صفحه 143 از 158 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان، من دانشجوی دکترای عمران داخل ایران هستم. با شرکتهای مختلف صحبت کردم دو گزینه جلو پای من گذاشتن برای ارزیابی مدارکم. vetassess که منو بعنوان تکنسین معرفی میکنه و engineers australia که منو بعنوان مهندس حرفه ای معرفی مکینه. شرایم اینه:
    آخرین مدرک تحصیلی: فوق لیسانس دانشگاه سکن 1. کارشناسی هم دانشگاه سکشن 1 بودم
    سابقه کار: پاره وقت 6 سال (بدلیل تحصیل و سربازی)
    متاهل
    حالا با این تفاسیر:
    کدوم ارگان برای اسس کردن مناسبه؟ بین ارزیابی مدارک از vetassess و engineers australia چه تفاوتی بعد از رسیدن به استرالیا هست؟ یعنی برای کار پیدا کردن آیا رزومه ایکه برای ارزیابی دادیم اهمیت داره؟ اگه اینطور باشه چون برای vetassess مدارک و سابقه کار تکنسینی دادیم قاعدتاً اجازه سابمیت کردن برای شغل مهندسی نداریم. اگه مزیتی در ارزیابی شدن با engineers australia وجود داره خواهش میکنم بهم بگید. ازاینکه با وت اسس بعنوان تکنسین ارزیابی بشم (با مدرک کارشناسی ارشد) نگرانم.
    ویرایش توسط Eliyassalehi : March 16th, 2018 در ساعت 06:25 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط Eliyassalehi نمایش پست ها
    سلام دوستان، من دانشجوی دکترای عمران داخل ایران هستم. با شرکتهای مختلف صحبت کردم دو گزینه جلو پای من گذاشتن برای ارزیابی مدارکم. vetassess که منو بعنوان تکنسین معرفی میکنه و engineers australia که منو بعنوان مهندس حرفه ای معرفی مکینه. شرایم اینه:
    آخرین مدرک تحصیلی: فوق لیسانس دانشگاه سکن 1. کارشناسی هم دانشگاه سکشن 1 بودم
    سابقه کار: پاره وقت 6 سال (بدلیل تحصیل و سربازی)
    متاهل
    حالا با این تفاسیر:
    کدوم ارگان برای اسس کردن مناسبه؟ بین ارزیابی مدارک از vetassess و engineers australia چه تفاوتی بعد از رسیدن به استرالیا هست؟ یعنی برای کار پیدا کردن آیا رزومه ایکه برای ارزیابی دادیم اهمیت داره؟ اگه اینطور باشه چون برای vetassess مدارک و سابقه کار تکنسینی دادیم قاعدتاً اجازه سابمیت کردن برای شغل مهندسی نداریم. اگه مزیتی در ارزیابی شدن با engineers australia وجود داره خواهش میکنم بهم بگید. ازاینکه با وت اسس بعنوان تکنسین ارزیابی بشم (با مدرک کارشناسی ارشد) نگرانم.
    سلام
    طبق تجربه من کل این مراحل فقط برای پروسه مهاجرت و اخذ ویزا هست . بعد از ورود و برای کار پیدا کردن فقط رزومه کاری شما مهمه در اون رشته ای که میخواید کار پیدا کنید . وقتی برگه ویزا براتون صادر میشه توش نوشته شما مجار هستید به کار کردن تمام وقت در استرالیا و هیچ حرفی از رشته نیست . یه مثال : شما به عنوان آرایشگر سابمیت کن اگر برات راحت تره و ویزا رو بگیر بیا اینجا و برو سر کار مهندسی اگر مدرک و رزومه اونو داری و میتونی کار پیدا کنی . پس فقط به فکر این باش که با کدوم امتیاز بیشتری میگیری و سریع تر به ویزا میرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid__ نمایش پست ها
    سپاس.

اما متن چک لیست اینو نمیگه !

Do you have all underpinning qualifications attached? For example, if you have only provided your Master qualification, please also provide your Bachelor as well.
    سازمان ها باهم متفاوت هستن . رشته من نمیخواست . دقیقا همون مواردی رو انجام بدید که در چک لیست سایت سازمان مورد نظر هست

Banned

اول از همه باید مشخص بشود که رشته شما از گروه مهندسی است و یا کامپیوتر و آیا در لیست مشاغل استرالیا هست یا نه ولی به طور کلی برای رشته های مهندسی مراحل زیر باید برای گرفتن اسسمنت انجام شود
    ارزشیابی رشته های مهندسی و علوم پایه توسط سازمان EA انجام میشود
    متقاضیان این رشته می بایست پس از انتخاب کد رشته مرتبط با رشته تحصیلی خود، یک نامه از کارفرما، ثبت شده در سربرگ شرکت و دربردارنده استانداردهای اداره ارزیابی استرالیا دریافت نمایند.
    اداره ارزیابی مربوط به رشته های مهندسی، Engineers Australia نام دارد و متقاضی برای ارزیابی مدرک خود ملزم به ارائه مدرک آیلتس نیز می باشد.
    مدارک لازم برای ارسال به ادارهEngineers Australia عبارتست از:

• مدارک شخصی (پاسپورت، کارت ملی، شناسنامه)
    • مدارک تحصیلی (دانشنامه، ریز نمرات)
    • سوابق شغلی مرتبط با مدرک تحصیلی (منطبق با استانداردهای استرالیا)
    • ارائه پروژه کاری به نام CDR

جواب ارزیابی اداره Engineers Australia تا 2سال اعتبار دارد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط student1363 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من تقریبا 1 سال و 10 ماه پیش اسس کردم با ACS. یعنی 2ماه دیگه باطل میشه.
    متاسفانه یکسری مسائل پیش اومد واسه استرالیا اپلای نکردم. الان میخوام بدونم اگه این مدرک منقضی بشه تمام مراحل را باید از اول برم یا 500 دلار بدم همون رو واسم 2سال دیگه تمدید میکنه؟ آخه شرایط گذشته که تغییر نمیکنه من از اول سابقه کار و .... آپلود کنم.

ممنون
    من هم شرایط مشابه دارم. آیا باید مجدد همه مدارک رو ارسال کنم و دوباره RPL جدید بنویسم ؟

سلام و عرض ادب؛
    ممنون آقای متولی از پاسخ روشنتون.
    من از یکی از دوستان شنیدم کسیکه درفت پرسن یا تکنسین ارزیابی بشه امکان نداره بتونه وارد انجمن مهندسان استرالیا بشه چون برای انجمن مهندسان استرالیا ارزیابی مهندسان استرالیا اعتبار داره نه وت اسس. اینو شما هم شنیدین؟ ضمناً من امتیازم 65 هست البته با اسپانسر خویشاوندی. خانومم رشتش امور مالیه. از وکلایی که بهم وت اسس رو پیشنهاد دادن گفتن باید خانومت 10 سال سابقه پاره وقت آی تی بیاره آیلتس 6 بگیره و اونم تو وت اسس ارزیابی بشه. اما وکلایی که مهندسان استرالیارو جلو پام گذاشتن میگن باید حتما ایلتس 7 بگیره و حسابدار ارزیابی شه تو مهندسین استرالیا که بتونه 5 امتیاز به شما بده و اقامت دائم ایالتی بگیرین. شما جای من باشین از کدوم روش اقدام به اخذ ارزیابی میکنید؟ مهندسان استرالیا که اقامت موقت میگیرم چون خانومم نمیتونه ایلتس 7 بیاره و بعدا میتیونم عضو سازمان بشم یا وت اسس که اقامت دائم میگیرم و نمیتونم عضو سازمان بشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران - سازه

سلام. دوستان کسی تجربه این که از انجمن وت اسس برای اسسمنت بهش زنگ بزنن رو داره ؟ لطفا راهنمایی کنید که چه سوالایی میپرسن ممنون. رشته من : (مدیر پروژه ساخت)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_doodi2 نمایش پست ها
    سلام. دوستان کسی تجربه این که از انجمن وت اسس برای اسسمنت بهش زنگ بزنن رو داره ؟ لطفا راهنمایی کنید که چه سوالایی میپرسن ممنون. رشته من : (مدیر پروژه ساخت)

ما هفته پیش بوک کردیم و امروز با ما تماس گرفتن البته شما زمانی که دارین بوک میکنید میتونید ساعت و روز انتخاب کنید که با شما تماس بگیرن (البته ما الان استرالیا هستیم). این تماس بیشتر حالت مشاوره بود و تا جای که میتونید باید شغلی که انتخاب میکنید به مدرک تحصیلی که دارین ربط بدین .
    همون اطلاعاتی که هنگام بوکت کردن وارد سایت میکنید دوباره از شما سوال میکنن. درباره مدرک تحصیلی و سابقه کاری سوالات بیشتری میپرسن. الان ما منتظر ایمیلشون هستیم که داخل اون ایمیل اطلاعات بیشتری درباره چه مدارکی دقیقا برای اسس کردن باید ارایه بدیم.
    !

Junior Member

سلام به همگي
    من فوق ليسانس زبان و ادبيات فرانسه هستم، ميخواستم ببينم براي ويزا استراليا رشته من از چه سازماني بايد ass بگيره؟ و چون جزو رشته هاي مهندسي نيست ايا نياز به ass دارد يا نه؟ ممنون

Junior Member

سلام دوستان. یک سوال داشتم. من رشته م شیمی هست (علوم پایه). میخوام بدونم
    برای اسس کردن (در وت اسس)، چ مدارکی لازم هست؟ اگه میشه کامل برام بگین چون من اطلاع دقیقی ندارم و توی صفحات قبلی پیدا نکردم
    - من ک رشته م توی لیست SOL نیس، فقط از طریق اسپانسرشیپ میتوم اقدام کنم واسه پی آر؟
    ویزای 189و 190 رو باید اقدام کنم؟
    مرسی از راهنمایی تون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)