صفحه 31 از 158 نخستنخست ... 21222324252627282930313233343536373839404181131 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member hosein2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -AmirKabir-

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان ممنون میشم کسی جواب بده ...اگه موقعیت کاری اینجور باشه که cdr رو یکی طبق پروژه کاری که در شرکتی که مشغولم و دیگری رو از روی پروژه تحقیقاتی که برای یک شرکت دیگه انجام میدیم بنویسم و جفتشون تو یه بازه زمانی باشه مشکلی پیش میاد؟ اسسور به این مورد گیر نمیده؟

سلام دوستان
    من سال 82 فوق دیپلم کامپیوتر از دانشگاه علمی کاربری رشت گرفتم و تا حالا کار مرتبط با رشته ام داشتم
    سوال من این است که آیا من نیاز به تکمیل RPL دارم یا خیر؟
    از دوستانی که پاسخگو هستند کمال تشکر را دارم.

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

سلام

دوستان به نظرتون engineering australia به مدارکی که برای ویزای دانشجویی فرستادیم دسترسی داره و اونارو چک می کنه؟!

اگر تغییری توی رزومه پیش بیاد (مثلا قبلا گفته باشی تو شرکت X کار می کردی الان عوضش کنی به شرکت Y) برای اسسمنت به نظرتون جه بازخوردی دارن؟

یا اگر سابقه کار اضافه کنی چی میشه؟

سپاس
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Junior Member

سلام.
    دوستان مدرک لیسانس کامپیوتر از دانشگاه آزاد 10 امتیاز محسوب میشه یا 15 امتیاز؟ خیلی حرف های ضد و نقیض در این باره شنیدم، کسی میتونه دقیقا راهنمایی کنه؟

دوستان من لازم دیدم تجربیات اندکم در مورد وت اسس رو اینجا با شما در میان بزارم شاید بدرد کسی بخوره.

---در مرحله اول فرستادن مدارکم آفیسرم گیج بازی در آورده بود و هی می گفت مدرک شناسنامه ات تایید شده نیست. برعکس من هم ترجمه تایید شده شناسنامه ام رو فرستاده بودم هم پاسپورتم رو. در صورتی که یکی از اونها کافیه. با کلی ایمیل بازی بعد از 2 هفته فهمیدن که اشتباه می کردن. پیشنهاد میکنم یا شناسنامه ترجمه شده را بفرستید یا پاسپورت رو، نه هر دو تا رو. چون گیج بازی در میارن.

--- برای سابقه بیمه هم رقتم تو یکی از کارگزاری های بیمه تامین اجتماعی و یک پرینت گرفتم ازشون از سابقه بیمم. گفتم خودشون مهرش کنن. یکم اذیت کردن اما مهر زدن. مهر کارگزاری، نه مهر اصلی بیمه. همونو دادم ترجمه. اما وزارت خارجه تایید نکرد. گفتن باید امضا هم داشته باشه. اصلا مهم نیست کی امضا کنه!!!!!!!!!!!! با امضا که فرستادیمش، تایید شد.

--- من 1.5 سال سابقه بدون بیمه داشتم که با همون نامه شرکت مورد قبول واقع شد.

--- در مرحله اسس (وت اسس) نیازی به مدرک آیلتس نیست.

---بگذریم بریم سر اصل مطلب، یعنی سابقه کاری:

من لیسانس فیزیک و فوق لیسانس ژئوفیزیک هستم. با 8 سال سابقه کاری در ژئوفیزیک، اما 6.4 سال آن مورد قبول واقع شد. اما چرا:
    1) هفت ماه از سابقه کارم با درس خوندنم همپوشانی داشت. بهشونه ایمل زدم و گفتم که فول تایم کار میکردم و باید قبول می شد. اما در جواب گفتن:
    234412 Geophysicist is a Group A occupation and for all Group A occupations, only employment after the completion of a highly relevant qualification may be considered. According to your qualification documents, the Master Degree (which was assessed as the qualification that is highly relevant) was completed in February 2008. Therefore the duration from June 2007 to February 2008 is pre-qualification and cannot be considered.

2) یک سال اول سابقه کارم بعد از فارغ التحصیلی رو هم قبول نکردن. ایمیل زدم و گفتم چرا؟ اون ها هم جواب دادن:
    The first year of post qualification employment, which is from February 2008 to February 2009 for your case, is used to calculate the qualifying period for you to meet the skill level of the nominated occupation. This is in line with our assessment guidelines to include a date deemed skilled in all 2015 assessments. More information on the qualifying period and date deemed skilled can be found on the VETASSESS website http://www.vetassess.com.au/Skills-A...-an-Occupation (under Key Terms for Employment Assessment Criteria). There is therefore no error on your outcome letter with regards to the durations assessed according to the published assessment guidelines.

----------------------------------------
    بهترین سایت برای گرفتن اطلاعات اولیه: www.anzscosearch.com
    پیشنهاد میکنم که یک اکانت توش بسازید تا اجازه دسترسی به کلیه اطلاعاتشو بهتون بده. مثل میانگین حقوق افراد شاغل رشته شما در استرالیا، یا شرایط اولیه هر ایالت برای رشته شما. همونطور که میدونید شرایط ایالت ها متفاوته. مثلا امکان داره یک ایالت برای یک رشته ایلتس 6 بخواهد و ایالتی دیگر برای همون رشته حداقل آیلتس 7. تمامی لینکهای لازم رو هم تو هر قسمت می تونید پیدا کنید.

امیدوارم بدرد کسی بخوره.
    ویرایش توسط smh173 : October 15th, 2015 در ساعت 12:57 PM دلیل: کامل کردن پست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

سلام
    من میخوام نامه سابقه کار بگیرم ولی نمیدونم شرح وظایفی که لازم هست برای proffesionl engineer در رشته مهندسی عمران را از کجا پیدا کنم. اگر ممکنه راهنمایی کنید؟
    با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    خسته نباشید. اگر ممکن هست راهنمایی نمایید
    بنده از Engineers Australia مدارم ارزیابی شد و الان مدرکم معادل مدرک آنها شده. حالا میخوام برای skilled worker اقدام کنم برای ویزا. میشه بگید باید چیکار کنم؟ از کجا باید شروع کنم؟

سلام دوست عزیز،
    اگر برای ویزای 190 یا 489 میخواهید اقدام کنید، باید ببینید کدوم ایالت ها رشته شما رو می خواهند و براشون درخواست "اسپانسری" بفرستید.. برای این موضوع کافی رشته تون رو تو سایت زیر سرچ کنید. تمام ایالت ها و لینک سایت هاشون رو میاره براتون. پیشنهاد می کنم توش یه اکانت بسازید تا اطلاعات بیشتری رو نشونتون بده (مثل میانگین حقوقی افراد شاغل در رشته شما در استرالیا):
    www.anzscosearch.com
    سایت فوق العاده مفیدیه.

بعد که دیدید کدوم ایالت ها رشته شما رو میخوان برین تو سایت اون ایالت ها (لینکش تو همین سایت anzscosearch هست) و شرایطشون رو بخونید و در نهایت فرمشون رو آنلاین پر کنید. شرایط ایالت ها متفاوته. مثلا برای ایالت ویکتوریا ارسال فرم و در خواست اسپانسری رایگان است ولی برای بعضی از ایالت ها باید هزینه پرداخت کنید. یا برای رشته خود من ایلتس 6 رو ویکتوریا قبول میکنه اما ایالت غربی (پرت) آیلتس 7 رو برای رشته من میخواد.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط homane نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خسته نباشید. اگر ممکن هست راهنمایی نمایید
    بنده از Engineers Australia مدارم ارزیابی شد و الان مدرکم معادل مدرک آنها شده. حالا میخوام برای skilled worker اقدام کنم برای ویزا. میشه بگید باید چیکار کنم؟ از کجا باید شروع کنم؟
    سلام دوست عزیز،
    اگر برای ویزای 190 یا 489 میخواهید اقدام کنید، باید ببینید کدوم ایالت ها رشته شما رو می خواهند و براشون درخواست "اسپانسری" بفرستید.. برای این موضوع کافی رشته تون رو تو سایت زیر سرچ کنید. تمام ایالت ها و لینک سایت هاشون رو میاره براتون. پیشنهاد می کنم توش یه اکانت بسازید تا اطلاعات بیشتری رو نشونتون بده (مثل میانگین حقوقی افراد شاغل در رشته شما در استرالیا):
    www.anzscosearch.com
    سایت فوق العاده مفیدیه.

بعد که دیدید کدوم ایالت ها رشته شما رو میخوان برین تو سایت اون ایالت ها (لینکش تو همین سایت anzscosearch هست) و شرایطشون رو بخونید و در نهایت فرمشون رو آنلاین پر کنید. شرایط ایالت ها متفاوته. مثلا برای ایالت ویکتوریا ارسال فرم و در خواست اسپانسری رایگان است ولی برای بعضی از ایالت ها باید هزینه پرداخت کنید. یا برای رشته خود من ایلتس 6 رو ویکتوریا قبول میکنه اما ایالت غربی (پرت) آیلتس 7 رو برای رشته من میخواد.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babk نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان مدرک لیسانس کامپیوتر از دانشگاه آزاد 10 امتیاز محسوب میشه یا 15 امتیاز؟ خیلی حرف های ضد و نقیض در این باره شنیدم، کسی میتونه دقیقا راهنمایی کنه؟
    دوست عزیز همه دانشگاه های آزاد رو مثل هم حساب نمی کنند. با توجه به دانشگاه شما و معدل شما محاسبه انجام میشه. اونا کلیه دانشگاه های ایران رو به تفکیک می شناسن و تنها به اسم دانشگاه آزاد بودن نمره نمیدن ... شاید بهشون مستقیم میل بزنید و دانشگاه و معدلتون رو بیان کنید (قبل از اسس)، راهنمایی تون کنن. واقعا جواب گوی سوالاتی که بهشون میل زده میشه هستند ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)