صفحه 153 از 158 نخستنخست ... 53103143144145146147148149150151152153154155156157158 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,521 تا 1,530 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان من یه سوال دارم یه خیلی فکرمو مشغول کرده
    من لیسانس مهمدسی نفت خوندم ولی سابقه کارم توی پالایشگاه هست و مربوط به مهندسی شیمی میشه، حالا بخوام نامه سابقه کار بگیرم شرح وظایف مهمدسی شیمی برام مینویسن و اگه بخوام شرح وظایف مهندسی نفت رو بنویسن کاملا بی ربط میشه به کار شرکت و پالایشگاه، برا اسسمنت باید چکار کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیولوژی- علوم پزشکی تهران

سلام.

بچه ها کسی هست که مدارکش رو برای VETASSESS فرستاده باشه و ازش قرارداد یا فیش حقوقی بخوان ؟ (اضاف بر نامه شرکت و بیمه)
    ظاهرا بدون این دو نمیشه اصلا سابمیت کرد و برای ماها که از خارج از ایرانیم میسر نیست . کسی هست یه فرمتی چیزی داشته باشه تا بتونم خودم یه فایلی درست کنم ازش؟

ممنون میشم ازتون

Junior Member

سلام به همگی، من میخوام برای ویزای 489 اقدام کنم، در مورد اسس مدرک تحصیلی سوال داشتم
    1- برای سابقه کار حتما باید سابقه بیمه ارائه داد یا گواهی کارفرما کافیه؟
    2-سابقه کار الزامیه؟
    3- من مهندسی مکانیک ماشین های کشاورزی خوندم، تمام مدت هم به عنوان مهندس مکانیک کار کردم، آیا امکان داره مدرکم مهندسی مکانیک ارزیابی بشه؟

Member arshiar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master microbilogy uni beheshti

سلام دوستان ممنون میشم جواب بدید آیا مدرک موقت دکتری رو میشه برای ارزیابی فرستاد ؟ ریز نمراتو دارم

سلام
    چطور بفهمم دانشگاهی که ازش فارغ التحصیل شدم در کدوم سکشن قرار میگیره؟
    و اینکه برای اسسمنت باید کدوم مدرک تحصیلی رو ارائه کرد؟ من الان کارشناسی ارشد نرم افزار دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم جواب بدید آیا مدرک موقت دکتری رو میشه برای ارزیابی فرستاد ؟ ریز نمراتو دارم

این جور سوالا رو بهتره از خود اون سازمان بپرسید چون بیشتر بچه ها اینجا مدارک نهایی رو ارسال کردند.

Junior Member

سلام خدمت دوستان

- ایا برای ارائه سابقه کار به سازمان acs در رشته برنامه نویسی ، حتما باید بیمه نشان داده شود ؟ ( میتوان با نمونه کارها و نامه های سربرگ و مهر شرکت سابقه کار را نشان داد ؟ )
    - ایا سابقه کار را میتوان از زمان شروع تحصیلات لیسانس ( پارت تایم ) نشان داد و به عبارتی ضریب 0.5 سابقه کار کسب کرد ؟ ( البته علاوه بر سابقه کار فول تایم بعد از تحصیلات )

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezare نمایش پست ها
    سلام.

بچه ها کسی هست که مدارکش رو برای VETASSESS فرستاده باشه و ازش قرارداد یا فیش حقوقی بخوان ؟ (اضاف بر نامه شرکت و بیمه)
    ظاهرا بدون این دو نمیشه اصلا سابمیت کرد و برای ماها که از خارج از ایرانیم میسر نیست . کسی هست یه فرمتی چیزی داشته باشه تا بتونم خودم یه فایلی درست کنم ازش؟

ممنون میشم ازتون

ادامه پست بالا :!

سلام. از اونجایی که کسی از رشته بیوتکنولوژی (که حدود یک ماهه به لیست اداره مهاجرت و همچنین ایالت ACT اضافه شده) تا حالا اقدام نکرده گفتم یه اپدیت بزارم تا شاید کمکی بشه.

من مدارک رو دو روز پیش برای VETASSESS اپلود کردم و درخواست Fast track دادم (تا ظرف مدت ۱۰ روز کاری بررسی بشه) و ۱۶۰۰ دلار هم بهشون دادم. امروز ازم خواستن تا اسکن اصلی مدارک دانشگاهی رو بفرستم براشون. یعنی درواقع خواستن تا اسکن رنگی مدارک. قابل توجه دوستانی که از certify کردن مدارک سوال داشتن: من قبلا کپی certify شده که در واقع به فایل ترجمه مدرک اتچ میشه و توسط مترجم مهر میشه رو اپلود کرده بودم و ظاهرا در مورد مدارک دانشگاهی اونا اصل مدرک رو میخوان. ببیینیم چی میشه ...
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط astarali نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

- ایا برای ارائه سابقه کار به سازمان acs در رشته برنامه نویسی ، حتما باید بیمه نشان داده شود ؟ ( میتوان با نمونه کارها و نامه های سربرگ و مهر شرکت سابقه کار را نشان داد ؟ )
    - ایا سابقه کار را میتوان از زمان شروع تحصیلات لیسانس ( پارت تایم ) نشان داد و به عبارتی ضریب 0.5 سابقه کار کسب کرد ؟ ( البته علاوه بر سابقه کار فول تایم بعد از تحصیلات )
    سلام، پیشنهاد میکنم که فایل راهنمای ACS رو حتما مطالعه کنید
    برای ارائه سابقه کار نامه از شرکت کارفرما با شرح دقیق وظایف، شروع و پایان کار، سمت و نام کارمند ارشد شما و اشاره به جزییاتی که شما دقیقا چه کاری میکردید و از کدام مهارت شما استفاده می کردن قابل استناده.
    در مورد زمان کار هم داخل راهنما نوشته شده که فقط فول تایم رو می پذیرن و منظورشون از فول تایم 20 ساعت و یا بیشتر در هفته است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arshiar نمایش پست ها

دارالترجمه گواهی موقت رو ترجمه نمیکنه ولی من شنیدم که ناتی ترجمه کرده و قاعدتا وقتی مهر ناتی بخوره برای اسس نباید مشکلی پیش بیاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)