صفحه 48 از 158 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood majdi نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیز
    چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    1-برای اسس سازمان مهندسی استرالیا نیاز به مدرک آیلتس هست ؟
    2-هزینه اسسمنت رو چطور و چگونه باید پرداخت کرد؟
    3-برای اسسمنت شدن cdr هم باید تهیه و ارسال گردد؟
    4- تو فروم دوستان نوشتند که سابقه کار بالای 22 ساعت فول تایم حساب میشه ، من لیسانسم رو سال 89 و در حین کار گرفتم و از سال 83 فول تایم مشغول به فعالیت هستم، آیا سابقه کار قبل از 89 به حساب می اید؟
    5-اصل مدارک باید ارسال شود یا کپی برابر اصل؟
    6-برای ترجمه مدارک مهر ناتی کفایت میکند یا حتما باید مهر دادگستری و وزرات امور خارجه هم داشته باشند؟
    لیسانس مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید: 89 با معدل 14:46
    36 ساله
    از سال 83 مشغول به کار هستم.(حدود 12 سال سابقه کار)
    مدرک زبان هنوز ندارم.
    متاهل و دارای یک فرزند
    7-بعد اسسمت باید چکار کنم؟
    اسسمنت چه مدت اعتبار داره؟
    با تشکر
    MAHMOOD.MAJDI@GMAIL.COM
    سلام

1. نمره 6 آیلتس در تمام اسکیل ها الزامی است
    2. از صرافی ها کمک بگیرید.
    3. بله
    4. خیر، سابقه کاریتون بعد از مدرک لیسانس محاسبه میشه یعنی حدود 5 سال
    5. تمام مراحل آنلاین انجام میشه، شما مدارک رو اسکن و آپلود میکنید.
    6. مهر ناتی کافیست.
    7. بعد از اسسمنت میتونید تو سایت اداره مهاجرت و EOI درخواست مهاجرت رو اعلام کنید. اسسمنت 3 سال اعتبار داره
    سن شما 25 امتیاز
    مدرک با توجه به دانشگاهتون 10 یا 15 امتیاز
    سابقه کار 10 امتیاز
    با درنظر گرفتن امتیاز مدرک 15 برای ویزای موقت 489 میتویند اقدام کنید
    در غیر اینصورت نیاز به مدرک آیلتس با نمره 7 تو هر اسکیل دارید.

دوستان سلام

اگر کسی از دانشگاه دسته دوم مدرک لیسانس و ارشدش رو گرفته باشه ایا فرقی هم میکنه که دیگه ارشد داره تا بخوان بهش ۱۵ امتیاز رو بدن یا به هردو اسس مدرک هاش ۱۰ امتیاز میدن؟
    اگر این فرد همسر اپلیکنت اصلی باشه چی؟
    ناگفته نماند که رشته اپلیکنت اصلی و همسر در لیست اس او ال هست.
    شب تاريك و بيم موج و گردابي چنين هايل ... كجا دانند حال ما سبكباران ساحلها
    مرا در منزل جانان چه امن عيش چون هردم ... جرس فرياد ميدارد كه بربنديد محملها

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی و همچنین فوق عمران دارم و بخشی از سابقه کارم همزمان با تحصیل قوق بوده. حالا میخوام ببینم بهتره اصلا چیزی از فوقم نگم؟ آیا اینکه سال اول سابقه محسوب نمیشه صحیحه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی و همچنین فوق عمران دارم و بخشی از سابقه کارم همزمان با تحصیل قوق بوده. حالا میخوام ببینم بهتره اصلا چیزی از فوقم نگم؟ آیا اینکه سال اول سابقه محسوب نمیشه صحیحه؟
    سلام. من مواردی رو که دیدم فوق داشتن سابقه همزمان با فوقشونو قبول کردن به دو دلیل. یک اینکه شواهد محکمی برای کار تمام وقت داشتن و دو در مدرک فوقشون کلمه تمام وقت ذکر نشده.
    من برای اینکه سابقه ام بعد از لیسانس کامل قبول شه قبل از گرفتن مدرک لیسانس هم در رزومم سابقه نشون دادم ولی فقط در رزومم اوردم و هیچ چیز دیگه ای براش ارایه نکردم و کل سابقه بعد لیسانسم قبول شد. ولی کلا فکر میکنم این که یکسال اول رو قبول نمیکنن مربوط به ea نیست.

Junior Member ammoj850 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

منم دغدغه ام همینه. منم یکسال سابقه ام همزمانه با فوقم. ولی تو این یکسال کارم تمام وقت بوده، بیمه بودم که هر دوشو ارایه میکنم. نگرانم این یکسالو کم کنن. حالا باز مهم نیست. نگران ترم یکسال دیگه هم ازش کم کنن بگن یکسال اول کاراموزیه. با اینکه فول تایم بودم و بیمه داشتم و ... اخه کم نبست یهو دوسال بپره از سابقه آدم!کسی اطلاعاتی داره که چجوری اسس میکنه مهندسین استرالیا؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ammoj850 نمایش پست ها
    منم دغدغه ام همینه. منم یکسال سابقه ام همزمانه با فوقم. ولی تو این یکسال کارم تمام وقت بوده، بیمه بودم که هر دوشو ارایه میکنم. نگرانم این یکسالو کم کنن. حالا باز مهم نیست. نگران ترم یکسال دیگه هم ازش کم کنن بگن یکسال اول کاراموزیه. با اینکه فول تایم بودم و بیمه داشتم و ... اخه کم نبست یهو دوسال بپره از سابقه آدم!کسی اطلاعاتی داره که چجوری اسس میکنه مهندسین استرالیا؟
    به نظر من که کل سابقه بعد لیسانستو قبول میکنن. برای من سابقه ام رو از یه روز بعد از مدرک لیسانس قبول کرد. برای کل سابقه ام بیمه و نامه سابقه کار ارایه داده بودم. کلا با دید مثبت ارزیابی کرده بودن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aus_2015 نمایش پست ها
    سلام. من مواردی رو که دیدم فوق داشتن سابقه همزمان با فوقشونو قبول کردن به دو دلیل. یک اینکه شواهد محکمی برای کار تمام وقت داشتن و دو در مدرک فوقشون کلمه تمام وقت ذکر نشده.
    من برای اینکه سابقه ام بعد از لیسانس کامل قبول شه قبل از گرفتن مدرک لیسانس هم در رزومم سابقه نشون دادم ولی فقط در رزومم اوردم و هیچ چیز دیگه ای براش ارایه نکردم و کل سابقه بعد لیسانسم قبول شد. ولی کلا فکر میکنم این که یکسال اول رو قبول نمیکنن مربوط به ea نیست.
    دوست عزیز ممنون از پاسختون.
    اینطور که من متوجه شدم شما مدرک فوق را هم ارسال کردید ولی (حدود یک سال)؟ سابقه بدون اویدنس به رزومه تان اضافه کردید. درست است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakx نمایش پست ها
    دوست عزیز ممنون از پاسختون.
    اینطور که من متوجه شدم شما مدرک فوق را هم ارسال کردید ولی (حدود یک سال)؟ سابقه بدون اویدنس به رزومه تان اضافه کردید. درست است؟
    خواهش میکنم. نه من مدرک فوق ارسال نکردم چون اولا هنوز دانشجوی فوق هستم و ثانیا مدرک فوقم مدیریت هست و مهندسی نیست و در بوکلت ea نوشته تحصیلات مرتبط با مهندسی ارائه بشه. ولی شنیدم که چند نفر مدرک فوقشون رو در cpd اعلام کرده بودن و حتی مدرک فوق رو ارائه داده بودن و سابقه همزمان با فوقشون قبول شده، ولی من خودم تجربه اش رو ندارم.
    در خصوص سوال دوم، بله من قبل از مدرک لیسانس سابقه کار پاره وقت داشتم که در رزومم ذکر کردم، به علاوه کارآموزیم رو هم در رزومه آوردم، ولی فقط مدارک اشتغال بعد از لیسانسم رو ارائه کردم و همش قبول شد. تازه در گواهی اشتغال به کارم نوشته شده بود تا دو ماه دیگه طبق قرارداد در این شرکت مشغول به کاره و ea در اسسمنت سابقه کار من رو تا تاریخ دو ماه آینده قبول کرده!

Junior Member

سلام دوستان .
    من تا بحال ۲ بار برای کانادا کبک اقدام کردم و با وجود امتیاز فوق العاده بالایی که داشتم هربار به دلیل بدشانسی پروندم برگشت شد.
    حالاتصمیم دارم اینبار برای استرالیااقدام کنم
    من کامنت همه دوستان رو مطالعه کردم ولی دوتا سوالدارم .لطفا راهنمایی کنید.
    ۱_ مهر ناتی برای مدارک چیه؟ من مدارکم رو که برای کانادا ترجمه کردم فقط مهردادگستری و امورخارجه داره.
    ۲_ من میخوام از ۵ امتیاز همسرم استفاده کنم. ایشون رشتشون مهندسی کامپیوتر هست .و کارمند بانک هستند.
    ایا کارش با مدرکش همخوانی داره ؟ چون کانادا سابقه کارشوقبول کرد. سیستم استرالیا رو کسی میدونه؟
    ایا میتونم با این شرایط ۵امتیاز همسررو بگیرم؟
    ممنون

Junior Member ammoj850 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

دوستانی که اسسورشون eaهست، شما فقط مدرک رو ارزیابی کردین یا سابقه کارتون رو هم ارزیابی کردین؟ بهتره کدومشو انجام بدیم؟خااااهشن جواب بدین پاک گیج شدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)