صفحه 15 از 158 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sanal نمایش پست ها
    یعنی من مدارک لیسانسو فقط بفرستم و دیگه مدارک ارشد رو نفرستم؟؟پس اونموقع حتما باید نمره آیلتس داشته باشم برای اسسمنت.
    بله-برای اسسمنت اولش نیاز نیست ولی تا پایان پروسه رسیدگی حداقل نیاز به آیلتس 4 اسکیل 6 دارین.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

دوستان...

برای اسسمنت من گواهی کار و بیمه و قراردادهای کارم را دارم.واقعا نمیشه از شرکتهای خصوصی فیش حقوقی گرفت.آیا بدون فیش جقوقی اسسمنت نمی دن؟

دوستان یک سوال، من مدارکمو از طریق شرکت معتبری فرستادم برای اسسمنت، تاحالا دوتا فیش حقوقی و کلی مدرک اضافه خواسته ازم، و پروسه کاریم داره میره تو هفته 17 ام!!! یعنی خیلی طول کشیده، البته دیر استارت خورد و گرفتن فیش حقوقی از شرکتم هم طول کشید، آیا این مدت زمان طبیعیه؟ دارم کم کم نگران میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط Lightmoon نمایش پست ها
    دوستان یه سوال،

آیا شک بر انگیر نیست دقیقا فردای تاریخ فارق التحصیلی رو مدرکت، مشغول به کار شده باشی ؟!
    شما جای من باشید چه میکنید ؟
    سلام، اگه واقعا کار کرده باشی اصلا نترس، اگر هم ... بازم نترس، من خودم تابستون رفتم سر کار با اینکه یه ماه بعد مدرکم تاریخ خورد.

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin6623 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال، من مدارکمو از طریق شرکت معتبری فرستادم برای اسسمنت، تاحالا دوتا فیش حقوقی و کلی مدرک اضافه خواسته ازم، و پروسه کاریم داره میره تو هفته 17 ام!!! یعنی خیلی طول کشیده، البته دیر استارت خورد و گرفتن فیش حقوقی از شرکتم هم طول کشید، آیا این مدت زمان طبیعیه؟ دارم کم کم نگران میشم
    آقا چطوری فیش حقوقی گرفتی؟شرکتهایی که من توش کار می کردم هیچ کدوم فیش نداشتن.حقوق و یا چک می دادن یا کارت به کارت می کردن...
    یعنی با وجود گواهی کار و بیمه و قرارداد , باز هم فیش حقوقی می خوان؟!یعنی سفارت استرالیا نمی دونه تو ایران و شرکتهای خصوصی چنین چیزی رایج نیست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    آقا چطوری فیش حقوقی گرفتی؟شرکتهایی که من توش کار می کردم هیچ کدوم فیش نداشتن.حقوق و یا چک می دادن یا کارت به کارت می کردن...
    یعنی با وجود گواهی کار و بیمه و قرارداد , باز هم فیش حقوقی می خوان؟!یعنی سفارت استرالیا نمی دونه تو ایران و شرکتهای خصوصی چنین چیزی رایج نیست؟
    منم کارت به کارت میکردن ولی حسابدار شرکت فیش هم داشت ولی معمولا کسی نمیرفت فیش بگیره، خلاصه با بدبختی دو بار فیش ازم خواستن براشون از شرکت گرفتم ، من بیمه نبودم. کلی معطلم کردن تاحالا، هنووووز بعد از اتمام هفته شانزدهم اسسم نیومده (

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - تهران جنوب

سلام
    ظاهراً برای ارزیابی سابقه کاری رشته کامپیوتر توسط acs، دو سال از سابقه کار کم می شود.
    سوالم اینست که برای ارزیابی سابقه همسر (5 امتیاز همسر) که یک سال سابقه کار مرتبط بایستی داشته باشد، نیز دو سال کم می شود؟
    یعنی باید 3 سال سابقه کار داشته باشد؟
    با تشکر

Junior Member

سلام
    کسی لیست مدارک مورد نیاز برای اسس رو داره؟برای Engineers Australia. هرچی گشتم پیدا نکردم!و اینکه مدارک رو میتونیم هر دارالترجمه رسمی ببریم یا نه؟نتیجه اسس چیه؟یعنی از رو نتیجه اش میشه امتیازمونو بفهمیم؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

سلام به همگی
    من یه سوال دارم، نمیدونم باید خوشحال باشم یا عزا بگیرم.
    نتیجه اسسمنت من از EA بهم ایمیل شده. که تووش فقط از Occupation و Australian Qualification Framework گفته شده. من ۵ سال سابقه کار بدون بیمه داشتم که سر این قضیه مجبور شدم کلی مدارک دیگه جور کنم. حالا نمیفهمم بالاخره سابقه کارم پذیرفته شده یا نه.. از کجا میشه فهمید که سابقه کار در نظر گرفته شده یا نه؟
    متاسفم اگر به تاپیک خیلی ربطی نداره. متاسفانه تاپیک مربوط رو نیافتم. ممنون میشم اگر چیزی در این باره می دونید بهم بگید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گواهي اشتغال به كار مطابق با استاندارد برای Assessment و DIAC و مسائل مرتبط

پیشنهاد میکنم تو گوگل جستجو کنید از روی پاسخی که دریافت کردید چون شاید با فوق دیپلم ارزشیابی شده باشید...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)