صفحه 42 از 158 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    ممنون ... من اطلاع نداشتم و ندارم.
    در واقع من مدارکم رو با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه فرستادم و قبول شده. اما با توجه به هزینه اگر فقط مهر ناتی رو می پذیرند خیلی هم خوب است.
    حقیقتش با توجه به اسس من که یک سال و نیم از سابقه کارم رو قبول نکردند - الان به فکر کانادا افتادم. سر انگشتی! امتیاز کانادا رو میارم. بنابراین پشیمون نیستم که ترجمه مدارکم رو مهمور به مهر های دادگستری و وزارت خارجه کردم.

بازم ممنون بابت تصحیح کامنت بنده ...
    سلام - خواهش می کنم. وظیفه بود.
    راستی گفتید برای کانادا تو فکرش هستید. شاید این برنامه جدید ابالت کبک کانادا که از 18 ژانویه انلاین شروع می شه و نمره زبان و امتیازات کمتری هم اگر داشته باشید می شود اقدام کرد برای شما بهتر باشد.
    پیروز باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master- HSE Management

من لیسانس اقتصاد بازرگانی دارم ولی کارم بعد از لیسانس (2009) تکنسین ایمنی و بهداشت بوده تا اینکه سال 2012 تا 2015 فوق لیسانس ایمنی بهداشت گرفتم.
    2تا سوال دارم
    1) سابقه کار قبل فوق ام مرتبط با رشته فوق ام هست آیا مورد قبول هست؟ ( سابقه مرتبط ام قبل از فارغ التحصیلی هست)
    2) اگر سابقه قبل از فوق مورد قبول نیست، میتونم سابقه کار مرتبط با لیسانسم جور کنم با توجه به اینکه سابقه بیمه 6 سال و 6 ماه هم بعد از فارغ التحصیلی دارم. به نظرتون این کارو بکنم یا اگر بفهمن برام بد میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master- HSE Management

آیا تو سابقه بیمه عنوان شغلی رو میزنن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ellie نمایش پست ها
    آیا تو سابقه بیمه عنوان شغلی رو میزنن؟
    نمیزنند. فقط اسم شرکت و زمان هایی که بیمه بوده اید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ellie نمایش پست ها
    من لیسانس اقتصاد بازرگانی دارم ولی کارم بعد از لیسانس (2009) تکنسین ایمنی و بهداشت بوده تا اینکه سال 2012 تا 2015 فوق لیسانس ایمنی بهداشت گرفتم.
    2تا سوال دارم
    1) سابقه کار قبل فوق ام مرتبط با رشته فوق ام هست آیا مورد قبول هست؟ ( سابقه مرتبط ام قبل از فارغ التحصیلی هست)
    2) اگر سابقه قبل از فوق مورد قبول نیست، میتونم سابقه کار مرتبط با لیسانسم جور کنم با توجه به اینکه سابقه بیمه 6 سال و 6 ماه هم بعد از فارغ التحصیلی دارم. به نظرتون این کارو بکنم یا اگر بفهمن برام بد میشه؟

سابقه کار قبل از فوق شما مورد قبول واقع نخواهد شد.
    در مورد عوض کردن سابقه کار- مطمنا اگر بفهمند - در خواست شما را مردود اعلام خواهند کرد.
    در ضمن باید چک کنید که رشته اقصاد بازرگانی در لیست شغلهای درخواستی استرالیا هست یا نه!

نقل قول نوشته اصلی توسط arlopa نمایش پست ها
    با سلام،
    دوستان من لیسانسم رو پاره وقت خوندم (دانشگاه آزاد بصورت پاره وقت و نه تمام وقت)، ازونجایی که میخوام با لیسانس اقدام کنم آیا مشکلی بوجود میاد؟! نکنه بهم 10 امتیاز بدن؟ من دانشگاهم سکشن 1 هستش.
    باسلام
    شما ميتوانيد براي مشاوره نزد يكي از وكلاي مجرب برويد و سكشن دانشگاهتون رو براتون چك كنند. متاسفانه دسترسي به سكشن هاي دانشگاه فقط براي وكلا و برخي از مراكز آموزشي بين المللي باز است. اين موضوع خيلي مهم است . به نظر من مرحله اسسمنت گرفتن خودتان را به دست يك موسسه يا وكيل بسپاريد كه از كارش مطمين هستيد تا بصورت تضميني برايتان انجام دهد . سپس مرحله بعدي كارتون رو كه هيچ كاري ندارد خودتان و با استفاده از كمك بچه ها انجام دهيد. اين كار بسيار عقلاني و منطقي است(خودم همين روش را انجام دادم )
    موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Sang نمایش پست ها
    سلام - خواهش می کنم. وظیفه بود.
    راستی گفتید برای کانادا تو فکرش هستید. شاید این برنامه جدید ابالت کبک کانادا که از 18 ژانویه انلاین شروع می شه و نمره زبان و امتیازات کمتری هم اگر داشته باشید می شود اقدام کرد برای شما بهتر باشد.
    پیروز باشید.
    باسلام
    برنامه كبك يا بطور كلي كانادا رو به هيچ عنوان با استراليا مقايسه نكنيد. به فرض دريافت فايل نامبر كبك حداقل 2 سال تا اخذ CSQ و سپس 1.5 سال تا اخذ PR كانادا راه خواهيد داشت . به نظر من پروسه مهاجرت بايد زود بسته بشود و نبايد فرسايشي بشود لذا اگر شرايط استراليا را داريد با پروسه بسيار سريعي كه دارد اولويتتان را براي استراليا بگذاريد سپس كانادا !!!
    پيروز باشيد

Junior Member

با سلام
    دوستان من سوال خیلی مهم و ساده ای دارم، اگر من توی EOI که سابمیت میکنم، بعنوان مثال Queensland رو انتخاب کنم، میتونم صبر کنم تا Nominate بشم، آیا در هر لحظه میتونم Queensland رو حذف کنم و مثلا South Australia رو انتخاب کنم؟

در کل منظورم اینه که میتونم تغییر بدم Territory مورد نظرم رو؟ و اگر هرکدوم منو Nominate نکردن یکی دیگه رو انتخاب کنم؟
    چون اولویت اول من Queensland و بعدش South Australia.

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid133 نمایش پست ها
    باسلام
    شما ميتوانيد براي مشاوره نزد يكي از وكلاي مجرب برويد و سكشن دانشگاهتون رو براتون چك كنند. متاسفانه دسترسي به سكشن هاي دانشگاه فقط براي وكلا و برخي از مراكز آموزشي بين المللي باز است. اين موضوع خيلي مهم است . به نظر من مرحله اسسمنت گرفتن خودتان را به دست يك موسسه يا وكيل بسپاريد كه از كارش مطمين هستيد تا بصورت تضميني برايتان انجام دهد . سپس مرحله بعدي كارتون رو كه هيچ كاري ندارد خودتان و با استفاده از كمك بچه ها انجام دهيد. اين كار بسيار عقلاني و منطقي است(خودم همين روش را انجام دادم )
    موفق باشيد
    سلام - اگر اسم دقیق دانشگاه و واحد مربوطه را بگویید می توانم سکشن 1 یا 2 بودنش را همینجا برایتان بگویم. ... و بدانید که از مدرک تحصیلی 10 امتیاز می گیرید یا 15.

Junior Member

سلام دوستان من میخوام اسسمنت مدارک تجصیلی و کاری بدم وکیل برام انجام بده. کسی وکیل خوب میشناسه که خودتون یا کسی دیگه باهاش کار کرده باشه و کاملا راضی باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)