صفحه 24 از 158 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

برای اسسمنت آیا قرارداد و فیش حقوقی را قطعا می خواد؟از همه می خوان؟ یا اینکه ممکنه بخواد و ممکنه نخواد؟ تو این مرحله با گواهی کار کفایت می کنه؟

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال داشتم میخواستم بدونم من اگه بخوام با فوق لیسانس برای اسسمنت اقدام کنم باز هم نیازی به مدرک لیسانس و ترجمه ریز نمرات هست یا همون فوق لیسانسه کفایت میکنه ؟
    ممنون

Junior Member

سلام خسته نباشيد من كارداني نقشه كشي صنعتي از دانشگاه اززاذ تهران دارم 6 سال سابقه پاره وقت دارم ولي سابقه بيمه چثن از جاي ديگه بيمه دارم در مورد اين شركت ندارم ., من ميتونم واسه mecanichal engireeng draft person اقدام كنم و اينكه دوران سابقه كارم حساب ميشه با توجه به پاره وقت بودن

سلام دوستان
    من یه سوالی دارم واقعا ممنون میشم جواب بدین :

برای ارزشیابی مهارت Skill Assessment تو بخش Qualification در
    Skills Assessment Guidelines for Applicants (در رشته IT , Computer)
    نوشته :

Thesis or Research Project Abstract
    When the qualification includes a thesis or research project, an abstract of the thesis or research project is required. The abstract should be endorsed by the primary supervisor where possible. The name of the University and the date of the thesis publication or project completion should appear on the front page of the abstract.

آیا کسی از دوستان Abstract پایان نامه رو فرستاده ، میشه بگید تو چه فرمتی فرستادین ؟ یا درسته که گقته چکیده ولی بهتره چند صفحه ای و کامل تر باشه یا یه چکیده کوتاه کقایت می کنه ؟

واقعا ممنون میشم اگه کسی در این مورد چیزی میدونه، جواب بده

Junior Member

سلام دوستان،
    ما برای ویزای 190 اقدام کردیم، رشته مهندس مکانیک، امتیاز 55 به علاوه 5 امتیاز اسپانسری، آیلتس 6.5، برای ایالت NSW هم اقدام کردیم، از 20آگوست EOI رو فرستادیم، به نظرتون با این شرایط برای ما چقدر طول میکشه دعوت به لاج بیاد؟ من خیلی نگرانم، بعضی ها میگن ممکنه تا چندین ماه نیاد و کلا مجبور شین بی خیال شین ، اگه میشه کمک کنید، مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahemah نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    ما برای ویزای 190 اقدام کردیم، رشته مهندس مکانیک، امتیاز 55 به علاوه 5 امتیاز اسپانسری، آیلتس 6.5، برای ایالت NSW هم اقدام کردیم، از 20آگوست EOI رو فرستادیم، به نظرتون با این شرایط برای ما چقدر طول میکشه دعوت به لاج بیاد؟ من خیلی نگرانم، بعضی ها میگن ممکنه تا چندین ماه نیاد و کلا مجبور شین بی خیال شین ، اگه میشه کمک کنید، مرسی
    باسلام
    من پرس و جو كردم ظاهرا" nsw خيلي مشكل اسپانسري ميده و ظاهرا" داره به امتيازات بالاي 70 دعوت نامه ميده ..لذا شما خودتون رو معطل نكنيد ...يا ناتي امتحان بدهيد يا براي ساير ايالت هايي كه مكانيك رو ميخواهند فوري درخواست بديد ....اين مطلب رو يكي از دوستانم از وكيلش كه بسيار فرد معتمدي هستند سوال كرده بود ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mhsafari نمایش پست ها
    سلام خسته نباشيد من كارداني نقشه كشي صنعتي از دانشگاه اززاذ تهران دارم 6 سال سابقه پاره وقت دارم ولي سابقه بيمه چثن از جاي ديگه بيمه دارم در مورد اين شركت ندارم ., من ميتونم واسه mecanichal engireeng draft person اقدام كنم و اينكه دوران سابقه كارم حساب ميشه با توجه به پاره وقت بودن
    به نظر من سعي كنيد گواهي كار با شرح وظايف مشخص را از شركتي بگيريد كه بيمه داريد . به شدت دارند به بيمه گير ميدهند ....
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid133 نمایش پست ها
    به نظر من سعي كنيد گواهي كار با شرح وظايف مشخص را از شركتي بگيريد كه بيمه داريد . به شدت دارند به بيمه گير ميدهند ....
    موفق باشيد
    باسلام
    من پرس و جو كردم ظاهرا" nsw خيلي مشكل اسپانسري ميده و ظاهرا" داره به امتيازات بالاي 70 دعوت نامه ميده ..لذا شما خودتون رو معطل نكنيد ...يا ناتي امتحان بدهيد يا براي ساير ايالت هايي كه مكانيك رو ميخواهند فوري درخواست بديد ....اين مطلب رو يكي از دوستانم از وكيلش كه بسيار فرد معتمدي هستند سوال كرده بود ...
    تا جايي كه يكي از دوستانم ميگفت مكانيك براي ملبورن هم مورد نياز است ...

Junior Member

باسلام
    ای وای، چه بد مرسی که خبر دادین دوست عزیز،
    واسه ملبورن آخه مکانیک با آیلتس 7 می خواد، منظورتون از آزمون نتی چی هستش؟ آخه ما وکیل هم گرفتیم اما وکیلمون هیچ چیز خاصی نمیگه به ما، همش میگه فعلا نیومده صبر کنید و منتظر باشین

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

موفق باشيد
    بیمه باشیم ولی قرارداد نداشته باشیم مشکلی هست؟
    آخه واقعا گرفتن قرارداد و فیش حقوقی از یک شرکت سخته

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)