صفحه 148 از 158 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

کسانی هم که هم خودشون و هم همسرشون شرایط دارن هر جفتشون EOI پر کنن و فقط ۵ امتیاز به همدیگه کمک کنن. هر کدومشون شرایطش بهتر باشه اول اینوایتیشن میگیره، خیلی خودتون رو درگیر اینکه شانس کی بیشتره نکنین. عملا چون وقتی میتونید ۵ امتیاز کمک کنید که اسسمنت هم داشته باشید پس یعنی خودتون هم میتونید برا ویزا اقدام کنید اگه ۶۵ امتیاز رو داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط semehosseini نمایش پست ها
    فرق washington accord, sydney accord, dublin accord تو اسسمنت EA چیه؟ کدوم رو باید انتخاب کرد؟
    با اونا کار نداشته باشین، به ماها مربوط نمیشه. ماها فقط از طریق نوشتن CDR میتونیم اقدام کنیم.

دوستان سلام
    درباره اعتراض به نتیجه منفی اسسمنت وت اسسم سوال داشتم.
    10سال سابقه کار 6سال و نیم با بیمه و 3سال و نیم پاره وقت 22ساعت در هفته در شغل روابط عمومی دارم-همه بعد از کارشناسی
    کارشناسی دانشگاه سکشن 1
    رشته ادبیات فارسی
    32 سال سن
    آیلتس ایچ اسکیل 7
    مدارک کاملو برای وت فست ترک کردم بعد 9 روز تماس گرفتن و نیم ساعت مصاحبه کردن بعد روز بعدش ج منفی دادن
    دلیل نگاتیو بودن خیلی مبهم و مسخرس می خوام اعتراض بزنم مبنی بر اینکه مدارکم کامل بوده و دلیلو نمیفهمم
    کسی می تونه کمکم کنه
    کسی از اعتراض جواب گرفته؟ چون دلیل برام روشن نیست با این هزینه های سرسام آور جرات ری اسسو ندارم اگر کسی برای اعتراض می تونه ممنون میشم کمکم کنه.

سلام دوستان
    برای اسسمنت رشته کامپیوتر که توسط موسسه ACS صورت میگیره اگه مدارک سابقه کار توسط کارفرما روی سربرگ شرکت به زبان انگلیسی تایپ و امضا بشه آیا باز هم نیاز به ترجمه داره یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    mekanike sanaye.elmi karbordi

دوستان سلام من با این شرایط برای چه نوع ویزا ی اقامتی می تونیم اقدام کنم؟ توسط چه سازمانی بایید اسس بشم ؟آیا برای شروع کار نیاز ب آیلتس هست و چه نمره ای؟
    ۴۳ سال
    لیسانس مترجمی زبان انگلیسی
    فوق لیسانس مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی . معدل ۱۷.۵
    بیست سال سابقه کار و پرداخت حق بیمه با سمت مسوول کارگزینی و حقوق دستمزد

سپاس

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام برای ارزیابی مدرک تحصیلیم اقدام کنم (تهیه CDR و ..) ت اول ببینم اگر Professional Eng. بودم ادامه بدم. با توجه به اینکه هدفم ویزای 189 یا 190 هست، آیا این امکان هست که اول مدارک تحصیلیم ارزیابی بشه بعد اگر اکی بود روی همین اکانتم تو EA برای ارزیابی سوابق کاریم مدارک کرایم رو ارسال کنم؟ ممنون اگر کمکم کنید

Junior Member

سلام دوستان،
    من چند تا سوال دارم
    1_به جای بیمه تو مرحله اسس چه چیزی رو باید فرستاد؟ و اینکه اگه تو این مرحله سابقه کار اوکی بشه احتمال اینکه تو مراحل بعدی مجدد بخوان سابقه کارو بررسي کنن آیا کم ميشه؟
    2- اگه من رشته تحصیلیم برق باشه و زمینه کاریم چیز دیگه ای باشه (ict) باید برای یه کد شغلی دیگه اقدام کنم (ICT). آیا در این صورت امتیاز سابقه کار یا رشتمو می گیرم؟
    3- آیا میشه برای چند نوع ویزا اقدام کرد؟ مثل ویزای 189 و 190
    ممنون اگه کمکم کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ft_dev نمایش پست ها
    امرزوز بعد از تقریبا سه ماه و 3 روز اسس همسرم از وت اسس برای ما امد و جواب مثبت بود.
    Program or Project Administrator
    Skills Assessment Outcome: Positive
    تجربه که ما داشتیم این بود که سعی کنید تا میتونید مدارک کامل بفرستید از ما 2 بار اپدیت خواستن و همین باعث شد که چند هفت اسس دیرتر بیاد . در مورد مدارک ما بیمه ارائه ندادیم و هیچ تماسی هم با شرکت و ما گرفته نشد من لیست مدارکی کاری که ارائه دادیم زیر مینویسم

Company Registration
    Bank Statement 2
    PaySlip 4
    Contract
    Reference Letter Full Time
    Reference Letter Part Time
    Resume/CV

برای نوشتن
    Reference Letter خیلی وقت بزارید و بر اساس Reference Letter مدارک ارائه بدین .

میشه در مورد playslip توضیح بدین؟ و company registration

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r_shekkele نمایش پست ها
    میشه در مورد playslip توضیح بدین؟ و company registration
    ما برای اسس مدارک 4 تا فیش حقوقی ارائه دادیم البته شما هر چی بیشتر فیش حقوقی داشته باشید بهتر اینطوری که یه وکیل استرالیای به ما گفت برای هر 6 ماه سابقه کار 3 تا فیش حقوقی داشته باشید بهتره
    از اونجای که برای کیس افیسر تماس با ایران خیلی مشکله یکی بخاطر اختلاف ساعت بین استرالیا و ایران و مهمتر از همه مشکل زبان به همین دلیل اگر شما بتوند ترجمه سند ثبت شرکت(company registration) ارائه بدین خیلی تاثیر داره و کیس افیسر مطمئن میشه همچین شرکتی وجود داره
    البته کمی سخته که شرکت قبول کنه این کار برای شما انجام بده ولی ما درخواست دادیم و از اونجای که ترجمه سند داشتن لطف کردن و یه کپی به ما دادن.
    !

سلام لطفا منو راهنمایی کنید. خیلی سر در گم شدم.
    من الان دقیقا 31 سالمه و درست 11 ماه دیگه 32 ساله میشم. سال 89 مدرک کارشناسی برق قدرت و سال 92 مدرک ارشد برق قدرت از دانشگاه دولتی صنعتی سهند گرفتم. در حال حاضر دانشجوی دکتری برق قدرت هستم که الان مقاله مستخرج ازپایان نامه رو دارم مینویسم و به محض ارسال و دریافت جواب مقاله میتونم دفاع کنم.
    همونطور که مشخصه نمیتونم منتظر دریافت مدرک دکتری باشم به دو علت: اول اینکه ممکنه دریافت دکتری بیشتر از یک سال طول بکشه (چون عملا اکسپت مقاله زمانبره ) و من امتیاز سن رو از دست بدم و بجاش امتیاز دکتری رو بگیرم که چون هردوش 5 هست تفاوتی نداره. ثانیا برا ازاد کردن مدرک دکتری باید 30 تومن هزینه کنم که برام سنگینه. پس قاعدتا میخام با همین مدرک ارشد اقدام کنم.
    زبان مشکلی ندارم و فقط باید یه دوره اشنایی ازمون تافل یا ایلتس به صورت فشرده برم تا نمرم بالا بره. کلا آزمون ازمایش ایلتس بدون دوره و کلاس 6.5 شدم.

اما سوالات من:

1: به نظرتون الان با مدرک ارشد اقدام کنم یا با صرف نظر از امتیاز سن منتظر مدرک دکتری بمونم؟(با در نظر گرفتن اینکه ممکنه دفاع بیشتر از یکسال هم طول بکشه)
    2: اگه ویزام جور شد و رفتم استرالیا، و هنوز دفاع دکتری نکرده باشم میتونم برگردم برای جلسه دفاع و دوباره برگردم استرالیا؟
    3- به نظر شما بهتره برای ایلتس اقدام کنم یا برای تافل؟ 4 ماه برای امادگی میخام وقت بزارم.
    4- اسسمنت مدارک چقد طول میکشه؟ هزینه اسسمنت لیسانس و فوق جدا حساب میشه؟ هرکدوم چقدره؟
    5- مبنا برای محاسبه امتیاز سن کدوم مرحله از فرایند هستش؟
    6- کل پروسه چقد طول میکشه؟ ممکنه بیشتر از دوسال طول بکشه؟
    7- پرداخت هزینه های مربوط به دولت استرالیا در کدوم مراحل هست؟منظورم اینه همش یه جا هست یا طی مراحل مختلف؟

ممنون از راهنماییتون. میدنم طولانی شد سوالم ولی مطمینم جواب این سوالات برای خیلی ها کاربردی خواهد بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)