صفحه 3 از 158 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام
    دوستان امروز جواب اسس من از ACS اومد برام- تاريخ باز كردن پرونده ام 29 Nov بوده
    براي رشته Network Administrator

Junior Member

دوستان ، من دیروز طی تماسی که با مهندسی استرالیا داشتم گفتن 17 دسامبر نامه ارزیابیت با پست معمولی ارسال شده به ادرست و این در حالیه که همون اول کار خواسته بودم هنگام آماده شدن نامه با من هماهنگ کنن که خودم یه سرویس پستی مثل دی اچ ال رو با پرداخت از قبل پیششون بفرستم.
    فعلا که گویا کار از کار گذشته، دوستان ولی می تونن حسب تجربه بگن که نامه با پست عادی چقدر طول کشیده که دستشون برسه؟ من ساکن تهرانم.

دو اینکه اگه دستمون نرسه چه باید کرد؟ مهندسی اسسترالیا یه نسخه اسکن شده با ایمیل می فرسته یا فکس می کنه؟ چون گویا با مبلغ پرداختی یه نسخه بیشتر چاپ نمی کنن.

پیشتر از به اشتراک گذاشتن تجربیاتتون سپاس گزارم

Junior Member

سلام
    من مدارکمو آماده کرذم و میخوام برای اسسمنت در سازمان ACS بفرستم.
    یکی بگه منظور از اینا چیه ؟(فرقشون چیه؟)
    , CERTIFICATE ,excemption letter , testamure , transcript, completion letter

فقط میدونم CERTIFICATE رو باید انتخاب کنم و مدرک تحصیلیمو attach کنم.
    آیا همه این گزینه ها رو باید همه بفرستن؟؟
    ______
    سوال دیگه اینکه

مدارکی که از آموزشگاههای مختلف گرفتم مثلا MVC4 یا SHAREPOINT یا SQL SERVER , .... رو هم در مرحله اسسمنت باید فرستاد؟ برم ترجمشون کنم؟ یا فقط توی رزومه ذکر کنم اینا رو بلدم؟
    _________
    سوال دیگه اینکه
    Organizaton chart رو باید دستی خودم بکشم برای هر سابقه کاری که attach میکنم؟

خیلی گیج شدم...
    ممنون
    ویرایش توسط hajar463 : January 15th, 2015 در ساعت 12:29 PM

Junior Member abbasian66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق مهندسی پلیمر دانشگاه تهران

سلام دوستان، برای assessment مدرک توی EA حتما باید دانشنامه رو داشته باشیم؟ با ترجمه ی گواهی موقت نمیشه اقدام کرد؟

Junior Member

سلام،

آیا ارزیابی employment relevant skill assessment که مهندسی استرالیا به غیر از سی دی آر انجام می ده ضروریه؟
    به کار برای اداره مهاجرت می آد؟
    و در امتیاز دادن ها ی سازمان مهاجرت موثره؟

سپاس از دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط negaarin نمایش پست ها
    دوستان ، من دیروز طی تماسی که با مهندسی استرالیا داشتم گفتن 17 دسامبر نامه ارزیابیت با پست معمولی ارسال شده به ادرست و این در حالیه که همون اول کار خواسته بودم هنگام آماده شدن نامه با من هماهنگ کنن که خودم یه سرویس پستی مثل دی اچ ال رو با پرداخت از قبل پیششون بفرستم.
    فعلا که گویا کار از کار گذشته، دوستان ولی می تونن حسب تجربه بگن که نامه با پست عادی چقدر طول کشیده که دستشون برسه؟ من ساکن تهرانم.

دو اینکه اگه دستمون نرسه چه باید کرد؟ مهندسی اسسترالیا یه نسخه اسکن شده با ایمیل می فرسته یا فکس می کنه؟ چون گویا با مبلغ پرداختی یه نسخه بیشتر چاپ نمی کنن.

پیشتر از به اشتراک گذاشتن تجربیاتتون سپاس گزارم

براي من با ايميل فرستاده شده و توي نامه هم نوشته اين فقط فايل PDF داره و نسخه كاغذي نداره و با همين ميشه پرونده رو لانچ كرد

Junior Member

سلام
    از اونجایی که پرداخت برای ارزیابی employment relevant skill رو دیگه انجام دادم به سختی راه برگشت ازش می بینم.
    از مدارکی که خواستن یکی dک گواهی کار با مشخص کردن 5 وظیفه ی بر عهده گرفته است.
    گذشته از اینها صحبت از ارائه کردن یک فایل اکسل به عنوانSkilled Employment Record به میون اومده.در این صفحه:

http://www.engineersaustralia.org.au...lls-assessment

این فایل:
    http://www.engineersaustralia.org.au...ust_2012_1.xls

کسی از دوستان تا به حال این فایل رو پر کرده؟
    نمی دونم اگه توی یه سطرش فقط بنویسم شغلی که دارم از تاریخ فلان تا امروز و ویژگی های کلی و اینکه شامل اون پنج وظیفه می شه کفایت می کنه یا باید چیزیهای بیشتری درش نوشت؟
    و اینکه صرف ارائه این فایل و همون گواهی اشتغال با ذکر دست کم 5 تا از وظایف کافیه؟

سپاس

Junior Member

با سلام. من یک سوال در مورد انتخاب کد رشته از SOL دارم. برای مهندسی مکانیک کد 2335 سه تا زیرگروه گفته شده
    industrial enginner 233511
    mechanical engineer 233512
    Production or Plant Engineer 233513
    ، که با توجه به شرح وظایف، تخصص همسر من که مهندس مکانیک هستند، به industrial engineer نزدیک تر هست چون در این زیر گروه یکی از عنوان های شغلی Process engineer هست طبق لینک زیر:
    http://www.immi.gov.au/Work/Pages/as...engineers.aspx
    سوال من این است که industrial engineer که تو این زیر گروه کد 2323 قرار داره، مهندسی مکانیک اطلاق میشه یا مهندسی صنایع؟
    ممنون میشم که در این مورد راهنمایی بفرمایید.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Yaldaa64 نمایش پست ها
    با سلام. من یک سوال در مورد انتخاب کد رشته از SOL دارم. برای مهندسی مکانیک کد 2335 سه تا زیرگروه گفته شده
    industrial enginner 233511
    mechanical engineer 233512
    Production or Plant Engineer 233513
    ، که با توجه به شرح وظایف، تخصص همسر من که مهندس مکانیک هستند، به industrial engineer نزدیک تر هست چون در این زیر گروه یکی از عنوان های شغلی Process engineer هست طبق لینک زیر:
    http://www.immi.gov.au/Work/Pages/as...engineers.aspx
    سوال من این است که industrial engineer که تو این زیر گروه کد 2323 قرار داره، مهندسی مکانیک اطلاق میشه یا مهندسی صنایع؟
    ممنون میشم که در این مورد راهنمایی بفرمایید.
    میشه یه مقدار بیشتر در مورد سوالتون توضیح بدین؟ من متوجه منظورتون نمیشم.

Junior Member

با سلام. بله حتما.
    همسر من کارشناسی ارشد مکانیک با گرایش تبدیل انرژی خونده. سه سال سابقه کار در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی در صنایع و همچنیین فعالیت های مرتبط با مهندس فرآیند رو داشته. تو شرکتشون هم تو بخش فرآیند نیروگاه کار میکنه. برای assessment مدرکش میخواد کد رشته رو انتخاب کنه. به همین خاطر به سایت
    http://www.abs.gov.au/ausstats/abs@.nsf/Product+Lookup/1220.0~First+Edition,+Revision+1~Chapter~UNIT+GROU P+2335+Industrial,%20Mechanical%20and%20Production %20Engineers
    R مراجعه کرد و دید Industrial Engineer با کد 233511به زمینه کاریش نزدیکتره مخصوصا که ذکر کرده این کد برای Process Engineer آورده شده است. ولی نگرانه این کد رشته برای مهندسین صنایع باشه نه مکانیک. از طرفی انتخاب کد 233512 با عنوان mechanical engineer هم منطقی نیست چون برای aircondition engineer و ventelation engineer در نظر گرفته شده است. خیلی ممنون از راهنماییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)