صفحه 38 از 158 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474888138 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط biomediii نمایش پست ها
    سلام و احترام
    دوستان براي مراحل اقدام ويزاي مهاجرتي استراليا اينكه مدرك رو از چه دانشگاهي اخذ كرده باشيم اهميتي در محاسبه امتياز يا مدت زمان لازم براي انتظار يا هر مورد ديگه اي داره؟
    با تشكر
    در زمان انجام پروسه کار شما تاثیری ندارد. اما در امتیاز: لیسانس از بعضی از دانشگاه های داخلی رو معادل فوق دیپلم قبول میکنن که این یعنی 5 امتیاز کمتر. در همین تاپیک و در صفحات عقب تر بچه ها لیست دانشگاه ها رو قرار دادن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام،
    برای امتیاز همسر؛ حتما باید مدرک همسر هم ارزیابی بشه؟ منظورم این هست که برا بعضی رشته ها آیلتس 7 میخوان برا ارزیابی و برا امتیاز همسر جتی با آیلتس 6 اگه بخوان که مدرک ارزیابی بشه باز مشکل میشه این قضیه!

نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    دوست عزیز سوال شما خیلی کلیه.
    اول چک میکنید که شغلتون در لیست SOL (ویزای 189) و یا CSOL (ویزای 190 و 489) هست یا نه؟ (فیزیک در هر دو لیست هست)
    اگر هست، امتازاتتون را جمع کنید که ببینید به 60 میرسد یا نه؟ از این سایت می توانید امتیازات را ببینید:
    http://www.persianmigrant.com/%D8%A7...%8C%D8%A7.aspx

اگر 60 امتیاز میاورید:
    مدارکتون رو اسس کنید (ارزیابی سابقه کار و مدرک تحصیلی)
    برای اسپانسر ایالتی اقدام کنید (اگر ویزای 189 باشید، این مرحله نیاز به انجام نیست.)
    لاج کنید

حالا وضعیت شما:
    شما 45 امتیاز از سن و سابقه و مدرک تحصیلی میاورید. پس باید 15 امتیاز باقیمانده لازم را از مدرک زبان و امتیاز همسر و اسپانسری کسب کنید.
    مثلا:
    گزینه 1: آیلتس 7 در هر 4 اسکیل (10 امتیاز) و اسپانسر ایالتی (5امتیاز) و اقدام برای ویزای 190 (بهترین حالت)
    گزینه 2:آیلتس 6 در هر 4 اسکیل (0 امتیاز) و امتیاز همسر (نیاز به ایلتس 6 در هر 4 اسکیل - یک سال سابقه کار - اسم شغل ایشون هم در همان لیست مشابهی که اسم شغل شما هست باشد.) (5 امتیاز) و اسپانسر مناطق کم جمعیت ایالتی (10 امتیاز) و اقدام برای ویزای 489
    گزینه 3:
    آیلتس 7 در هر 4 اسکیل (10 امتیاز) و امتیاز همسر (نیاز به ایلتس 6 در هر 4 اسکیل - یک سال سابقه کار - اسم شغل ایشون هم در همان لیست مشابهی که اسم شغل شما هست باشد.) (5 امتیاز) و اقدام برای ویزای 189

امیدوارم جوابتون رو گرفته باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها
    سلام،
    برای امتیاز همسر؛ حتما باید مدرک همسر هم ارزیابی بشه؟ منظورم این هست که برا بعضی رشته ها آیلتس 7 میخوان برا ارزیابی و برا امتیاز همسر جتی با آیلتس 6 اگه بخوان که مدرک ارزیابی بشه باز مشکل میشه این قضیه!
    اگه 5 امتیاز همسر رو میخواین حتماً باید مدارک ایشون ارزیابی بشه و آیلتس (4 تا اسکیل 6) هم داشته باشن. در ضمن شما میتونی از 5 امتیاز امتحان ناتی هم استفاده کنی.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

با سلام
    من مدرک مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد فیروزکوه دارم با معدل 17.3
    با چند تا از موسسات جهت مهاجرت به استرالیا از طریق مهارت تماس گرفتم گفتن مدرک معادل فوق دیپلم حساب میشه! بالاخره چطور مطمئن بشم امتیاز مدرک رو میگیرم یا نه؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط multiverse نمایش پست ها
    با سلام
    من مدرک مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد فیروزکوه دارم با معدل 17.3
    با چند تا از موسسات جهت مهاجرت به استرالیا از طریق مهارت تماس گرفتم گفتن مدرک معادل فوق دیپلم حساب میشه! بالاخره چطور مطمئن بشم امتیاز مدرک رو میگیرم یا نه؟
    موسسات مهاجرت لیست دانشگاه ها رو دارن و اگه میگن معادل فوق دیپلم ارزیابی میشه پس درسته. این لینک هم دانشگاه شما رو زده سکشن 2 یعنی فوق دیپلم ارزیابی میشه:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2122217
    ویرایش توسط amir_ca : November 11th, 2015 در ساعت 04:46 PM
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elfy نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی نمیدونه که مدرک تافل هم این اداره قبول داره یا نه من تو پست های قبل خوندم که مدرک تافل فقط اداره مهاجرت قبول داره و این اداره فقط ایلتس قبول میکنه کسی تجربه ای داره ؟
    دوستان من میل زدم و مثل این که از اول ژانویه تافل هم قبول دارن اینم متن جوابیه که به من دادن امیدوارم برای بقیه مفید باشه

Dear Behnam,
    Thank you for your email.

Engineers Australia will only accept the IELTS test at this stage, we are not accepting any other forms of an English language test.

Engineers Australia requires an original IELTS test results with a score of 6 or more in each of the 4 modules Listening, Reading, Writing and Speaking. You can sit either the ‘General’ or ‘Academic’ version of the IELTS as both are accepted.

However, should your result be not satisfying, Engineers Australia is happy to accept multiple results, provided that you get a score of 6 or more in each module at least once.

Further information can be found on page 5-6 of the attached booklet.

As of the 1st of January 2016 we will be accepting TOEFL however we are only accepting TOEFL for application lodged
    AFTER the 1st of January 2016. If your application is lodged before this date then you must provide IELTS.

Kind regards,
    Maninder

سلام
    من ارشدم تو لیستsol نیست ولی لیسانسم هست، ایا میتونم با لیسانسم اقدام کنم؟ دوم اینکه یک سال سابقه کار برای همسر چقدر جدی هست؟ یعنی بیمه می خواد! حتما باید مرتبط باشد ایا؟

Junior Member

دوستای عزیز
    من لیسانس رشته آمار از دانشگاه سکشن یک دارم که تو سال 87 فارغ التحصیل شدم و 88 مشغول به کار شدم اون یکسال گپ رو کار پارت تایم انجام دادم و از 88 تا الان که نزدیک 5 سال و 11 ماه میشه بصورت تمام وقت کار دولتی تقریبا مرتبط (با بیمه) دارم حالا میخوام ببینم اگه برا اسسمنت اقدام کنم بنظر شما امتیاز 5 سال سابقه کار رو کامل میگیرم یا کم میکنن اگه راهنماییم کنید ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsmn2 نمایش پست ها
    دوستای عزیز
    من لیسانس رشته آمار از دانشگاه سکشن یک دارم که تو سال 87 فارغ التحصیل شدم و 88 مشغول به کار شدم اون یکسال گپ رو کار پارت تایم انجام دادم و از 88 تا الان که نزدیک 5 سال و 11 ماه میشه بصورت تمام وقت کار دولتی تقریبا مرتبط (با بیمه) دارم حالا میخوام ببینم اگه برا اسسمنت اقدام کنم بنظر شما امتیاز 5 سال سابقه کار رو کامل میگیرم یا کم میکنن اگه راهنماییم کنید ممنون میشم
    سلام ، بعضی از موسسه های اسس کننده یکسال از سابقه کار رو کم میکنن. به نظرم اگه برای اون گپ یکساله میتونید نامه سابقه کار معتبر بگیرید اونو به سابقتون اضافه کنید تا خیالتون راحت بشه. سابقه تقریبا مرتبط یعنی چی؟ سابقه کار مرتبط خیلی مهمه برای تایید سابقتون.

Unhappy پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    موسسات مهاجرت لیست دانشگاه ها رو دارن و اگه میگن معادل فوق دیپلم ارزیابی میشه پس درسته. این لینک هم دانشگاه شما رو زده سکشن 2 یعنی فوق دیپلم ارزیابی میشه:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post2122217
    متشکرم بابت جواب میخواستم بدونم با این حساب چقدر بابت مدرک امتیاز میگیرم؟(مهندسی صنایع از دانشگاه ازاد)
    درضمن من 2 سال سابقه مرتبط دارم میتونم دو تا سه سال دیگه هم مرتبط جور کنم الان هم 29 سال سن دارم و دارم ایلتس 7 میگیرم شانسی با این شرایط دارم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)