صفحه 29 از 158 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedmoradi نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما. حالا چطوری باید بهشون خبر داد که عچله و هست و هماهنگ کنیم برای پرداخت این مبلغ اضافی؟
    روش
    Fast Track رو در موقع ارسال مدارک انتخاب کنید ، زمان ثبت نام می تونید این کار رو انجام بدید .

سلام

منم مثل شما خیلی دنبال این لیست گشتم ولی ظاهرا در اختیار عموم نیست و Agent های رسمی اداره مهجرت یا همون کسانی که تو ایران بهشون وکیل مهاجرت اطلاق میشه به
    لیست دسترسی دارن.

موفق باشید

Junior Member abbasian66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق مهندسی پلیمر دانشگاه تهران

سلام دوستان، اگه روش fast track (اسسمنت سریع) رو انتخاب کنیم این طوری نمیشه که مدرکمون کمتر از چیزی که واقعا هست ارزیابی بشه؟؟ یه چیزی مثل تند تصحیح کردن برگه های امتحانات که استادها همیشه نمره کمتر میدن!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

فکر نمیکنم...

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

برای انجام Fast Track , میتونیم اقدام کنیم و 1 هفته بعد آیلتس و بهشون بدیم؟
    چون تو حالت عادی میشه مدارک و فرستاد , بعدش وقتی گفتن آیلتس و می خوان براشون بفرستیم.

Junior Member meisam294 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    برای انجام Fast Track , میتونیم اقدام کنیم و 1 هفته بعد آیلتس و بهشون بدیم؟
    چون تو حالت عادی میشه مدارک و فرستاد , بعدش وقتی گفتن آیلتس و می خوان براشون بفرستیم.

اینکار که میگید واقعا میشه انجام داد ؟ ارسال مدارک و سپس وقتی آیلتس را خواستن آیلتس بدیم! چند وقت بعد از ارسال مدارک میگن آیلتس ارائه بدید؟
    اینجوری ظاهرا مراحل اسس زودتر میشه انجام داد

Junior Member ammoj850 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

بچه ها چجوری عکس برای اسس مدرک باید تایید بشه؟ یعنی اسکن عکس به تنهایی کافی نیست؟ کجا ببرم عکسمو تایید کنه؟

Junior Member

سلام به همه
    یه سوال داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.
    دانشگاه ما با همکاری دانشگاه شریف بود. توی مدرک لوگوی شریف هست و همکاری علمی هم خورده. حالا برای ارزیابی EA آیا دانشگاه بزنم شریف؟ عکسش گذاشتم. اینجوری مطمئن میشم section 1 هست

سلام دوستان من رشته م معماری هست و داشتم در مورد نحوه اسسمنت مدارک رشته معماری توسط AACA مطالعه میکردم ... یکسری ابهاماتی .اسم هنوز هست در مورد کلیتش .... پستهای قبلی رو که میخوندم بچه ها نوشته بودن که برای اسس مدارکشون به همراه مدرک و ریزنمراتشون، مدرک زبان ایلتس و همچنین برگه سابقه کارشون رو هم فرستادن برای اسس شدن ...
    حالا سوال من اینه که آیا تمامی رشته ها باید مدرک زبان و نامه سابقه کارشون رو هم با مدرک تحصیلی برای موسسه مربوطه بفرستن تا اسس بشه؟؟ (آخه من تو مراحل و مدارک لازم برای رشته معماری همچین چیزی جزو مدارک لازم برای اپلیکیشن ندیدم)
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    (پی نوشت: کسی معماری اینجا نیست؟))

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    سلام دوستان من رشته م معماری هست و داشتم در مورد نحوه اسسمنت مدارک رشته معماری توسط AACA مطالعه میکردم ... یکسری ابهاماتی .اسم هنوز هست در مورد کلیتش .... پستهای قبلی رو که میخوندم بچه ها نوشته بودن که برای اسس مدارکشون به همراه مدرک و ریزنمراتشون، مدرک زبان ایلتس و همچنین برگه سابقه کارشون رو هم فرستادن برای اسس شدن ...
    حالا سوال من اینه که آیا تمامی رشته ها باید مدرک زبان و نامه سابقه کارشون رو هم با مدرک تحصیلی برای موسسه مربوطه بفرستن تا اسس بشه؟؟ (آخه من تو مراحل و مدارک لازم برای رشته معماری همچین چیزی جزو مدارک لازم برای اپلیکیشن ندیدم)
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    (پی نوشت: کسی معماری اینجا نیست؟))
    خودم جواب یکی از سوالاتم رو گرفتم و اون اینکه نیاز به مدرک زبان فعلا نیست .... اما دو تا سوال دیگه با خوندن پستهای قدیمی تر برام پیش اومد ... خواهشا کمک کنید چون جوابش خیلی حیاتی هست برام و اگه نشه نمیتونم اقدام کنم چون امتیاز از دست میدم ...
    سوالم اینه که من هم لیسانس (از ایران) و هم فوق لیسانسم (از اروپا) معماری هست. من میخام فوق لیسانس اسس بشم و حدود 3-4 سال سابقه کار بعد از اتمام لیسانسم دارم و 1 سال هم بعد از اتمام فوق.
    حالا سوال اینه که آیا سابقه کاری قبل از فوقم برام محاسبه میشه یا نمیشه؟؟!!
    سوال دوم اینکه باید هر دو تا مدرک رو برای اسس شدن بفرستم یا فقط آخرین مدرک تحصیلیم رو باید بفرستم؟
    سپاسگزارم از کمکهای احتمالی دوستان
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)