره اش میدن و الان کل پروسه مهاجرت من بستگی به همین داره اینه که آیا سابقه کار با ارائه فوق لیسانس از زمان فارغ التحصیلی فوق لیسانس محاسبه میشه یا نه از همون بعد از لیاسنس حسابه؟ البته رشته ام دقیقا لیسانس و فوقم یکیه و از این نظر ناهمگونی نداره اما وکلین میگه اگه ارشدت رو بفرستی سابقه کارت سوخت میشه...من شش سال سابقه دارم بعد از لیسانس و در این مدت ارشد هم گرفتم...الان به خاطر رنک بالاتر دانشگاه محل تحصیل ارشدم میخوام امتیاز اسس بیشتری بگیرم ...ری اسس بدم....کسی اطلاع داره از این موضوع؟ شدیدا به اون پنج امتیاز مدرک توی اسسمنت نیاز دارم که با ارشد پر میشه اما نمیخوام سابقه ام نادیده گرفته بشه و امیتز اونو از دست بدم...
    شنا بین 5 امتیاز سابقه کار و 5 امتیاز مدرک باید یکی و انتخاب کنی.فرقی نمی کنه.بهتر است سابقه را جمع کنین.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

سوال من این است...
    آیا گواهی کار و قرارداد کار برای محاسبه سابقه کار کفایت می کند؟
    یا بیمه کفایت می کند؟
    یا اینکه همه باید با هم ارائه شود؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    سابقه کار بعد از لیسانس منظور می شود.اساسا فوق لیسانس برای اسسمنت ارزشی ندارد.
    شما 10 سال بعد لیسانس و ارائه کنید.

.
    یعنی من مدارک لیسانسو فقط بفرستم و دیگه مدارک ارشد رو نفرستم؟؟پس اونموقع حتما باید نمره آیلتس داشته باشم برای اسسمنت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)