صفحه 41 از 158 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191141 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

درود بر شما

من دو تا سوال داشتم از خدمت شما:
    1) من دانشگاه لیسانسم را با اینکه دولتی بوده زده section 2 ولی دانشگاه فوق لیسانسم را زده section 1.الان سوال من اینه که من باید مدرک لیسانس رو هم بفرستم یا فوق کافیه؟
    2) من بعد از لیسانس 2 سال کار با بیمه داشتم تا اینکه فوق قبول شدم و از اون شرکت اومدم بیرون. فوقم 2/5 سال طول کشید و در این مدت در دو شرکت کار کردم. در یکی به صورت پاره وقت (22 ساعت در هفته و بدون بیمه) و به مدت 1 سال و دوماه و در دومی هم به صورت تمام وقت و با بیمه و به مدت 1 سال و سه ماه. از بعد از اتمام فوقم هم تا حالا 1 سال و 9 ماه سابقه کار با بیمه دارم.
    بنده نیاز دارم که engineer assessment تائید کنه من 5 سال سابقه داشتم تا 10 امتیاز بگیرم. سوالم اینه که چون من دارم فوق ارائه میدم آیا سابقه کار قبل از فوقم قابل قبوله؟ و اینکه سابقه حین تحصیل فوقم چی میشه؟
    اگر بزرگواری کنید و سابقه کارم رو سرانگشتی حساب کنید بگید ممنون میشم

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط behgh نمایش پست ها
    درود بر شما

1) من دانشگاه لیسانسم را با اینکه دولتی بوده زده section 2 ولی دانشگاه فوق لیسانسم را زده section 1.الان سوال من اینه که من باید مدرک لیسانس رو هم بفرستم یا فوق کافیه؟
    2) من بعد از لیسانس 2 سال کار با بیمه داشتم تا اینکه فوق قبول شدم و از اون شرکت اومدم بیرون. فوقم 2/5 سال طول کشید و در این مدت در دو شرکت کار کردم. در یکی به صورت پاره وقت (22 ساعت در هفته و بدون بیمه) و به مدت 1 سال و دوماه و در دومی هم به صورت تمام وقت و با بیمه و به مدت 1 سال و سه ماه. از بعد از اتمام فوقم هم تا حالا 1 سال و 9 ماه سابقه کار با بیمه دارم.
    بنده نیاز دارم که engineer assessment تائید کنه من 5 سال سابقه داشتم تا 10 امتیاز بگیرم. سوالم اینه که چون من دارم فوق ارائه میدم آیا سابقه کار قبل از فوقم قابل قبوله؟ و اینکه سابقه حین تحصیل فوقم چی میشه؟
    سوال اول: اگر با ارشد اقدام کنی؛ یاید مدرک کارشناسی رو هم ترجمه کنی و بفرستی.
    سوال دوم: سرانگشتی اخه؟!!! بستگی به سازمان اسس کننده داره. شرایط شما پیچیده است. به نظر من امکان اینکه ۵ سال و قبول کنن؛ زیر ۵ درصده. عموما سابقه ای که با تحصیل تداخل داره رو قبول نمیکنن. مثل مال خود من که قبول نشد.

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط behgh نمایش پست ها
    درود بر شما

شما اگه میخوای فوق لیسانستون رو اسس کنن باید لیسانس رو هم بفرستین. ولی نمیدونم به علت اینکه لیسانس شما Section 2 هست چه اتفاقی واسه مدرک فوق لیسانس میفته.
    سابقه کار شما از وقتی حساب میشه که واجد شرایط برای کار کردن در اون شغل شده باشید. اگه کارتون مرتبط با رشته لیسانس هست پس سابقه کار بعد از لیسانس قابل قبوله. در مورد سابقه کار همزمان با لیسانس بستگی به آفیسر داره. معمولاً پاره وقت حساب می کنن سابقه کار رو. یعنی اگه تمام وقت باشین تقسیم به دو میشه. میگم بازم این قضیه خیلی به آفیسر بستگی داره.
    اگه سر انگشتی حساب کنیم سابقه شما اینجوریه:
    2 سال بین لیسانس و فوق
    1 سال و 3 ماه همزمان با فوق (در واقع 2.5 تقسیم بر دو شده)
    1 سال 9 ماه بعد از فوق
    جمعش میشه: حدود 5 سال
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

سلام،یک سوال اساسی دارم، ایا برای ارایه مدارک ،ترجمه ناتی مدارک هم قابل قبول هست؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    سلام،یک سوال اساسی دارم، ایا برای ارایه مدارک ،ترجمه ناتی مدارک هم قابل قبول هست؟؟؟
    منظورتون با مهر ناتی هست؟ تا جایی که من میدونم مهر ناتی مهم نیست روی مدارک باشه یا نه. اما حتما باید تایید شده وزارت امور خارجه داشته باشه. هر دارالترجمه رسمی که ببرید- خودشون این کار رو براتون میکنن (تاییدیه وزارت خارجه رو میگیرن.)

،ممنون از پاسخ دوستان، من خانمم دانشجوی دکتراست استرالیا،ایشون همه مدارک و پشت سرهم گرفتن و اصلا سابقه کار ندارند، ایا ایشون مدرکش اسس میشه یا حتما سابقه کار می خواد ،لطفا کمک کنید حیاتیه

Junior Member

سلام به همه عزیزان
    من کل مطالب خوندم و هفته گذشته هم حضورا به یکی از این شرکتها مراجعه کردم و امتیازم محاسبه کردن.
    36 سالمه.
    ایلتس 6 دارم ، میخونم 7 بگیرم ایشا...
    سال 81 لیسانس کشاورزی - ابیاری از دانشگاه سراسری گرفتم.
    سال 93 هم ارشد عمران - اب از دانشگاه ازاد تهران جنوب گرفتم.
    سابقه کار هم حدود 13 سال دارم ولی خب سوالی که دارم دقیقا همینجاست :
    من واسه اسس کردن نمیدونم که باید ازلیست مشاغل عمران - اب انتخاب کنم یا کشاورزی؟( فیلد کاریم یکیه ، کلا پروژه های عمران - اب و ابیاری یکیه و فقی ندارن ).
    خواهشا اگه کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم.
    1- ایا میتونم civil water engineering انتخاب کنم ؟
    2- اونوقت سابقه کاریم که قبل از مدرک ارشدمه چی میشه ؟ راهی هست که متوجهشون کنم که این 2 رشته مرتبطن ؟
    3- از کجا دقیقا میشه section 1 or 2 چک کرد ؟
    با تشکر .

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    ،ممنون از پاسخ دوستان، من خانمم دانشجوی دکتراست استرالیا،ایشون همه مدارک و پشت سرهم گرفتن و اصلا سابقه کار ندارند، ایا ایشون مدرکش اسس میشه یا حتما سابقه کار می خواد ،لطفا کمک کنید حیاتیه
    تا جاییکه من میدونم:
    اگر به عنوان نفر اصلی قصد اقدام دارند، سابقه کار الزامی نیست.
    اما اگر به عنوان همسر قراره 5 امتیاز براتون بیاره، نیاز به یک سال سابقه کار دارند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    منظورتون با مهر ناتی هست؟ تا جایی که من میدونم مهر ناتی مهم نیست روی مدارک باشه یا نه. اما حتما باید تایید شده وزارت امور خارجه داشته باشه. هر دارالترجمه رسمی که ببرید- خودشون این کار رو براتون میکنن (تاییدیه وزارت خارجه رو میگیرن.)
    سلام دوست عزیز - بهتر است من اضلاح کنم. شما در هیچ جای پروسه مهاجرت با ویزاهای 190 و 189 نیاز به مهر وزارت خارجه و دادگستری ندارید. پول تان را الکی هدر ندهید. همان مهر ناتی که مترجم های ویژه ناتی می زنند کافی است. پول مهر ناتی الان 10 هزار است ولی مهر های وزارت خارجه و دادگستری به مراتب گرانترند. حتما مهر ناتی بزنید و همین کافی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sang نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز - بهتر است من اضلاح کنم. شما در هیچ جای پروسه مهاجرت با ویزاهای 190 و 189 نیاز به مهر وزارت خارجه و دادگستری ندارید. پول تان را الکی هدر ندهید. همان مهر ناتی که مترجم های ویژه ناتی می زنند کافی است. پول مهر ناتی الان 10 هزار است ولی مهر های وزارت خارجه و دادگستری به مراتب گرانترند. حتما مهر ناتی بزنید و همین کافی است.
    ممنون ... من اطلاع نداشتم و ندارم.
    در واقع من مدارکم رو با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه فرستادم و قبول شده. اما با توجه به هزینه اگر فقط مهر ناتی رو می پذیرند خیلی هم خوب است.
    حقیقتش با توجه به اسس من که یک سال و نیم از سابقه کارم رو قبول نکردند - الان به فکر کانادا افتادم. سر انگشتی! امتیاز کانادا رو میارم. بنابراین پشیمون نیستم که ترجمه مدارکم رو مهمور به مهر های دادگستری و وزارت خارجه کردم.

بازم ممنون بابت تصحیح کامنت بنده ...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)