صفحه 36 از 158 نخستنخست ... 26272829303132333435363738394041424344454686136 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Cool پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط arlopa نمایش پست ها
    ممنون از کمکتون
    1- بنظر شما کاره درستیه که ایمیل بدم به وت اسس و بپرسم که برای شما مهم Job Position هست یا Job Description که اگه گفتن Description باهاشون صادق باشم و سِمت واقعیم رو بگم؟؟ چون ممکنه ریسکش زیاد باشه؟
    2- خوب اگه دوباره اقدام کنم اونجا پرونده یا History از من نیست؟ که با ادعاهای قبلی مقایسه کنن؟
    3- اگر صبر کنم تا فوق لیسانسم رو هم بگیرم بعدش اقدام کنم واسم امتیاز محصوب میشه ؟ (منظورم امتیاز از 60 امتیاز نیست، منظور تسهیل در پرونده؟) یا اصلا سخت نگیرم اینقدرها هم اسسمنت سخت نیست؟

ممنون
    1- نمیدونم جواب چی ممکنه بدن. اما ایمیل زدنش ضرری نداره.
    2- مطمئننا یک بک آپ دارن از پرونده ها و احتمال داره که چک کنن.
    3- سابقه شغلی که با تحصیل شما در یک زمان باشه، مورد قبول واقع نمیشه! پس اگر نیاز به سابقه کار این مدت هم دارید، اصلا اسمی از فوق لیسانس نیارید. از نظر امتیاز هم که فوق لیسانس و لیسانس هم امتیاز هستند.

نمیشه گفت سخت نگیرید. چون یک مرحله مهم از مهاجرته.

یک پیشنهاد: شما که خیلی روی این موضوع حساس شدید، و میگید الان پوزیشنتون بالاتر از پوزیشن درخواستی استرالیاست، بیاید توی نامه شرکتتون بگید با اون پوزیشن شروع کردید و در حال حاضر پوزیشنتون اینه (پوزیشن واقعیتون). توی رزومتون هم بیاید طوری بنویسید که اخیرا به این سمت منصوب شدید. نمیدونم دقیقا شرایطتون چجوریه .مثلا مدیر شدید یا هر چیز دیگه.
    یا یک راه حل دیگه: برای خود من هم شرایط شاید مشابه شما بوده. من یک کارشناس بودم و در چند سال آخر مدیر اون بخش. اومدم توی نامه شرکتی فقط نوشتم به عنوان Junior رشته ام کارم رو شروع کردم و الان به عنوان senior مشغولم. توی رزومه ام هم اومدم توی پروژه هایی که مدیر بودم، نوشتم مدیر و کارشناس در فلان پروژه و بیشتر روی وظایف کارشناسی ام مانور دادم. در واقع اسم 2 تا پوزیشن رو بیارید.
    نمیدونم تونستم منظورم رو درست برسونم یا نه. نه دروغ بگید نه چیزی که اثر منفی داشته باشه و مبهم باشه.
    نگران نباشید ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان میخواستم سوال بپرسم. اینکه من میخوتم برای ویزای 189 افدام کنم ، خودم و همسرم دکترا میخونیم در استرالیا ، و 60 امتیاز داریم بدون سابقه کار. سابقه کارمون در ایران 1.5 پارت تایم بون بیمه و 9 ماه فول تایم با بیمه. میخواستم بدونم برای اسس مهندسی استرالیا نامه بیمه میخواد؟ و برای ما که به نمره کار احتیاج نداریم تنها نامه گواهی شغلی کافیه؟ و اینکه این گواهی ها مربوط به 10 ماه پیش قیل اینکه از ایران بیاییم باید به روز باشه؟ چون شرکت که پارت تایم بودم منحل شده و من از شانس قبل انحلال یه گواهی مفصل که ریز وظایف که عهده دار بودم گرفتم. اگه راهنمایی کنین مممنون میشم

Junior Member

رزومه کاری گرفتم دو صفحه هستش و صفحه ی دوم امضای مدیر کل هست ولی متوجه شدم شماره ی نامه توی صفحه دوم نخورده مشکل ایجاد میکنه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط miladsaba نمایش پست ها
    سلام دوستان میخواستم سوال بپرسم. اینکه من میخوتم برای ویزای 189 افدام کنم ، خودم و همسرم دکترا میخونیم در استرالیا ، و 60 امتیاز داریم بدون سابقه کار. سابقه کارمون در ایران 1.5 پارت تایم بون بیمه و 9 ماه فول تایم با بیمه. میخواستم بدونم برای اسس مهندسی استرالیا نامه بیمه میخواد؟ و برای ما که به نمره کار احتیاج نداریم تنها نامه گواهی شغلی کافیه؟ و اینکه این گواهی ها مربوط به 10 ماه پیش قیل اینکه از ایران بیاییم باید به روز باشه؟ چون شرکت که پارت تایم بودم منحل شده و من از شانس قبل انحلال یه گواهی مفصل که ریز وظایف که عهده دار بودم گرفتم. اگه راهنمایی کنین مممنون میشم
    اگر نیازی به سابقه کارتون ندارید می تونید اصلا اسمی از سابقه کار نیارید. یا به نظر من هر چی مدرک دارید رو براشون بفرستید. اگر قبول کردن که چه خوب، اگر نکردن، چیزی از دست نمیدید.
    مدرک بیمه الزامی نیست. فقط باید بهتون اعتماد کنن. توضیح بدید که اون شرکته هم دیگه وجود خارجی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_en نمایش پست ها
    رزومه کاری گرفتم دو صفحه هستش و صفحه ی دوم امضای مدیر کل هست ولی متوجه شدم شماره ی نامه توی صفحه دوم نخورده مشکل ایجاد میکنه ؟
    منظورتون نامه سابق کاره؟!!! دو صفحه؟ مگه چی توش نوشتید؟
    اگر شرکتتون اذیت نمیکنه، عوضش کنید بهتره- البته احتمال داره گیر هم ندن. 7-8 تا از وظایف اصلی تون رو هم بنویسید کافیه!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی اکتشاف معدن/ صنعتی امیرکبیر

سلام دوستان

کسی میدونه که رشته مهندسی معدن گرایش اکتشاف به عنوان چه رشته ای تو استرالیا میتونه ارزیابی بشه؟

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Araz325 نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی میدونه که رشته مهندسی معدن گرایش اکتشاف به عنوان چه رشته ای تو استرالیا میتونه ارزیابی بشه؟

با تشکر
    فکر کنم اینه:
    233611: (MINING ENGINEER (EXCLUDING PETROLEUM

.Description: Plans and directs the engineering aspects of locating and extracting minerals from the earth

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    منظورتون نامه سابق کاره؟!!! دو صفحه؟ مگه چی توش نوشتید؟
    اگر شرکتتون اذیت نمیکنه، عوضش کنید بهتره- البته احتمال داره گیر هم ندن. 7-8 تا از وظایف اصلی تون رو هم بنویسید کافیه!
    ممنون کلا منم 13 مورد آوردم ولی توی صفحه A5 هستش
    در ضمن 24 ساعت کار پاره وقت توی هفته داشتم آیا سازمان اسسمت کننده مقدار سال رو کامل حساب میکنه یا نصف چون شنیدم حداقل 20 ساعت در هفته قبول می کنن

Smile پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi_en نمایش پست ها
    ممنون کلا منم 13 مورد آوردم ولی توی صفحه A5 هستش
    در ضمن 24 ساعت کار پاره وقت توی هفته داشتم آیا سازمان اسسمت کننده مقدار سال رو کامل حساب میکنه یا نصف چون شنیدم حداقل 20 ساعت در هفته قبول می کنن
    منم مثل شما شنیدم که 20 ساعت رو کامل حساب میکنه.
    خودمونیم، اگر شما full time مشغول بودید، از وظایفتون باید یک کتاب می نوشتید.
    موفق باشید ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    1- نمیدونم جواب چی ممکنه بدن. اما ایمیل زدنش ضرری نداره.
    2- مطمئننا یک بک آپ دارن از پرونده ها و احتمال داره که چک کنن.
    3- سابقه شغلی که با تحصیل شما در یک زمان باشه، مورد قبول واقع نمیشه! پس اگر نیاز به سابقه کار این مدت هم دارید، اصلا اسمی از فوق لیسانس نیارید. از نظر امتیاز هم که فوق لیسانس و لیسانس هم امتیاز هستند.

نمیشه گفت سخت نگیرید. چون یک مرحله مهم از مهاجرته.

یک پیشنهاد: شما که خیلی روی این موضوع حساس شدید، و میگید الان پوزیشنتون بالاتر از پوزیشن درخواستی استرالیاست، بیاید توی نامه شرکتتون بگید با اون پوزیشن شروع کردید و در حال حاضر پوزیشنتون اینه (پوزیشن واقعیتون). توی رزومتون هم بیاید طوری بنویسید که اخیرا به این سمت منصوب شدید. نمیدونم دقیقا شرایطتون چجوریه .مثلا مدیر شدید یا هر چیز دیگه.
    یا یک راه حل دیگه: برای خود من هم شرایط شاید مشابه شما بوده. من یک کارشناس بودم و در چند سال آخر مدیر اون بخش. اومدم توی نامه شرکتی فقط نوشتم به عنوان Junior رشته ام کارم رو شروع کردم و الان به عنوان senior مشغولم. توی رزومه ام هم اومدم توی پروژه هایی که مدیر بودم، نوشتم مدیر و کارشناس در فلان پروژه و بیشتر روی وظایف کارشناسی ام مانور دادم. در واقع اسم 2 تا پوزیشن رو بیارید.
    نمیدونم تونستم منظورم رو درست برسونم یا نه. نه دروغ بگید نه چیزی که اثر منفی داشته باشه و مبهم باشه.
    نگران نباشید ...
    ایمیل دادم به وت اسس، فرداش جواب دادن و گفتن که " هرچند که Job Title در نظر گرفته میشود، ما ملاکمون Job Description هستش."

برای CSOL مناسب من فقط یک ایالت هست اونم نوشته Low Nomination Left ، منظورش چیه؟ چندتا یعنی باقیمونده؟ میرسم خودمو برسونم تا آیلتس 7 بگیرم به نظر شما؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)