صفحه 5 از 158 نخستنخست 12345678910111213141555105 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان من مهندسی عمران با معدل 12.11 از دانشگاه آزاد دارم.3 سال سابقه بیمه پس از فارغ التحصیلی و 4 سال سابقه بیمه قبلش.ارشد مدیریت اجرایی با معدل 15.26 هم دارم.عضو نظام مهندسی هم هستم.
    حالا...
    می خواستم ببینم مدرک و سوابق کاری من چطور ارزیابی میشه؟
    آیا 10 امتیار کامل مدرک و میگیرم؟
    چقدر از سابقه کارم امتیاز میگیره؟

Junior Member

دوستان اگه تنها یکی از اسکیل ها تو ایلتس زیر 6 باشه ولی اورال 6.5 باشه نباید فرستاد؟

Senior Member

سلام
    دوستانی که مهندسی استرالیا اقدام کردند جدیدا جوابشون به صورت نامه پستی اومده یا ایمیل؟

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من سوالم رو اینجا میپرسم اما اگر جای سوال اینجا نیست ممنون میشم منو راهنمایی کنید به لینک مربوطه. من و همسرم (همسرم ارشد مهنرسی الکترونیک و من ارشد مهندسی کشاورزی-اصلاح نباتات)میخواهیم برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنیم.هیچ چیزی از مراحل کار نمیدونیم.من از کجا باید شروع کنم و کدوم تاپیک؟مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    لطفا راهنمایی کنید هرکس یه چیزی می گه گیج شدم.
    من آگوست ۲۰۱۳ برای بار دوم اسس گرفتم(‌مهندس نرم افزار) و جمله زیر را نوشته است.
    The following employment after July 2009 is considered to equate to work at an appropriately skilled level and relevant to 261313 (Software Engineer) of the ANZSCO Code.
    حالا من از مارس ۲۰۱۳ تا الان توی یک شرکت نرم افزاری دیگه کار کردم و بعد از گرفتن آیلتسم الان می خوام لاج کنم . آیا باید دوباره اسس از ACS بگیرم واسه سابقه کار آخرم ؟ و یا اسس برای تمامی سابقه کارهای ادعا شده واسه point نیاز نیست و جنبه تایید صلاحیت مهارت طرف داره نه جنبه تایید سابقه کار های طرف.

من الان ٍٍEOI فرستادم ۶۵ امتیازی و دعوت نامه آمده اما شک دارم اسس واسه آخر باید قبلش می داشتم واسه سابقه کار آخرم یا لازم نبوده ،‌می ترسم لاج کنم refuse بشه کلی پول بپره .
    دلیل اینکه من اون موقع تصمیم گرفتم بدون اسس سابقه کار آخر EOI بفرستم ،‌لینک زیر است
    https://skillselect.govspace.gov.au/2012/11/30/points-test-factors-%E2%80%93-are-your-claims-correct/

"For employment to be considered ‘skilled’ it must meet the following requirements:

• it was undertaken after you met the entry level requirements for that occupation (that is, completed a sufficient level of study or amount of on-the-job training) and

• it involved duties at the level and complexity expected in Australia."

مرسی از راهنماییتان

Junior Member

سلام
    در پر کردن فرم اسس آنلاین پس از آپلود کردن اسکن مدرک آیلتس جای خالی جلوی این متن چی باید بنویسم؟
    English Language Competency test result reference

Junior Member hosein2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    -AmirKabir-

سلام دوستان ممنون میشم اگه راهنمایم کنین
    اگر ریزنمرات فارسی + مدرک موقت (نامه فراغت از تخصیل به نظام وظیفه) در دارالترجمه آبیز ترجمه و مهر ناتی بزنن آیا برای سازمان های ارزشیابی کافی و مورد قبوله یا باید ترجمه اصل دانشنامه باشه؟
    به دلیل مشکل سربازی امکان آزاد سازی مدرک نیست .

سلام دوستان
    من میخوام واسه ویزای 190 اقدام کنم با اسپانسری NSW
    مدارکم اسس شده، و باید واسه EOI اقدام کنم. با توجه به اینکه هنوز لیست جدید NSW باز نشده و نمیتونم واسه اسپانسری درخواست بدم، به نظرتون کی باید واسه EOI اقدام کنم؟؟. و معمولا چقدر طول میکشه تا جواب EOI بیاد؟؟ تا جایی که میدونم EOI واسه 2 ماه اعتبار داره. از طرفی معلوم نیست کی لیست جدید NSWباز بشه...
    اما احتمال داره تا ماه اینده لیست جدید باز بشه.. با این شرایط اگه هفته اینده واسه EOI اقدام کنم ، به موقع جواب میگیرم؟
    ممنون میشم اگه در این مورد راهنمایی کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط cen_224 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطفا راهنمایی کنید هرکس یه چیزی می گه گیج شدم.
    من آگوست ۲۰۱۳ برای بار دوم اسس گرفتم(‌مهندس نرم افزار) و جمله زیر را نوشته است.
    The following employment after July 2009 is considered to equate to work at an appropriately skilled level and relevant to 261313 (Software Engineer) of the ANZSCO Code.
    حالا من از مارس ۲۰۱۳ تا الان توی یک شرکت نرم افزاری دیگه کار کردم و بعد از گرفتن آیلتسم الان می خوام لاج کنم . آیا باید دوباره اسس از ACS بگیرم واسه سابقه کار آخرم ؟ و یا اسس برای تمامی سابقه کارهای ادعا شده واسه point نیاز نیست و جنبه تایید صلاحیت مهارت طرف داره نه جنبه تایید سابقه کار های طرف.

من الان ٍٍEOI فرستادم ۶۵ امتیازی و دعوت نامه آمده اما شک دارم اسس واسه آخر باید قبلش می داشتم واسه سابقه کار آخرم یا لازم نبوده ،‌می ترسم لاج کنم refuse بشه کلی پول بپره .
    دلیل اینکه من اون موقع تصمیم گرفتم بدون اسس سابقه کار آخر EOI بفرستم ،‌لینک زیر است
    https://skillselect.govspace.gov.au/2012/11/30/points-test-factors-%E2%80%93-are-your-claims-correct/

"For employment to be considered ‘skilled’ it must meet the following requirements:

• it was undertaken after you met the entry level requirements for that occupation (that is, completed a sufficient level of study or amount of on-the-job training) and

• it involved duties at the level and complexity expected in Australia."

مرسی از راهنماییتان

سلام

من میخوام د واسه EOI اقدام کنم. معمولا چقدر طول میکشه تا جواب EOI بیاد؟؟
    نتیجه EOI شما بعد از چند روز اومد؟؟
    ممنون میشم اگه در این مورد راهنمایی کنین.

Junior Member

سلام...
    میخواستم بدونم 1-طولانی شدن لیسانس هم واسه گرفتن 15 امتیاز با لیسانس تاثیر داره....2-درسته که میگن مدل مهمترین چیزه؟؟
    3-من کارشناسی ناپیوسته میخونم...معدل کاردانی هم مهمه؟؟؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)