صفحه 47 از 158 نخستنخست ... 37383940414243444546474849505152535455565797147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mbms نمایش پست ها
    سلام یه سوالی دارم, من تو پستا خوندم که تو نامه اسسمنت بعضی از دوستان سابقه کار رو هم اسس کردن ولی تو نامه اسسمنت من فقط مدارک داشنگاه هست و از سابقه کار اسمی برده نشده , دلیلش چه میتونه باشه؟
    بهشون ایمیل بزنید و بگید جریان چیه. مگه میشه سابقه کار رو اسس نکنن؟ شاید موقع فرستادن درخواست گزینه اشتباهی رو تیک زدید؟ کدوم سازمان اسس کردید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashking نمایش پست ها
    دوستان سلام
    آیا ارائه مدرک فوق تاثیری در مرحله اسس داره؟ لیسانس و فوق از دانشگاه آزاد معدل هردو 15
    ممنونم از راهنماییتون
    اگر دانشگاه تون تو سکشن 1 باشه. فرقی ببین فوق و لیسانس نیست. یعنی اگر لیسانستون معادل لیسانس استرالیا اسس بشه امتیازش با فوق فرقی نداره.

نقل قول نوشته اصلی توسط majidsamir نمایش پست ها
    سلام
    دوستان یه سوال دارم
    من فوق دیپلمم از دانشگاه جامع علمی کاربردی اصفهان رشته شهرسازی گرفتم میخواستم بدونم سکشن این دانشگاه چنده؟و اینکه میتونم با فوق دیپلم اقدام کنم .چه امتیازی میگیرم از تحصیلات؟.ممنون میشم پاسخ بدین..
    تو همین تاپیک و در صفحات قبلی بچه ها لیست دانشگاه ها و سکشن اونها رو گذاشتن و می تونید اسم دانشگاهتون رو اونجا چک کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط vicky نمایش پست ها
    سلام
    برای اسس شدن تو 1 کد آیا باید تمام سال هاس سابقه کار تو همون رشته باشه؟ بر فرض اگه من4 سال تو رشته 1 و 3 سال تو رشته 2 سابقه داشته باشم سابقه کار من چطور محاسبه میشه؟
    منظورتون از کد 1 و رشته 1 و رشته 2 چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط msalour نمایش پست ها
    سلام بعد از آمدن تاییدیه Assessment چه مدت اعتبار دارد برای تهیه مدارک و پر کردن فرم EOI و ارسال به اداره مهاجرت ؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدین
    بستگی به سازمان اسس کننده داره. بین 2 تا 3 سال متغیره. مثلا اعتبار اسس از وت اسس 2 ساله.

سوال:
    میزان سابقه کار در مرحله لاج - تعداد سالی محاسبه میشه که سازمان اسس کننده نامه داده یا با توجه به تاریخ آخرین نامه ای که از شرکت ی که توش شاغلم میگیرم دوباره محاسبه میشه؟!!!
    مثلا از زمان اسس من یک سال بگذره و من در اون زمان 7 سال اسس شده باشم. الان که بخوام LODGE کنم (بعد یک سال) آیا سابقه کار من ۸ سال محاسبه میشه یا باید حتما دوباره اسس کنم که 8 سال مورد قبول واقع بشه.
    امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم ...

Junior Member

سلام دوستان

من 5 سال و یک ماه سابقه کار دارم که از این مقدار، 3 ماه آن ایام بیماری است. منظور از ایام بیماری، مدتی است که بنده مریض بوده و بیمه من توسط شرکت بیمه (و نه شرکت) پرداخت می شده. این موضوع در نامه ای که از شرکت بیمه (نامه سابقه کار) گرفته ام قید شده است. نوشته شده ... روز توسط شرکت ... و ... ایام بیماری. البته در نامه سابقه کار، مجموع آنها به عنوان سابقه کار در نظر گرفته شده است.
    حال سوال من این است که آیا در فرآیند ارزیابی سابقه کار، من با مشکل مواجه نخواهم شد (اینکه بخواهند این سه ماه را از مجموع 5 سال و یکماه کم کنند)؟

نقل قول نوشته اصلی توسط anajmi نمایش پست ها
    سلام دوستان

من 5 سال و یک ماه سابقه کار دارم که از این مقدار، 3 ماه آن ایام بیماری است. منظور از ایام بیماری، مدتی است که بنده مریض بوده و بیمه من توسط شرکت بیمه (و نه شرکت) پرداخت می شده. این موضوع در نامه ای که از شرکت بیمه (نامه سابقه کار) گرفته ام قید شده است. نوشته شده ... روز توسط شرکت ... و ... ایام بیماری. البته در نامه سابقه کار، مجموع آنها به عنوان سابقه کار در نظر گرفته شده است.
    حال سوال من این است که آیا در فرآیند ارزیابی سابقه کار، من با مشکل مواجه نخواهم شد (اینکه بخواهند این سه ماه را از مجموع 5 سال و یکماه کم کنند)؟
    دوست عزیر دو تا نکته:
    1- شرایط من هم مثل شما بود. یعنی من هم 2 ماه ایام بیماری داشتم. و دقیقا تو نامه سابقه کار بیمه من ذکر شده بود. خوشبختانه جزو سابقه کارم ارزیابی مثبت شد و مورد قبول واقع شد.
    2- 5 سال و یک ماه خیلی لب مرزه!!! من 8 سال سابقه داشتم. اما 8 ماه رو چون با تحصیلم تداخل داشت قبول نکردن. یک سال بعد از اون رو هم قبول نکردن و گفتن این یک سال رو میزاریم به حساب کار آموزی شما. در صورتی که قرارداد داشتم-بیمه داشتم-فول تایم بود ... در کل 6 سال و 4 ماه اسس شدم. می خوام بگم که این شرایط رو در نظ داشته باشید.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    سوال:
    میزان سابقه کار در مرحله لاج - تعداد سالی محاسبه میشه که سازمان اسس کننده نامه داده یا با توجه به تاریخ آخرین نامه ای که از شرکت ی که توش شاغلم میگیرم دوباره محاسبه میشه؟!!!
    مثلا از زمان اسس من یک سال بگذره و من در اون زمان 7 سال اسس شده باشم. الان که بخوام LODGE کنم (بعد یک سال) آیا سابقه کار من ۸ سال محاسبه میشه یا باید حتما دوباره اسس کنم که 8 سال مورد قبول واقع بشه.
    امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم ...
    همانطور که میدونید بررسی سالهای سابقه کار توسط موسسات اسس کننده یه حالت آپشناله ( حداقل تو EA ) یعنی میتونید اصلا درخواست بررسی سالهای کاری رو ندید. این رو هم بگم که آفیسر پرونده شما میتونه ازتون مدارک برای سوابق کاریتون بخواد و خودش مجدد چک کنه. بنابراین به نظرم شما هنگام لاج هر چند سالی که ادعا میکنید با مدارک اعلام میکنید و مشکل نباشه و البته که تایید سوابق کاری شما توسط اسسور میتونه یه پوئن مثبت باشه. یکی از وکیل ها به من میگفت برات دوباره درخواست ری اسس میدیم تا سابقه کاریت درست بشه (منم شرایطم مثله شماست) ولی به نظرم بیهوده میگفت.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط mbms نمایش پست ها
    سلام یه سوالی دارم, من تو پستا خوندم که تو نامه اسسمنت بعضی از دوستان سابقه کار رو هم اسس کردن ولی تو نامه اسسمنت من فقط مدارک داشنگاه هست و از سابقه کار اسمی برده نشده , دلیلش چه میتونه باشه؟
    سلام، احتمالا شما تو مدارک اسستون درخواست بررسی سوابق کاری رو نخواستید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)