صفحه 44 از 158 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

دانشنامه رو فرستادیم , خریده بودیم مدرکامون رو.

Junior Member

Changes to document certification requirements effective 1 December 2015
    VETASSESS is pleased to announce that, following feedback from our stakeholders, we will be revising the requirements for documents submitted for Skills Assessment for General Professional Occupations to be certified. This has been made possible through ongoing improvements to our internal systems and processes.

Presently, agents and applicants are required to provide certified copies of the following: photograph, proof of identity, change of name, qualification aware certificate, academic transcript, employment evidence, resume/cv, and any other supporting documentation as requested.

As of 1 December 2015, certification of these documents will not be required. Please note, there are no other changes to the evidence required, and we will continue to require high quality colour copies of all evidence submitted for Skills Assessment for General Professional Occupations. Please note, documentation requirements for Trade Occupations remain unchanged.

To check if an occupation is classified as a General Professional Occupation or a Trade Occupation for the purpose of assessment,
    click here (http://www.vetassess.com.au/skills-a...-for-migration).

Junior Member

Engineers Australia هم فقط لازم هست که اسکن اصل مدارک و بفرستیم و نیازی به Certified Copy نیست.

Junior Member kamfa آواتار ها

From the 1st January 2016, Engineers Australiawill be accepting the TOEFL iBT® as an alternativeEnglish language test to address the English languagecompetency element of the Skills Assessment. Applicantswill need a TOEFL iBT® result with the following minimalscores for each module:Listening: 12 Reading: 13 Writing: 21 Speaking: 18

Junior Member

سلام بعد از آمدن تاییدیه Assessment چه مدت اعتبار دارد برای تهیه مدارک و پر کردن فرم EOI و ارسال به اداره مهاجرت ؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering-Monash University

سلام دوستان.
    من یه سوالی دارم در مورد اسس مدرک از engineers asuatralia. ما بعد اینکه به استرالیا اومدیم همسرم نتونست کار پیدا کنه و مشغول یه کار دیگه ای غیر رشته خودش شد. الان برای اپلای اقامت دایم به 5 امتیاز ایشون نیاز داریم و اسسور از ما خواسته که اعلام کنیم ایشون بعد 2013 چه کار مهندسی ای انجام داده و خواستن که CV رو آپدیت کنه. کسی میتونه راهنمایی کنه که ما چیکار میتونیم بکنیم؟ آیا ایشون رو به عنوان مهندس اسس نمیکنن اگه تو این مدت کار مهندسی نکرده باشه؟ میشه مثلا اعلام کرد ایشون private tutoring انجام میداده؟ ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط mbms نمایش پست ها
    سلاممن خواستم تجربه مو تو اسسمنت بگم شاید مفید باشه,من لیسانس الکترونیک علم و صنعت با 5 سال سابقه کار فروش IT معدل 13.5 و آیلتس 6.5 به engineering technologist اسس شدم و چون fast track بود اسسمنتم بخاطر همین ظرف 3 روز جوابش برام اومد. اسسور بهرای دو تا از کریر اپیزودام کامنت گذاشت یکیش پروژه لیسانسم بود که گفته بود باید جدول و نمودار و مدار و .... رو حذف کنی و داستان وار توضیح بدی. که من این کارو کردم. و پروژه دومم هم گفت در مورد کار مهندسیت با جزئیات بیشتری توضیح بده و rewrite کن که این کارو انجام دادم و توضیح دادم. همسرم هم با لیسانس علم و صنعت و فوق امیرکبیر با 9 سال سابقه کار که چهار سالش همزمان با لیسانس بود و اعلام هم نکرده بودیم و آیلتس 7.5 به عنوان professional engineer اسکیل 1 اسس شد.همه مدارکو ترجمه ناتی کردیم و ریز نمرات و هم انگلیسی از خود دانشگاه گرفتیم. CPD هم کتابایی که خوندیم و چنتا کنفرانس برق IEEE و ... رو نوشته بودیم که همسرم مدرک فوقش رو هم در همون وارد کرد. ضمنا با مدرک لیسانس اقدام کردیم چون همسرم 2 سال از سابقه کارش همزمان با فوق بوده.
    سلامتبریک میگم برای جواب اسسمنت . من یه سوال داشتم. ممنون می شوم جواب بدید. می خواستم بدونم اسسور به شرکتی که کار کردین تماس گرفت ؟ و اینکه من مقاله با مدرک ارشد دارم ولی با لیسانس می خوام اقدام کنم. به نظرتون مشکلی پیش میاد و از رزومه حذفش کنم ؟؟ با تشکر

Junior Member ammoj850 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط mbms نمایش پست ها
    سلام
    من خواستم تجربه مو تو اسسمنت بگم شاید مفید باشه,
    من لیسانس الکترونیک علم و صنعت با 5 سال سابقه کار فروش IT معدل 13.5 و آیلتس 6.5 به engineering technologist اسس شدم و چون fast track بود اسسمنتم بخاطر همین ظرف 3 روز جوابش برام اومد. اسسور بهرای دو تا از کریر اپیزودام کامنت گذاشت یکیش پروژه لیسانسم بود که گفته بود باید جدول و نمودار و مدار و .... رو حذف کنی و داستان وار توضیح بدی. که من این کارو کردم. و پروژه دومم هم گفت در مورد کار مهندسیت با جزئیات بیشتری توضیح بده و rewrite کن که این کارو انجام دادم و توضیح دادم.
    همسرم هم با لیسانس علم و صنعت و فوق امیرکبیر با 9 سال سابقه کار که چهار سالش همزمان با لیسانس بود و اعلام هم نکرده بودیم و آیلتس 7.5 به عنوان professional engineer اسکیل 1 اسس شد.
    همه مدارکو ترجمه ناتی کردیم و ریز نمرات و هم انگلیسی از خود دانشگاه گرفتیم.
    CPD هم کتابایی که خوندیم و چنتا کنفرانس برق IEEE و ... رو نوشته بودیم که همسرم مدرک فوقش رو هم در همون وارد کرد. ضمنا با مدرک لیسانس اقدام کردیم چون همسرم 2 سال از سابقه کارش همزمان با فوق بوده.
    یک سوال دارم چجوری با درک لیسانس اقدام کردن همسرتون و فوقشون رو در سی پی دی گفتن. یعنی گیر ندادن که شما وقتی فوق خوندی چرا با لیسانس اقدام کردی؟

Junior Member

سلام بر دوستان عزیز . من یه سوال داشتم. برادر من میخواد CDR بنویسه واسه Electrical Eng. نکته ای که هس لیسانسش گرایش الکترونیک بوده ولی مدت ۷ سال و نیم تو زمینه الکتریک و تعمیرات نگهداری سیستمهای برق صنعتی کارخانه فولاد و اب و فاضلاب کار کرده و همچنین فوق لیساتسش هم در زمینه الکتریک هس. میخواسم بدونم واسه اسس به شرطی که CDR رو بر اساس کارهایی که کرده (مهندس الکتریک) بنویسه آیا همون مهندس الکتریک اسس میشه یا گیر میدن به گرایش لیسانس (که الکترونیک بوده ). ممنون از جوابهاتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    سلامتبریک میگم برای جواب اسسمنت . من یه سوال داشتم. ممنون می شوم جواب بدید. می خواستم بدونم اسسور به شرکتی که کار کردین تماس گرفت ؟ و اینکه من مقاله با مدرک ارشد دارم ولی با لیسانس می خوام اقدام کنم. به نظرتون مشکلی پیش میاد و از رزومه حذفش کنم ؟؟ با تشکر
    نه تماس نگرفتن با شرکتمون, جوابشم خیلی زود اومد (3 روز) , اگر سابقه کارتون مرتبط با لیسانس باشه فک نمیکنم مشکلی پیش بیاد چون شما دانششو داشتین که کار کنین حتا اگر همزمان با فوق باشه ولی فک میکنم اگر بخاین 15 امتیاز مربوط به مدرکو بگیرین خیلی بهتره که فوقم اعلام کنین. اگه رشته فوق با لیسانس یکی باشه بعید میدونم مشکلی پیش بیاره برای اون سابقه کاری که همزمان با لیسانس بوده. ضمنا فوق لیسانس همسرم هم تو اون نامه اسس ذکر شده بود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)