صفحه 37 از 158 نخستنخست ... 27282930313233343536373839404142434445464787137 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان من برای وت اسس باید کدوم هزینه رو پرداخت کنم:
    1- Full Skills Assessment؟
    2- Points Test Advice (pending or returning VETASSESS applicants)؟
    3- Points Test Advice only (for applicants with non-VETASSESS Occupations)؟

اینا توی این صفحه هستن :
    http://www.vetassess.com.au/skills-a...es-and-payment

و اینکه باید فیش حقوقی هامون مهر شده و امضا شده باشند؟
    اگر قرارداد کارم انگلیسی باشه نیاز به ترجمه داره؟
    پاسپورت هم که خودش انگلیسیه نیاز به ترجمه داره؟!

ممنون میشم کمک کنید، مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط arlopa نمایش پست ها
    ایمیل دادم به وت اسس، فرداش جواب دادن و گفتن که " هرچند که Job Title در نظر گرفته میشود، ما ملاکمون Job Description هستش."

برای CSOL مناسب من فقط یک ایالت هست اونم نوشته Low Nomination Left ، منظورش چیه؟ چندتا یعنی باقیمونده؟ میرسم خودمو برسونم تا آیلتس 7 بگیرم به نظر شما؟
    خدا رو شکر که خیالتون راحت شد از این بابت.
    درمورد
    Low Nomination Left اطلاعی ندارم و اینکه چقدر طول میکشه که به 7 برسید به سطح الان زبانتون و اینکه چقدر می تونید وقت بزارید برمیگرده. وت اسس مدرک زبان نمیخواد، یعنی در زمان اسس میتونید زبان بخونید و بعدش امتحان بدید.

دوستان من برای وت اسس باید کدوم هزینه رو پرداخت کنم:
    1- Full Skills Assessment؟
    2- Points Test Advice (pending or returning VETASSESS applicants)؟
    3- Points Test Advice only (for applicants with non-VETASSESS Occupations)؟

اینا توی این صفحه هستن :
    http://www.vetassess.com.au/skills-a...es-and-payment

و اینکه باید فیش حقوقی هامون مهر شده و امضا شده باشند؟
    اگر قرارداد کارم انگلیسی باشه نیاز به ترجمه داره؟
    پاسپورت هم که خودش انگلیسیه نیاز به ترجمه داره؟!

ممنون میشم کمک کنید، مرسی
    مطمئنا Full Skills Assessment

اگر بیمه بودید که دیگه نیازی به فیش حقوقی هم ندارید. هرچی مهرو امضای مدارکتون کامل تر، اونا راحتتر بهتون اعتماد میکنن. خود من، نه قرارداد فرستادم نه فیش حقوقی. قبول هم کردن. مهم اینه که اعتماد کنن.
    قراردادتون اگر انگلیسیه، نیاز به ترجمه نیست.
    پاسپورت هم همینطور. نیازی به ترجمه نیست. اما توصیه میکنم که شناسنامه تون هم ترجمه کنید و اونو بجای مدرک شناسایی بفرستید. من خودم هم پاسپورت رو فرستادم هم شناسنامه،. قاطی کردن و 2 هفته گیر دادن که چرا تایید نشده فرستادی و کلی درد سر تا آخر فهمیدن که دارن اشتباه می کنن.
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    مطمئنا Full Skills Assessment

اگر بیمه بودید که دیگه نیازی به فیش حقوقی هم ندارید. هرچی مهرو امضای مدارکتون کامل تر، اونا راحتتر بهتون اعتماد میکنن. خود من، نه قرارداد فرستادم نه فیش حقوقی. قبول هم کردن. مهم اینه که اعتماد کنن.
    قراردادتون اگر انگلیسیه، نیاز به ترجمه نیست.
    پاسپورت هم همینطور. نیازی به ترجمه نیست. اما توصیه میکنم که شناسنامه تون هم ترجمه کنید و اونو بجای مدرک شناسایی بفرستید. من خودم هم پاسپورت رو فرستادم هم شناسنامه،. قاطی کردن و 2 هفته گیر دادن که چرا تایید نشده فرستادی و کلی درد سر تا آخر فهمیدن که دارن اشتباه می کنن.
    موفق باشید.
    مرسی از پاسختون
    فرق اون 3 حالت باهم چیه؟
    چون من یکی از دوستانم اقدام کرده بود و فقط حدود 300 دلار پرداخت کرده بود (یعنی مورد دوم)، چرا باید Full Skills Assessments رو انتخاب کنم؟

Junior Member

سلام من وهمسرم ميخوايم براي استرالیا اقدام كنيم وخودم ميخوام mainبشم با توجه به اطلاعات چه اقدامی باید انجام بدم برای شروع
    خودم ليسانس فيزيك كاربردي دوتا فوق دارم يكي برق قدرت يكي مديريت آي تي 15 سال سابقه كار مديريت برق كه با ليسانسم همخوني داره سن 40سال دو فرزند زير 12 سال
    همسرم ليسانس پرستاري سن 37 سال
    لیسانسم دانشگاه دولتی بوده

مرسی از پاسختون
    فرق اون 3 حالت باهم چیه؟
    چون من یکی از دوستانم اقدام کرده بود و فقط حدود 300 دلار پرداخت کرده بود (یعنی مورد دوم)، چرا باید Full Skills Assessments رو انتخاب کنم؟
    اگر اشتباه نکنم:
    مورد دوم رسمی نیست و فقط برای بررسی که اگر مدارکت ناقصه و یا هر مشکل دیگری بهت Advice بدن و شما مشکل رو برطرف کنید. اما مورد سوم هم همین حالت ولی برای شغل هایی که اصلا سازمان اسس کننده، وت اسس نیست. در کل دو مورد دیگه حالت مشاوره داره. بازم میگم این برداشت منه. من خودم مورد اول رو زدم (Full assessment) همه چی نرمال پیش رفت.
    Points Test Advice

You're eligible to apply if:

• you have a pending Skills Assessment application with us and now also require Points Test Advice
    • you have received a Skills Assessment from a different assessing authority and have been referred to us by your skills assessing authority and/or DIBP for Points Test Advice
    • you have already received a positive skills assessment from VETASSESS for your nominated occupation and now wish to apply for Points Test Advice for your additional qualifications and employment.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

با سلام
    من مدارک را برای اسسمنت آماده کردم برای EA. میشه لطفا راهنمایی کنید که من چطور هزینه زا آنلاین باید پرداخت کنم؟ چون کارت اعتباری بین المللی که ندارم. ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aminmds نمایش پست ها
    با سلام
    من مدارک را برای اسسمنت آماده کردم برای EA. میشه لطفا راهنمایی کنید که من چطور هزینه زا آنلاین باید پرداخت کنم؟ چون کارت اعتباری بین المللی که ندارم. ممنون
    به این فروم برید تا شرکت هایی که این کار رو براتون انجام میدن پیدا کنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/for...8C%D9%87%D8%A7
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

سلام و احترام
    دوستان براي مراحل اقدام ويزاي مهاجرتي استراليا اينكه مدرك رو از چه دانشگاهي اخذ كرده باشيم اهميتي در محاسبه امتياز يا مدت زمان لازم براي انتظار يا هر مورد ديگه اي داره؟
    با تشكر

نقل قول نوشته اصلی توسط jabbar1354 نمایش پست ها
    سلام من وهمسرم ميخوايم براي استرالیا اقدام كنيم وخودم ميخوام mainبشم با توجه به اطلاعات چه اقدامی باید انجام بدم برای شروع
    خودم ليسانس فيزيك كاربردي دوتا فوق دارم يكي برق قدرت يكي مديريت آي تي 15 سال سابقه كار مديريت برق كه با ليسانسم همخوني داره سن 40سال دو فرزند زير 12 سال
    همسرم ليسانس پرستاري سن 37 سال
    لیسانسم دانشگاه دولتی بوده

دوست عزیز سوال شما خیلی کلیه.
    اول چک میکنید که شغلتون در لیست SOL (ویزای 189) و یا CSOL (ویزای 190 و 489) هست یا نه؟ (فیزیک در هر دو لیست هست)
    اگر هست، امتازاتتون را جمع کنید که ببینید به 60 میرسد یا نه؟ از این سایت می توانید امتیازات را ببینید:
    http://www.persianmigrant.com/%D8%A7...%8C%D8%A7.aspx

اگر 60 امتیاز میاورید:
    مدارکتون رو اسس کنید (ارزیابی سابقه کار و مدرک تحصیلی)
    برای اسپانسر ایالتی اقدام کنید (اگر ویزای 189 باشید، این مرحله نیاز به انجام نیست.)
    لاج کنید

حالا وضعیت شما:
    شما 45 امتیاز از سن و سابقه و مدرک تحصیلی میاورید. پس باید 15 امتیاز باقیمانده لازم را از مدرک زبان و امتیاز همسر و اسپانسری کسب کنید.
    مثلا:
    گزینه 1: آیلتس 7 در هر 4 اسکیل (10 امتیاز) و اسپانسر ایالتی (5امتیاز) و اقدام برای ویزای 190 (بهترین حالت)
    گزینه 2:آیلتس 6 در هر 4 اسکیل (0 امتیاز) و امتیاز همسر (نیاز به ایلتس 6 در هر 4 اسکیل - یک سال سابقه کار - اسم شغل ایشون هم در همان لیست مشابهی که اسم شغل شما هست باشد.) (5 امتیاز) و اسپانسر مناطق کم جمعیت ایالتی (10 امتیاز) و اقدام برای ویزای 489
    گزینه 3:
    آیلتس 7 در هر 4 اسکیل (10 امتیاز) و امتیاز همسر (نیاز به ایلتس 6 در هر 4 اسکیل - یک سال سابقه کار - اسم شغل ایشون هم در همان لیست مشابهی که اسم شغل شما هست باشد.) (5 امتیاز) و اقدام برای ویزای 189

امیدوارم جوابتون رو گرفته باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)