صفحه 30 از 158 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    خودم جواب یکی از سوالاتم رو گرفتم و اون اینکه نیاز به مدرک زبان فعلا نیست .... اما دو تا سوال دیگه با خوندن پستهای قدیمی تر برام پیش اومد ... خواهشا کمک کنید چون جوابش خیلی حیاتی هست برام و اگه نشه نمیتونم اقدام کنم چون امتیاز از دست میدم ...
    سوالم اینه که من هم لیسانس (از ایران) و هم فوق لیسانسم (از اروپا) معماری هست. من میخام فوق لیسانس اسس بشم و حدود 3-4 سال سابقه کار بعد از اتمام لیسانسم دارم و 1 سال هم بعد از اتمام فوق.
    حالا سوال اینه که آیا سابقه کاری قبل از فوقم برام محاسبه میشه یا نمیشه؟؟!!
    سوال دوم اینکه باید هر دو تا مدرک رو برای اسس شدن بفرستم یا فقط آخرین مدرک تحصیلیم رو باید بفرستم؟
    سپاسگزارم از کمکهای احتمالی دوستان
    موفق باشید
    من در مورد رشته شما و سازمان اسس کننده چیزی نمی دونم. اما برای اداره مهاجرت فرقی نمی کنه لیسانس اسس بشید یا فوق. هر دوتاش یه امتیاز داره. برای اسس شدن هم هر دو تا مدرکو بفرستید. سوابق کاریتون از بعد از لیسانس حساب میشه. فقط زمانیکه دانشجوی فوق بودید دیگه قاعدتا نمیتونید ادعای کار تمام وقت بکنید و باید پاره وقت در نظر بگیرید. در مورد سوابق کار اگر مدارک معتبر مثل سابقه بیمه و ... دارید مشکل خاصی پیش نمیاد. فقط خیلی مهمه که سوابق کاریتون و شرح وظایفتونو طبق فرمت مورد قبول سازمان اسس کننده بنویسید. در این مورد سایتشو حتما با دقت مطالعه کنید و شرح وظایف مربوط به رشته مورد تقضاتونو به دقت بخونید و مدارک سابقه کاریتونو بر اساس اون تهیه کنید.
    یک نکته رو هم برای شما و سایر دوستان اضافه کنم که: تقریبا تمام سوالاتی که براتون پیش میاد تو سایت سازمان اسس کننده می تونید پیدا کنید. معتبرترین و موثق ترین اخبار رو از همون جا بگیرید. فقط کافیه کمی وقت بذارید و مطالعه کنید. همین. موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط madjidsarvghad نمایش پست ها
    من در مورد رشته شما و سازمان اسس کننده چیزی نمی دونم. اما برای اداره مهاجرت فرقی نمی کنه لیسانس اسس بشید یا فوق. هر دوتاش یه امتیاز داره. برای اسس شدن هم هر دو تا مدرکو بفرستید. سوابق کاریتون از بعد از لیسانس حساب میشه. فقط زمانیکه دانشجوی فوق بودید دیگه قاعدتا نمیتونید ادعای کار تمام وقت بکنید و باید پاره وقت در نظر بگیرید. در مورد سوابق کار اگر مدارک معتبر مثل سابقه بیمه و ... دارید مشکل خاصی پیش نمیاد. فقط خیلی مهمه که سوابق کاریتون و شرح وظایفتونو طبق فرمت مورد قبول سازمان اسس کننده بنویسید. در این مورد سایتشو حتما با دقت مطالعه کنید و شرح وظایف مربوط به رشته مورد تقضاتونو به دقت بخونید و مدارک سابقه کاریتونو بر اساس اون تهیه کنید.
    یک نکته رو هم برای شما و سایر دوستان اضافه کنم که: تقریبا تمام سوالاتی که براتون پیش میاد تو سایت سازمان اسس کننده می تونید پیدا کنید. معتبرترین و موثق ترین اخبار رو از همون جا بگیرید. فقط کافیه کمی وقت بذارید و مطالعه کنید. همین. موفق باشید
    ممنون واقعاً از پاسختون
    سازمان اسس كننده رشته من AACA هست، البته براي مرحله اسسس مدارك چيزي راجع به سوابق ماري خواسته نشده احتمالا در مراحل بعدي نياز ميشه،
    سابقه كاري من همزمان با تحصيل فوقم نبوده خدا رو شكر، فقط بيمه نبودم چون شركتهاي خصوصي متاسفانه بيمه نميكردن اون موقع!! ولي فكر ميكنم براي گرفتن نامه كاري باهام همكاري كنن
    فقط اينكه كدوم قسمت از سايتشون بايد دنبال فرمت شرح وضايف باشم كه باهاش مطابقت بدم؟؟ جاي خاصي در هر سازمان اسس كننده هست؟

Member leo1980a آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    پرستارى ، دانشگاه شهيد بهشتى

سلام و خسته نباشيد
    من پرستار هستم. در حال حاضر مجموع امتيازاتم ٥٥ هست. با مطالعه پستهاى قبلى متوجه شدم ميتونم واسه ويزاى ١٩٠ اقدام كنم. اما يه مشكلى هست كه خواهش ميكنم منو راهنمايى كنين كه اگر امكان داشته باشه حلش كنم.
    من آيلتس رو دادم و نمراتم در هر باند ٧ هست بجز listening كه ٦٠٥ هستش. اينجور كه بنده متوجه شدم اولين قدم واسه مهاجرت به استراليا ارزيابى مدرك تحصيلى هستش كه سازمان مريرط به كار من ANMACهست. توى سايتشون كه رفتم جزء requirement لازم واسه اسس كردن مدرك داشتن ايلتس ٧ در هر باند هست. يعنى با اين حساب من اگر هر٤ تا مهارت رو ٧ نگيرم اصلاً نميتونم واسه مهاجرت به استراليا اقدام كنم؟ ( چون مرحله اول رو كه assessment هست نميتونم پاس كنم) آيا راه حلى واسه اين مشكل هستش؟
    با سپاس
    رشته پرستارى( ١٢ امتيازى) ، متأهل، مجموع امتيازات ٦٠ بدون مدرك زبان فرانسه،،سابميت: ١٣ژوئن ٢٠١٦، دريافت ايميل شروع بررسى پرونده و دريافت رفرنس نامبر:١٥ ژوئن ٢٠١٦
    براى برخى افراد بن بست وجود ندارد، يا راهى خواهند يافت يا راهى خواهند ساخت.

نقل قول نوشته اصلی توسط leo1980a نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشيد
    من پرستار هستم. در حال حاضر مجموع امتيازاتم ٥٥ هست. با مطالعه پستهاى قبلى متوجه شدم ميتونم واسه ويزاى ١٩٠ اقدام كنم. اما يه مشكلى هست كه خواهش ميكنم منو راهنمايى كنين كه اگر امكان داشته باشه حلش كنم.
    من آيلتس رو دادم و نمراتم در هر باند ٧ هست بجز listening كه ٦٠٥ هستش. اينجور كه بنده متوجه شدم اولين قدم واسه مهاجرت به استراليا ارزيابى مدرك تحصيلى هستش كه سازمان مريرط به كار من ANMACهست. توى سايتشون كه رفتم جزء requirement لازم واسه اسس كردن مدرك داشتن ايلتس ٧ در هر باند هست. يعنى با اين حساب من اگر هر٤ تا مهارت رو ٧ نگيرم اصلاً نميتونم واسه مهاجرت به استراليا اقدام كنم؟ ( چون مرحله اول رو كه assessment هست نميتونم پاس كنم) آيا راه حلى واسه اين مشكل هستش؟
    با سپاس
    اولين قدم شما اخذ اسسمنت در رشته تخصصي خودتان است . وقتي سازمان اسسور شما اعلام ميكند كه نمره 7 در هر مهارت نياز است يعني هيچ راهي براي اقدام با نمره اي كمتر وجود ندارد. براي مثال حسابدار ها هم به نمره 7 در هر مهارت نياز دارند ولي مهندسين 6 در هر مهارت ...
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid133 نمایش پست ها
    اولين قدم شما اخذ اسسمنت در رشته تخصصي خودتان است . وقتي سازمان اسسور شما اعلام ميكند كه نمره 7 در هر مهارت نياز است يعني هيچ راهي براي اقدام با نمره اي كمتر وجود ندارد. براي مثال حسابدار ها هم به نمره 7 در هر مهارت نياز دارند ولي مهندسين 6 در هر مهارت ...
    موفق باشيد
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    خودم جواب یکی از سوالاتم رو گرفتم و اون اینکه نیاز به مدرک زبان فعلا نیست .... اما دو تا سوال دیگه با خوندن پستهای قدیمی تر برام پیش اومد ... خواهشا کمک کنید چون جوابش خیلی حیاتی هست برام و اگه نشه نمیتونم اقدام کنم چون امتیاز از دست میدم ...
    سوالم اینه که من هم لیسانس (از ایران) و هم فوق لیسانسم (از اروپا) معماری هست. من میخام فوق لیسانس اسس بشم و حدود 3-4 سال سابقه کار بعد از اتمام لیسانسم دارم و 1 سال هم بعد از اتمام فوق.
    حالا سوال اینه که آیا سابقه کاری قبل از فوقم برام محاسبه میشه یا نمیشه؟؟!!
    سوال دوم اینکه باید هر دو تا مدرک رو برای اسس شدن بفرستم یا فقط آخرین مدرک تحصیلیم رو باید بفرستم؟
    سپاسگزارم از کمکهای احتمالی دوستان
    موفق باشید
    باسلام
    اگر از ابتدا به خواندن مطالب ساير دوستان در مورد رشته معماري ميپرداختيد متوجه ميشديد كه به هيچ وجه
    AACA
    ليسانس معماري از ايران را به عنوان معمار اسس نميكنند و شما راهي نداريد جز اقدام از طريق vetassess و از طريق رشته architect draftsperson
    بريد شرح شغل اين رشته را پيدا كنيد و سابقه كارتون را براي اين رشته تنظيم كنيد . من از نزديك دوستاني رو ميشناختم كه فوق ليسانس معماري از ايران داشتند و پس ازپ رداخت كلي هزينه نتوانستند از سازمان
    AACA اسسمنت بگيرند . بازم ميتوناد بهشون ايميل بزنيد و سوال كنيد قبل از اينكه هزينه اي را براي اسس پرداخت كنيد .
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid133 نمایش پست ها
    باسلام
    اگر از ابتدا به خواندن مطالب ساير دوستان در مورد رشته معماري ميپرداختيد متوجه ميشديد كه به هيچ وجه
    AACA
    ليسانس معماري از ايران را به عنوان معمار اسس نميكنند و شما راهي نداريد جز اقدام از طريق vetassess و از طريق رشته architect draftsperson
    بريد شرح شغل اين رشته را پيدا كنيد و سابقه كارتون را براي اين رشته تنظيم كنيد . من از نزديك دوستاني رو ميشناختم كه فوق ليسانس معماري از ايران داشتند و پس ازپ رداخت كلي هزينه نتوانستند از سازمان
    AACA اسسمنت بگيرند . بازم ميتوناد بهشون ايميل بزنيد و سوال كنيد قبل از اينكه هزينه اي را براي اسس پرداخت كنيد .
    موفق باشيد
    من پستهای قدیمی رو خوندم دیدم بعضی ها نوشتن که مدرک معماری ایران اسس نمیشه اما کسی جواب قطعی نداده بود و حتی دوستان پاسخ پیام خصوصی رو هم نداده بودن.
    بهرحال من امروز رفتم و از یه وکیل مهاجرت مشاوره گرفتم ... بهم گفتن که معماری ها باید 2 سال سابقه کار در استرالیا داشته باشن تا مدرکشون اسس بشه!!! بهمین علت باید از طریق سابقه کار عمران اقدام کنن و همونطور که شما گفتید سازمان اسس کننده
    vetassess هست برای این کار.
    علاوه بر اون در مشاوره به من گفتن که این سازمان حتما به سابقه بیمه حین کار نیاز داره ! ولی چون من بیمه نبودم گفتن میشه از بیمه پدرم استفاده کنم و بگم مثلا خودم بیمه رد میکردم .... آیا درسته؟
    سوالم اینه که با این اوصاف آیا من خودم به تنهایی و بدون کمک وکیل میتونم کارهام رو انجام بدم؟ یا پروسه ش خیلی پیچیده ست ؟؟؟!!
    مخصوصا کسانیکه از طریق vetassess اقدام کردن ممنون میشم راهنمایی کیند.

در ضمن، به من گفتن پروسه کار از ابتدا تا زمانی که ویزا بیاد زیر 2 سال طول میکشه، درسته؟!!! نرمالش همین قدر هست یا اگه خودم اقدام کنم سریعتر خواهد بود؟
    ویرایش توسط Ilaria : October 3rd, 2015 در ساعت 01:12 PM

Junior Member ammoj850 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

دوستان من در مرحله نوشتن سی دی آر هستم. من مهندس صنایعم. میخام ببینم اون پوزیشنی که دارم برای اسس مدرک اعلام میکنم بای کاملن و 100% در انظباق با رشتم باشه؟ مثلا اگر من بگم کارشناس برنامه ریزی و قرارداد بوده ام و یک اپیزود کاریم در این راتباط باشه، نمره منفی محسوب میشه؟

Junior Member

سلام . دوست عزیز منم صنایع هستم و در مرحله نوشتن cdr. لطفا بگید منظورتون از برنامه ریزی قرارداد چیه؟ به برنامه ریزی و تحلیل سیستم اگه مربوط میشه مساله ای نیست فکر می کنم

Junior Member

سلام دوستان. من سوال در مورد cdr دارم. لیسانسم صنایع ارشدم مدیریت صنعتی هستش. سابقه کاریم تضمین و کنترل کیفیت هست. امکانش هست پایان نامه و مقالتم رو تبدیل به cdr کنم یا خیلی حالت آکادمیک میشه؟ مثلا پایان نامم بهبود شاخص کلیدی عملکرد در زنجیره تامین با مدل سازی ریاضیه. چون مدل سازی داره واسه محیط عملی خیلی مصنوعی هست به نظرتون؟؟ و یک سوال دیگه اینکه اگر iso گرفته باشم واسه شرکت و نماینده مدیریت باشم میشه از ایزو گرفتن به عنوان یک اپیزود استفاده کرد یا خیلی کلیشه ای هست واسه صنایع؟

Junior Member

سلام دوستان.یه سوال داشتم.جواب اسس فقط در یک صفحه و یک ایمیل میاد؟منظورم اینه که ما جواب اسس رو برای مدارک گرفتیم .چون متن نامه فقط مدارک دانشگاهی را نام برده .آیا برای سابقه کار بایستی منتظر ایمیل دیگری باشیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)