صفحه 49 از 158 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member ammoj850 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

مهر ناتی رو معمولن استرالیا به رسمیت میشناسه. میگن اگه ناتی بزنید مهرای دیگه لازم نیست. همسرتون اگه تو بانک کار کامپیوتری کردن میتونن ارایه کنن مشکلی نخاهد بود.

من برای فرصت مطالعاتی یک سال به امریکا خواهم رفت ،ایا فرصت مطالعاتی به عنوان سابقه کار حساب می شود؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sisaco نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    من تا بحال ۲ بار برای کانادا کبک اقدام کردم و با وجود امتیاز فوق العاده بالایی که داشتم هربار به دلیل بدشانسی پروندم برگشت شد.
    حالاتصمیم دارم اینبار برای استرالیااقدام کنم
    من کامنت همه دوستان رو مطالعه کردم ولی دوتا سوالدارم .لطفا راهنمایی کنید.
    ۱_ مهر ناتی برای مدارک چیه؟ من مدارکم رو که برای کانادا ترجمه کردم فقط مهردادگستری و امورخارجه داره.
    ۲_ من میخوام از ۵ امتیاز همسرم استفاده کنم. ایشون رشتشون مهندسی کامپیوتر هست .و کارمند بانک هستند.
    ایا کارش با مدرکش همخوانی داره ؟ چون کانادا سابقه کارشوقبول کرد. سیستم استرالیا رو کسی میدونه؟
    ایا میتونم با این شرایط ۵امتیاز همسررو بگیرم؟
    ممنون
    مهر ناتی- مهر مترجمینی که از سازمان ناتی (سازمان مترجمی استرالیا) اجاره ترجمه دارند است. هزینه آن نسبت به مهر دادگستری و امور خارجه کمتر است و فقط برای استرالیا معتبر است.
    مهر امور خارجه و دادگستری برای تمام کشورها از جمله استرالیا معتبر است. پس شما نیاز به مهر ناتی نخواهید داشت.
    اگر کانادا قبول کرده احتمالا استرالیا هم قبول میکنه. سعی کنید در نامه سابقه کار که وظایف رو ذکر میکنید وظایف ایشون رو طوری تعریف کنید که بیشتر به مهندسی کامپیوتر مربوط بشه. مثلا بنویسید پشتیبانی از نرم افزار ها و سیستم آن لاین بانک.

اما نکته مهم: رشته شما و همسر شما باید در یک لیست باشد. یعنی یا هر دو در لیست SOL باشید و یا هر دو در لیست CSOL - تا بتنونید از 5 امتیاز استفاده کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس مهندسی و همچنین فوق عمران دارم و بخشی از سابقه کارم همزمان با تحصیل قوق بوده. حالا میخوام ببینم بهتره اصلا چیزی از فوقم نگم؟ آیا اینکه سال اول سابقه محسوب نمیشه صحیحه؟
    مهم است که لیسانس و فوق لیسانس در رشته مشابه گرفته شده است یا خیر. برای بنده رشته لیسانس و فوق لیسانم متفاوت بوده و سابقه کارم رو که با فوقم تداخل داشت قبول نکردن. کارم فول تایم با بیمه و نامه سابقه کار بوده.
    - مشابه بودن رشته لیسانس و فوق نیز به این معنا نیست که حتما سابقه همزمان با تحصیل رو ازتون قبول میکنن. بلکه احتمال قبول کردن بالا میرود.

در ضمن: برای من یک سال اول سابقه کار بعد از فارغ التحصیلی رو هم قبول نکردن. با اینکه فول تایم با قرارداد و بیمه بوده. سازمان اسس کننده ام هم وت اسس بوده. بهشون ایمیل که زدم- گفتن این سیاست سازمان ماست.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط ammoj850 نمایش پست ها
    دوستانی که اسسورشون eaهست، شما فقط مدرک رو ارزیابی کردین یا سابقه کارتون رو هم ارزیابی کردین؟ بهتره کدومشو انجام بدیم؟خااااهشن جواب بدین پاک گیج شدم.
    در کل داشتن یه تاییدیه سابقه کار از سازمان اسس کننده میتونه یه پوئن مثبت باشه تو مراحل بعدی ولی اجباری هم توش نیست. من که سوابق کارم رو هم فرستادم و تایید شد.

Junior Member

سلام دوستان
    من قبل از سال نو مدارک و سابقه کارم رو که با بیمه بود فرستادم واسه acs تاریخ ارسال 22 dec و زمان دریافت نامه 12 jan بود البته acs از 24 dec تا 10 jan تعطیل بوده.
    توی نامه نوشتن که سوابق کاری پذیرفته شده full time اما rpl شما کافی نیست . 60 روز هم فرصت دادن که یا appeal کنم یا review .
    کسی این تجربه رو داشته تو 5 روز کاری acs جواب بده و این جوابش باشه؟ چیکار باید بکنم الان لطفا راهنمایی کنید!!

rpl هم من کامل و خوب نوشتم . شنیدم اولین بار اینجوری برخورد میکنن( تو 5 روز چک کردن اصلا امکان داره؟)

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس عمران و فوق عمران دارم. با توجه به پاسخ های دوستان به این نتیجه رسیدم که مدرک ارشدم را برای اسس نفرستم تا ریسک قبول نشدن سابقه همزمان با تحصیل فوق را نداشته باشم. میخواستم بدونم برای پروفشنال انجینیر با مدرک لیسانس مشکلی وجود نداره؟ دوستانی که تجربه اسس برای EA دارند لطفا راهنمایی کنن.
    لیسانس مهندسی من از دانشگاه تهران است.

Junior Member

خیلی ممنون. نظرتون چیه که اصلا فوق را اعلام نکنم. با مدرک لیسانس مهندسی و نه سال سابقه بیمه ای پروفشنال ارزیابی میشوم؟ یا بهتره با فوق اقدام کنم و ریسک سابقه را بپذیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakx نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من لیسانس عمران و فوق عمران دارم. با توجه به پاسخ های دوستان به این نتیجه رسیدم که مدرک ارشدم را برای اسس نفرستم تا ریسک قبول نشدن سابقه همزمان با تحصیل فوق را نداشته باشم. میخواستم بدونم برای پروفشنال انجینیر با مدرک لیسانس مشکلی وجود نداره؟ دوستانی که تجربه اسس برای EA دارند لطفا راهنمایی کنن.
    لیسانس مهندسی من از دانشگاه تهران است.
    با توجه به اینکه لیسانس شما از دانشگاه تهران هست- با همون مدرک لیسانس اقدام کنید خیلی خیلی مطمین تره. اصلا دلیلی نداره فوقت رو اعلام کنی.

Junior Member ammoj850 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

منم لیسانس و فوق صنایع دارم. با ده سال سابقه. ولی میترسیدم سابقه م رو کم کنن و امتیاز دست بدم. اول گفتم با لیسانس اقدام کنم بعد دیدم قراردادهای کاریم با مدرکه فوقه! راستش دیدم ریسکه اگه طرف مشکوک بشه. بگه قرارداد بفرست یا مدارک دیگه اونوخ گرفتار میشم. برای همین تصمیم گرفتم با فوق اقدام کنم ولی مدارک و سوابقمو تا جایی که میشه کامل بدم که کل سابقه مو قبول کنن. البته خیلی ها این کارو میکنن ولی باید به این مساله هم فکر کرد که ادم دستش در مراحل بعد نباید رو بشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)