صفحه 18 از 158 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - تهران جنوب

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mt1359 نمایش پست ها
    دوست عزیز لطفا به متن زیر توجه فرمایید:
    http://www.immi.gov.au/Work/Pages/Sk...illSelect.aspx

Occupation ceiling for ICT Business and Systems Analysts (ANZSCO 2611) has been reached and no further invitations will be issued for this occupation for the Skilled – Independent (subclass 189) and Skilled – Regional provisional (subclass 489) until the next financial year.
    As there are still high levels of interest from prospective skilled migrants in the following occupations, pro rata arrangements for these occupational groups will continue:

• Accountants
    • Software and Applications Programmers

Details of the cut-offs for these occupations will continue to be included in the regular invitation round reports.
    سلام من این بخش رو دیدم
    اتفاقاً برای Software and Applications Programmers میخوام اقدام کنم
    معنیش چیه این جمله؟ مگه نمیگه هنوز میگیره؟

Junior Member

دوستان سلام - من سابقه تدریس در دانشگاه به مدت 6 سال پس از اخذ دکتری خود را دارم. دو سوال برایم پیش آمده در ارتباط با اسسمنت:
    1- 18 ماه از سابقه کار مذکور را به عنوان هیات علمی سرباز بوده ام ولی بیمه پرداخت شده است و قرارداد سربازی با دانشگاه برای آن دوره هم دارم. آیا این را جزو سابقه کار حساب می کنند؟ از این جهت می خواهم بدانم که اگر حساب نکنند سابقه کارم زیر 5 سال می شود و فعلا باید برای امتیاز صبر کنم و اسس نکنم ولی اگر حساب کنند امتیازاتم می رسد و می توانم شروع کنم اسس را. لطفا اگر کسی اطلاعی در این خصوص داره راهنمایی کنه
    2- تعهد خدمت دارم فعلا نمی توانم دانشنامه دکتری را ارایه کنم می توان با ریز نمرات یا اینکه الان در حکم استادیار نوشته و آخرین مدرک را دکتری تخصصی نوشته به آن اتکا کرد و آفیسر را قانع کرد که مدرک تحصیلی را همان دکتری قبول کند؟
    تشکر از مدیران سایت و همه دوستانی که تجربه هایشان را به اشتراک می گذارند.

Junior Member

با درود
    لطفا به پاسخهای زیر توجه فرمایید:

نقل قول نوشته اصلی توسط Sang نمایش پست ها
    دوستان سلام - من سابقه تدریس در دانشگاه به مدت 6 سال پس از اخذ دکتری خود را دارم. دو سوال برایم پیش آمده در ارتباط با اسسمنت:
    1- 18 ماه از سابقه کار مذکور را به عنوان هیات علمی سرباز بوده ام ولی بیمه پرداخت شده است و قرارداد سربازی با دانشگاه برای آن دوره هم دارم. آیا این را جزو سابقه کار حساب می کنند؟ از این جهت می خواهم بدانم که اگر حساب نکنند سابقه کارم زیر 5 سال می شود و فعلا باید برای امتیاز صبر کنم و اسس نکنم ولی اگر حساب کنند امتیازاتم می رسد و می توانم شروع کنم اسس را. لطفا اگر کسی اطلاعی در این خصوص داره راهنمایی کنه

سابقه کار شما با یک گواهی اشتغال به کار از دانشگاه حل میشه و ربطی به سربازی نداره. بخصوص اگر بیمه هم براتون رد شده باشه...

2- تعهد خدمت دارم فعلا نمی توانم دانشنامه دکتری را ارایه کنم می توان با ریز نمرات یا اینکه الان در حکم استادیار نوشته و آخرین مدرک را دکتری تخصصی نوشته به آن اتکا کرد و آفیسر را قانع کرد که مدرک تحصیلی را همان دکتری قبول کند؟
    فکر کنم با ترجمه گواهی موقف و مهر ناتی که دارالترجمه آبیز میزنه کارتون راه بیفته...

تشکر از مدیران سایت و همه دوستانی که تجربه هایشان را به اشتراک می گذارند.
    با سپاس

Junior Member

سلام مجدد mt1359 عزیز و تشکر از راهنمایی تان -
    متاسفانه گواهی موقت هم نمی دهند ولی نمی دانم ریز نمره غیر رسمی و یک نامه مبنی بر فراغت از تحصیل با تایید گروه یا دانشکده محل تحصیل باشه آیا ناتی باز هم ترجمه و تایید می کند و آیا موسسه اسس کننده (VETASSESS) هم آنرا قبول می کند؟ تازه این در صورتی است که بتوانم اینها را بگیرم ولی اگر نگیرم راه دیگری پیشنهاد می کنید؟ چون واقعا به امتیاز مابه التفاوت 5 بین دکتری و ارشد نیاز دارم.
    تشکر مجدد

Junior Member

سلام - اگر کسی در دوره دکتری بورسیه دانشگاهی داخلی بوده باشد و برای این دوره چهارساله بورس بگیرد و پول می گرفته است و حق التدریس هم همینطور ولی تعداد ساعات کار هفتگی اش کمتر از 20 ساعت می شد ولی اگر چهار سال را دو سال هم حساب کنند خوب می شود. به نظر شما با توجه به متن زیر که از وب سایت VETASSESS می گذارم برای اسس به عنوان سابقه کار روش می شود حساب کرد؟
    Can my PhD studies be considered as work experience for Skills Assessment?

For a number of occupations, it may be possible to consider your doctoral studies to meet our skills assessment requirement if the work is at an appropriate skill level, is at least 20 working hours per week, and you are paid. You are required to provide official evidence supporting paid employment at this level. Official evidence would include: research publications; a statement of service from the Head of the Department indicating the significance of the research and your tasks; how you are remunerated. Please note that evidence of remuneration would include scholarship grants (full tuition fee coverage and stipend) at doctoral degree (research) level.

Please also note that the employment/research period may only be considered suitable if the area of research is assessed as highly relevant to your nominated occupation. PhD research which is unpaid cannot be assessed.

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

سلام

از دوستانی که برای اسسمنت اقدام کردن کیسی بوده که ازشون کارت پایان خدمت بخوان؟!

سپاس
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Junior Member

دوستان سلام
    فقط یه سوال اینکه برای ویزا 189 یا 190 برای وت اسس از کدوم روش باید درخواست بدیم ؟

Select Your Application Type
    Skills Assessment (GSM, ENS, RSMS, 457, 485)
    Points Test Advice Only (Skills Assessment with another Assessment Authority)

Junior Member

سلام
    بله از من engineersaustralia بعد دو مته و نیم کارت پایان خدمت خواست. ترجمه کردم فذستادم بعد دو هفته اومد اسسمنتم

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamr1 نمایش پست ها
    سلام

از دوستانی که برای اسسمنت اقدام کردن کیسی بوده که ازشون کارت پایان خدمت بخوان؟!

سپاس

سلام من فوق لیسانس مکانیک دارم با بیش از 8 سال سابقه،مدارک و سابقه کارمو فرستادم انجمن مهندسین بررسی کنه
    هفته پیش مدارکم تایید شد به عنوان Professional engineer
    اما سابقه کارم یک سالشه تایید نکرده یعنی از سال 2013 به بعد رو بررسی نکرده نگفته هم چرا.واسه افسرم ایمیل زدم حدود یک هفته است اما هنوز جواب نداده
    ایا برای پر نمودن EOI باید صبر کنم سابقم هم بررسی بشه یا به اون نیازی نیست

Junior Member

با سلام
    دوستان کسی اینجا پیام نوری بوده که مدرکشو واسه اسس فرستاده باشه ACS؟
    من پیام نور فارغ التحصیل شدم از یه واحد ضعیفش، میخوام ببینم مدرکم رو معادل bachelor ارزیابی میکنن یا associate!
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)