صفحه 152 از 158 نخستنخست ... 52102142143144145146147148149150151152153154155156157158 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,511 تا 1,520 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.razmand نمایش پست ها
    دوستان سلام و ممنون که تجربیاتتون رو در اختیار میذارید .
    من یه مسئله ای برام پیش اومده اونم اینکه من لیست سکشن های دانشگاه ها رو پیدا نمیکنم . یکی تو سایت هست صفحه ۸۹ که ماله ACS هستش و کامپیوتر ه . توی اون لیست اسم دانشگاه من نیست و من رشته ی لیسانسم عمرانه و با همین می خوام اقدام کنم . اگه ممکنه
    ۱. هم بگین چجوری میتونم مطمئن شم اسم دانشگاهم هست یا نه
    ۲. هم اینکه اگه نبود چیکار باید بکنم ؟ باید از وزارت علوم خودمون اقدام کنم ؟ یا برم دانشگاه درخواست بدم که رجیستر شن یا کلا چجوری میشه
    Salam. In list rayegan nist,va bayad jahat dastresi,hazineh bepardazid.
    Age too list section 1 nist,madrak shoma yek level pain tar arzyabi mishe,yaani lisance mishe,foq diplom.
    baraye voroud Be list section 1, bayad arzesh elmi daneshgah ro bala bebarand.
    ta an jaei ke midunam in list har 2 sal mored baznegari qarar migire.

bebakhshid,font farsi nadashtam,movafaq bashid.

Junior Member dpicollege آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Eng & Information Security

سلام شنیدم که سفارت میان در جایی که کار می کنین بازدید می کنن، با توجه به این موضوع اگر جایی که توش کار می کردم تعطیل شده اما ایمیلشون رو پاسخ می دن و سر کار جدید هم اگر کسی بیاد بگه از سفارتم برام مشکل ایجاد میشه چون کارفرما فکر می کنه من قرار نیست به 5 سال قرار دادم پایبند باشم چه راه کاری رو پیشنهاد میدین ؟ در حال حاضر میگن این بخش از سفارت هم تعطیل شده
    I AM NEVER REST

Junior Member

سلام دوستان. من و همسرم الان در مالزی ساکن هستیم همسرم تا 6 ماه دیگه ویزای کار داره. کسی می دونه اگه بخوایم واسه استرالیا کانادا درخواست کار بدیم چقدر شانس وجود داره و زمان می بره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری، دانشگاه گیلان

سلام دوستان
    کسی میتونه در مورد assess مدرک معماری راهنماییم کنه؟ تو سایت AACA اولین شرط رو طول دوره تحصیل حداقل پنج سال و ده ترم عنوان کرده. در صورتی که کارشناسی معماری تو اکثر دانشگاه های ایران چهار سال و هشت ترم هستند. البته من خودم نه ترمه تموم کردم. و بعدش بلافاصله تو همون دانشگاه ارشد خوندم.
    ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید در این زمینه کمکم کنید که کمتر بودن ترمهای کارشناسی معماری ایران مشکل ساز هست یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان.
    من می خوام برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای کار اقدام کنم. راستشو بخواید هر چی بیشتر مطالب این صفحه و فروم های مشابه رو می خونم بیشتر گیج میشم. اگه کسی توی این صفحه هست که از طریق skillselect اقدام کرده و الان تونسته اقامت بگیره لطفا اعلام کنه من بهش پیغام خصوصی بدم. اینجا بیشتر کاربرا سوال می پرسن و کمتر کاربری هست که جواب بده. چند تا سوال داشتم در مورد ترتیب مراحلی که باید طی بشه تا صدور ویزا. واقعاً ممنون میشم اگر یکی از دوستانی که تونسته اقامت بگیره بهم کمک کنه.
    با تشکر.

دوستان سلام. ممنون میشم راهنماییم کنید. رشته تحصیلی من تو لیست csol برای ویزای 489 نیست (با اینکه بسیار نزدیکه) ولی شغلم دقیقا مرتبط هست که تو لیست csol هم هست. سوال من اینه که
    1. چقدر شانس دارم اپلای کنم؟
    2. امکانش هست به شکلی متوجه بشم که آیا امتیاز شغل و رشته تحصیلی رو میگیرم (واجد شرایط هستم) و بعد اپلای کنم؟

خیلی خیلی ممنون از شما

Junior Member

سلام
    رشته من لبسانس مترجمی انگلیسی از آزاد تهران هست.
    برای assessment مدارک می دونم که سازمان مربوطه naati هست ولی سوالم اینه که با توجه به ماهیت رشته من...
    باید حتما امتحان naati رو داده باشم درسته؟ یعنی دیگه بحث 5 امتیاز نیست و برای بنده الزامیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری، دانشگاه گیلان

سلام
    دوستان کسی اطلاع داره که آیا بازرسی مسئولین سفارت استرالیا از محل کار حتمی هست یا نه؟
    اگر شرکتی که در اون کار میکردیم منحل شده باشه، یا در فاصله ای بررسی مدارک برای گرفتن ویزا از اون کار استعفا بدیم (یا اخراج بشیم) تکلیف چیه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

Question پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ft_dev نمایش پست ها
    امرزوز بعد از تقریبا سه ماه و 3 روز اسس همسرم از وت اسس برای ما امد و جواب مثبت بود.
    Program or Project Administrator
    Skills Assessment Outcome: Positive
    تجربه که ما داشتیم این بود که سعی کنید تا میتونید مدارک کامل بفرستید از ما 2 بار اپدیت خواستن و همین باعث شد که چند هفت اسس دیرتر بیاد . در مورد مدارک ما بیمه ارائه ندادیم و هیچ تماسی هم با شرکت و ما گرفته نشد من لیست مدارکی کاری که ارائه دادیم زیر مینویسم

Company Registration
    Bank Statement 2
    PaySlip 4
    Contract
    Reference Letter Full Time
    Reference Letter Part Time
    Resume/CV

برای نوشتن
    Reference Letter خیلی وقت بزارید و بر اساس Reference Letter مدارک ارائه بدین .

سلام .میشه بپرسم رشته تحصیلی همسرتون چی بوده؟

Junior Member

سلام دوستان. چند تا سوال:
    1- VETASSESS برای ارزیابی مدارک، نیاز به مدرک زبان نداره؟
    2- Application Fee که برای اریابی مدارک اعلام کرده، شامل ارزیابی مدارک همسر هم میشه؟ یا فقط main applicant؟
    3- فقط ترجمه ناتی قابل قبول است؟
    4- برای VETASSESS، نیاز به مهر دادگستری و خارجه هم هست؟ یا فقط مهر دار الترجمه کافیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)