صفحه 48 از 150 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

خیلی ممنون. نظرتون چیه که اصلا فوق را اعلام نکنم. با مدرک لیسانس مهندسی و نه سال سابقه بیمه ای پروفشنال ارزیابی میشوم؟ یا بهتره با فوق اقدام کنم و ریسک سابقه را بپذیرم؟

Junior Member ammoj850 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

منم دغدغه ام همینه. منم یکسال سابقه ام همزمانه با فوقم. ولی تو این یکسال کارم تمام وقت بوده، بیمه بودم که هر دوشو ارایه میکنم. نگرانم این یکسالو کم کنن. حالا باز مهم نیست. نگران ترم یکسال دیگه هم ازش کم کنن بگن یکسال اول کاراموزیه. با اینکه فول تایم بودم و بیمه داشتم و ... اخه کم نبست یهو دوسال بپره از سابقه آدم!کسی اطلاعاتی داره که چجوری اسس میکنه مهندسین استرالیا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ammoj850 نمایش پست ها
    منم دغدغه ام همینه. منم یکسال سابقه ام همزمانه با فوقم. ولی تو این یکسال کارم تمام وقت بوده، بیمه بودم که هر دوشو ارایه میکنم. نگرانم این یکسالو کم کنن. حالا باز مهم نیست. نگران ترم یکسال دیگه هم ازش کم کنن بگن یکسال اول کاراموزیه. با اینکه فول تایم بودم و بیمه داشتم و ... اخه کم نبست یهو دوسال بپره از سابقه آدم!کسی اطلاعاتی داره که چجوری اسس میکنه مهندسین استرالیا؟
    به نظر من که کل سابقه بعد لیسانستو قبول میکنن. برای من سابقه ام رو از یه روز بعد از مدرک لیسانس قبول کرد. برای کل سابقه ام بیمه و نامه سابقه کار ارایه داده بودم. کلا با دید مثبت ارزیابی کرده بودن.

سلام. شما سابقه بیمه رو از اول ارائه داده بودید یا ازتون خواستند؟

Junior Member

سلام دوستان .
    من تا بحال ۲ بار برای کانادا کبک اقدام کردم و با وجود امتیاز فوق العاده بالایی که داشتم هربار به دلیل بدشانسی پروندم برگشت شد.
    حالاتصمیم دارم اینبار برای استرالیااقدام کنم
    من کامنت همه دوستان رو مطالعه کردم ولی دوتا سوالدارم .لطفا راهنمایی کنید.
    ۱_ مهر ناتی برای مدارک چیه؟ من مدارکم رو که برای کانادا ترجمه کردم فقط مهردادگستری و امورخارجه داره.
    ۲_ من میخوام از ۵ امتیاز همسرم استفاده کنم. ایشون رشتشون مهندسی کامپیوتر هست .و کارمند بانک هستند.
    ایا کارش با مدرکش همخوانی داره ؟ چون کانادا سابقه کارشوقبول کرد. سیستم استرالیا رو کسی میدونه؟
    ایا میتونم با این شرایط ۵امتیاز همسررو بگیرم؟
    ممنون

رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

مهر ناتی رو معمولن استرالیا به رسمیت میشناسه. میگن اگه ناتی بزنید مهرای دیگه لازم نیست. همسرتون اگه تو بانک کار کامپیوتری کردن میتونن ارایه کنن مشکلی نخاهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط sisaco نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    من تا بحال ۲ بار برای کانادا کبک اقدام کردم و با وجود امتیاز فوق العاده بالایی که داشتم هربار به دلیل بدشانسی پروندم برگشت شد.
    حالاتصمیم دارم اینبار برای استرالیااقدام کنم
    من کامنت همه دوستان رو مطالعه کردم ولی دوتا سوالدارم .لطفا راهنمایی کنید.
    ۱_ مهر ناتی برای مدارک چیه؟ من مدارکم رو که برای کانادا ترجمه کردم فقط مهردادگستری و امورخارجه داره.
    ۲_ من میخوام از ۵ امتیاز همسرم استفاده کنم. ایشون رشتشون مهندسی کامپیوتر هست .و کارمند بانک هستند.
    ایا کارش با مدرکش همخوانی داره ؟ چون کانادا سابقه کارشوقبول کرد. سیستم استرالیا رو کسی میدونه؟
    ایا میتونم با این شرایط ۵امتیاز همسررو بگیرم؟
    ممنون
    مهر ناتی- مهر مترجمینی که از سازمان ناتی (سازمان مترجمی استرالیا) اجاره ترجمه دارند است. هزینه آن نسبت به مهر دادگستری و امور خارجه کمتر است و فقط برای استرالیا معتبر است.
    مهر امور خارجه و دادگستری برای تمام کشورها از جمله استرالیا معتبر است. پس شما نیاز به مهر ناتی نخواهید داشت.
    اگر کانادا قبول کرده احتمالا استرالیا هم قبول میکنه. سعی کنید در نامه سابقه کار که وظایف رو ذکر میکنید وظایف ایشون رو طوری تعریف کنید که بیشتر به مهندسی کامپیوتر مربوط بشه. مثلا بنویسید پشتیبانی از نرم افزار ها و سیستم آن لاین بانک.

اما نکته مهم: رشته شما و همسر شما باید در یک لیست باشد. یعنی یا هر دو در لیست SOL باشید و یا هر دو در لیست CSOL - تا بتنونید از 5 امتیاز استفاده کنید.

رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

دوستانی که اسسورشون eaهست، شما فقط مدرک رو ارزیابی کردین یا سابقه کارتون رو هم ارزیابی کردین؟ بهتره کدومشو انجام بدیم؟خااااهشن جواب بدین پاک گیج شدم.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ammoj850 نمایش پست ها
    دوستانی که اسسورشون eaهست، شما فقط مدرک رو ارزیابی کردین یا سابقه کارتون رو هم ارزیابی کردین؟ بهتره کدومشو انجام بدیم؟خااااهشن جواب بدین پاک گیج شدم.
    در کل داشتن یه تاییدیه سابقه کار از سازمان اسس کننده میتونه یه پوئن مثبت باشه تو مراحل بعدی ولی اجباری هم توش نیست. من که سوابق کارم رو هم فرستادم و تایید شد.

من برای فرصت مطالعاتی یک سال به امریکا خواهم رفت ،ایا فرصت مطالعاتی به عنوان سابقه کار حساب می شود؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)