صفحه 149 از 158 نخستنخست ... 4999139140141142143144145146147148149150151152153154155156157158 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,481 تا 1,490 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس عمران

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    همسرم 10 سال سابقه اجرایی و نقشه برداری داره با مدرک کارشناسی عمران-گرای ساختمان و فوق راه و ترابری....وکیل بهمون پیشنهاد داده که با عنوان درفت پرسن اسس بشن.و می گن شما با هر عنوانی اسس بشین می تونید وقتی رفتین تو تخصص خودتون مشغول بشید.مهم اینکه که بتونید دعوت نامه رو بگیرید....خب به نظرتون فرق اینکه با civil transportation بشه یا درفت پرسن چیه؟

Junior Member

سلام دوستان برای identification اگه شناسنامه و پاسپورت که 2 سال گذشته از تاریخ اکسپایر را بدیم برا وت اسس اشکال نداره؟؟ و پول را چطوری واریز کنیم؟ از دوستانی که در وت اسس انجام دادن ممنون میشم کمکم کنن و اگه مشکلی بود میگن اپ دیت منید اگه چیز جدیدی خواستن یا رد میکنن مستقیم؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ft_dev نمایش پست ها
    ما برای اسس مدارک 4 تا فیش حقوقی ارائه دادیم البته شما هر چی بیشتر فیش حقوقی داشته باشید بهتر اینطوری که یه وکیل استرالیای به ما گفت برای هر 6 ماه سابقه کار 3 تا فیش حقوقی داشته باشید بهتره
    از اونجای که برای کیس افیسر تماس با ایران خیلی مشکله یکی بخاطر اختلاف ساعت بین استرالیا و ایران و مهمتر از همه مشکل زبان به همین دلیل اگر شما بتوند ترجمه سند ثبت شرکت(company registration) ارائه بدین خیلی تاثیر داره و کیس افیسر مطمئن میشه همچین شرکتی وجود داره
    البته کمی سخته که شرکت قبول کنه این کار برای شما انجام بده ولی ما درخواست دادیم و از اونجای که ترجمه سند داشتن لطف کردن و یه کپی به ما دادن.
    سلام برای identification اگه شناسنامه و پاسپورت که 2 سال گذشته از تاریخ اکسپایر را بدیم برا وت اسس اشکال نداره؟؟ و پول را چطوری واریز کنیم؟ از دوستانی که در وت اسس انجام دادن ممنون میشم کمکم کنن و اگه مشکلی بود میگن اپ دیت منید اگه چیز جدیدی خواستن یا رد میکنن مستقیم؟؟

Junior Member

یک سوال داشتم اینکه با لیسانس مهندسی تکنولوژی معماری و تجربه کاری مربوط به مدیریت اجرایی ساختمان میشه برای construction project manager اقدام کرد؟

من می خواستم برای ویزای 189 ( بر اساس امتیاز ) اقدام کنم. گویا اسس شدن به عنوان معمار برای لیسانس های معماری مقدور نیست. و دیگر رشته های مرتبط به معماری مثل تکنسین معماری و نقشه کش هم برای ویزای 189 مورد قبول نیستند. آیا دوستان تجربه مشابهی دارند؟ رشته های دیگه ای هست که معمار ها بتونند برای ویزای 189 اقدام بکنند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام دوستان وقت بخیر

من مدارک تحصیلی شامل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت خاجه اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد رو حدود 5 سال قبل انجام دادم. الان برای تایید موسسه Engineering استرالیا آیا باید دوباره ترجمه کنم یا با همون ترجمه ها می تونم اقدام کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ask200 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر

من مدارک تحصیلی شامل ترجمه رسمی با مهر دادگستری و وزارت خاجه اصل مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد رو حدود 5 سال قبل انجام دادم. الان برای تایید موسسه Engineering استرالیا آیا باید دوباره ترجمه کنم یا با همون ترجمه ها می تونم اقدام کنم؟
    برای مدارک تحصیلی ترجمه دوباره و جدید لازم نیست ولی وب سایت موسسه رو مطالعه کنید ممکنه شرایط خاصی مد نظرشون باشه

Junior Member

سلام دوستان. من فوق ليسانس مهندسي صنايع از آمريكا دارم و به Engineers Australia در مورد مدرك زبان إيميل زدم و گفتن كه براي ارزيابي مداركم معاف از دادن امتحان زبان (مثه آيلتس) نيستم. خواستم بدونم كسي با همچين موقعيتي مواجه شده؟ نيوزيلند واسه شرايط من Exemption ميده.

Junior Member

سلام

امیدوارم حال همگی خوب باشه

یه سوالی داشتم، من میخواک واسه pr اقدام کنم و امتیاز رو میگیرم

شرایطم اینه : سن:29 متاهل مدرک: فوق لیسانس گرافیک- تصویرسازی ، معدل 19.22 ،سابقه کاری 3تا 5 سال ، مرتبط با رشته تحصیلی ،آیلتس 7 آکادمیک

کارم و تحصیلاتم نو زمینه گرافیک و تصویرسازی هست، که تو لیست مشاغل و مهارتای مورد نیاز استرالیا نبود، من کدوم مدل ویزا رو میتونم اپلای کنم ؟
    شرایط همسز: سن 31، فوف دیپلم نرم افزار کامپیوتر، شغل: برنامه نویس وب و اپلیکیشن
    و اینکه برادرم سیتیزن استرالیاس، ساکن ملبورن، آیا تاثیری میتونه داشته باشه یا نه ؟

Junior Member

سلام و روز بخير
    ممنون از اطلاعات خوبي كه بابت asseeement مدارك استراليا گذاشته بودين
    يك سوال دارم از خدمتتون:
    من مي خوام براي استراليا اقدام كنم و مدارك خودم را بفرستم براي ارزيابي، سوالم اينكه چون به امتياز همسرم نيز نياز دارم بايد مدارك ايشون را هم بفرستيم ارزيابي؟

Junior Member

سلام
    لطفا راهنمایی کنید
    29 ساله -لیسانس الکترونیک از دانشگاه غیر انتفاعی(سکشن 2) و شیش سال سابقه کار در شرکت مخابرات استان تهران (کارمند رسمی )
    1- برای اسسمنت با مدرک کارشناسی الکترونیک ولی سابقه کار در حوزه مخابرات اقدام کنم آیا قابل قبول هست ازنظر سازمان EA یا ریجکت خواهد شد به دلیل مرتبط نبودن مدرک با کار ؟
    2- آیا برای رشته های مخابراتی موجود در لیست مشاغل با توجه به اینکه در حوضه مخابرات کار کردم ولی مدرک کارشناسی الکترونیک دارم آیا بازم قابل قبول نبوده برای اسسور و ریجکت خواهد شد؟
    لطقا راهنمایی کنید و آیا کسی تجربه این نوع مغایرت داشته ؟ چه نتیجه ای گرفته؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)