صفحه 39 از 158 نخستنخست ... 29303132333435363738394041424344454647484989139 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط multiverse نمایش پست ها
    متشکرم بابت جواب میخواستم بدونم با این حساب چقدر بابت مدرک امتیاز میگیرم؟(مهندسی صنایع از دانشگاه ازاد)
    درضمن من 2 سال سابقه مرتبط دارم میتونم دو تا سه سال دیگه هم مرتبط جور کنم الان هم 29 سال سن دارم و دارم ایلتس 7 میگیرم شانسی با این شرایط دارم؟
    اگه مدرکتون فوق دیپلم ارزیابی بشه 10 امتیاز می گیرید.
    سن هم 30 امتیاز.
    اگه زبان رو بتونید 7 بگیرید برای تمام اسکیل ها میشه 10 امتیاز.
    میمونه سابقه کار. اگه بالای 5 سال جور کنید 10 امتیاز داره که کلاً میشین 60. اما اگه زیر 5 سال بشه بهتون 5 امتیاز میدن و کلاً میشین 55. باید 5 امتیاز دیگه رو از راه های دیگه جور کنید (ناتی یا اسپانسری) تا به 60 برسید.
    این لینک امتیازهاست:
    http://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/189-
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

• a suitable skills assessment from the relevant assessing authority for your partner’s nominated occupation (which must be on the same skilled occupations list as your nominated occupation).
    • اینحا برای ۵ امتیاز همسر اسمی از سابقه کار نیاورده ، من اخرش نفهمیدم میشه از مدرک لیسانس استفاده کرد و اگر اره داستان سابقه کار که دوستان میگن چیه؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    • a suitable skills assessment from the relevant assessing authority for your partner’s nominated occupation (which must be on the same skilled occupations list as your nominated occupation).
    • اینحا برای ۵ امتیاز همسر اسمی از سابقه کار نیاورده ، من اخرش نفهمیدم میشه از مدرک لیسانس استفاده کرد و اگر اره داستان سابقه کار که دوستان میگن چیه؟؟؟؟
    سلام - این را شما از وب سایت اداره مهاجرت برداشتید انگار. آن سابقه برای اسس را باید در سایت سازمان اسس کننده مربوطه دنبالش بگردید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sang نمایش پست ها
    سلام - این را شما از وب سایت اداره مهاجرت برداشتید انگار. آن سابقه برای اسس را باید در سایت سازمان اسس کننده مربوطه دنبالش بگردید.
    سازمان اسس کننده که فقط اسس میکنه و طبق گفته خیلی ها سابقه کار لازم نیست، من فکر میکنم این بند سابقه کار و اداره مهاجرت گفته ،من فکر میکنم این سابقه کار برای کسایی که واسه اسپانسر ایالتی ویزای ۱۹۰ می خوان اقدام کنن باشه، لطفا دوستان راهنمایی کنن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    سازمان اسس کننده که فقط اسس میکنه و طبق گفته خیلی ها سابقه کار لازم نیست، من فکر میکنم این بند سابقه کار و اداره مهاجرت گفته ،من فکر میکنم این سابقه کار برای کسایی که واسه اسپانسر ایالتی ویزای ۱۹۰ می خوان اقدام کنن باشه، لطفا دوستان راهنمایی کنن
    سلام مجدد- ببینید هر رشته ای شرایط خاص خودش را هم در بحث اسس دارد و هم در بحث اداره مهاجرت. بهتر است یا خودتان بر اساس رشته ای که می خواهید اسس شوید در سایت سازمان اسس کننده و سایت اسپانسری ها و اداره مهاجرت بگردید یا اینکه اطلاعات بیشتر بدهید دوستانی که اطلاع دارند به شما بهتر کمک کنند.

ممنون، من ارشد ام بی ای دارم ولی لیسانس مهندسی مواد ، اگر بشه می خوام با مهندسی مواد اقدام کنم که تو لیست هست، به عنوان همسر، ولی سابقه کار مرتبط ندارم ، می خوام بدونم میتونم از اون ۵ امتیاز استفاده کنم ؟؟ممنون

Junior Member

سلام
    من لیسانس نقشه برداری دارم از دانشگاه دولتی
    5 سال سابقه کار بیمه ای
    فعلا آیلتس نگرفتم
    متاهل با یک بچه کوچک البته خانومم امتیاز آور نیستش
    میخواستم بدونم شرایطم واسه اقدام برای ویزای 189 چجوریه ؟ ضمنا میخواستم بدونم امتیاز سن از چه تاریخی محاسبه میشه ؟ یعنی امتیاز سن زیر 30 سال از زمانی که لاج میکنیم حساب میشه یا از زمانی که ویزا صادر میشه و معمولا از زمانی که مدارک رو ارسال میکنیم چقدر طول میکشه ؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط phpa80 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس نقشه برداری دارم از دانشگاه دولتی
    5 سال سابقه کار بیمه ای
    فعلا آیلتس نگرفتم
    متاهل با یک بچه کوچک البته خانومم امتیاز آور نیستش
    میخواستم بدونم شرایطم واسه اقدام برای ویزای 189 چجوریه ؟ ضمنا میخواستم بدونم امتیاز سن از چه تاریخی محاسبه میشه ؟ یعنی امتیاز سن زیر 30 سال از زمانی که لاج میکنیم حساب میشه یا از زمانی که ویزا صادر میشه و معمولا از زمانی که مدارک رو ارسال میکنیم چقدر طول میکشه ؟
    امتیازتون بستگی به سن و نمره آیلتس هم داره. با فرض اینکه بتونین 60 امتیاز رو بگیرین سن شما از وقتی حساب میشه که لاج میکنین. اگه مدارکتون کامل باشه معمولاً 4 الی 6 ماه بعد از لاج ویزا میگیرین.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    اگه 5 امتیاز همسر رو میخواین حتماً باید مدارک ایشون ارزیابی بشه و آیلتس (4 تا اسکیل 6) هم داشته باشن. در ضمن شما میتونی از 5 امتیاز امتحان ناتی هم استفاده کنی.
    سلام دوستان.این 5 امتیاز naati رو چجوری میشه گرفت؟

amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood59 نمایش پست ها
    سلام دوستان.این 5 امتیاز naati رو چجوری میشه گرفت؟
    این لینک صفحه مربوطه به امتحان ناتی:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B1%D8%A7%D9%86

خلاصه اگه بخوام بگم یه امتحان مترجمی هست که تو ایران هم برگزار میشه ولی گرونه (فکر حدود 2000 دلار استرالیا). ظاهرا گرفتن نمره قبولی خیلی سخت نیست و اگه آیلتس در حد 6 دارین با کمی تلاش میتونین قبول بشین تو این امتحان.
    Canada Express Entry

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)