صفحه 52 از 158 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.sc. structural Engineering

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

دوستان سلام
    خواهشا یکی بگه بالاخره سابقه کار حین تحصیل یا حتی حین خدمت رو چجوری برخورد میکنن. من ارشدم 5 سال طول کشید ولی بیمه دارم. به نظرتون ارشدم رو بفرستم یا نه؟ چون سابقه هم برام مهمه. لیسانس آزاد 15

ApplyAbroad Senior Veteran
    amir_ca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashking نمایش پست ها
    دوستان سلام
    خواهشا یکی بگه بالاخره سابقه کار حین تحصیل یا حتی حین خدمت رو چجوری برخورد میکنن. من ارشدم 5 سال طول کشید ولی بیمه دارم. به نظرتون ارشدم رو بفرستم یا نه؟ چون سابقه هم برام مهمه. لیسانس آزاد 15
    معمولاً سابقه کار همزمان با ارشد رو قبول نمی کنن. بعضی وقتا پاره وقت حساب می کنن. به نظرم چون 5 سال هست فوق رواعلام نکنین. ریسکه اگه اعلام کنین و کل 5 سال سابقه شما رو حذف کنن. با همون لیسانس که 15 امتیاز رو دارین کافیه.
    Canada Express Entry
    ITA: 27 Jan 2016, AOR: 8 Mar 2016, PPR: 28 Dec 2016, Visa Issued: 10 Jan 2017, Landed: 17 Apr 2017
    لینک راهنمای برنامه های فدرال و استانی اکسپرس انتری

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_ca نمایش پست ها
    معمولاً سابقه کار همزمان با ارشد رو قبول نمی کنن. بعضی وقتا پاره وقت حساب می کنن. به نظرم چون 5 سال هست فوق رواعلام نکنین. ریسکه اگه اعلام کنین و کل 5 سال سابقه شما رو حذف کنن. با همون لیسانس که 15 امتیاز رو دارین کافیه.
    آخه میترسم چون آزاد بودم امتیاز کامل بهم ندن. البته cdr قوی ای نوشتم. به هر حال ممنون

Junior Member ammoj850 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط Babakx نمایش پست ها
    خوب دوست عزیز اگه ممکنه این روش را توضیح بدید. سابقه من نه سال و نیمه ولی با توجه به چیزایی که شنیدم یکمی نگرانم
    منم حدود ده سال سابقه دارم. نشستم فک کردم و چند تا راه وجود داره:
    1- شما اصلا درخواست ارزیابی سابقه کار نکنید و فقط مدرکتونو اسس کنید. اگه اینکارو بکنید باید حواستون باشه وقتی eoi پر میکنید چه امتیازی بر اساس چقدر سابقه کار میگیرد. اگه مثلن با 9 سال 60 امتیازی هستین ممکنه با اسس کمتر سابقه کارتون ریجکت بشید. ولی اگر 65 یا 70 امتیازی هستید ریسکش کمتره و میشه پول اضافی برای اسس سابقه کار ندید.
    2- شما درخواست ارزیابی مدرک و سابقه کارو باهم بدین. اگه بخاین اینکارو انجام بدین باید مدارکتون رو خیلی کامل با سی در ار قوی تحویل EA بدین تا جایی که میشه همه چیزتون بی نقص باشه که سابقه کارتون مورد تائید قرار بگیره. حسنش اینه که اگه سابقتون رو کامل اسس کنن و توی نامه بیاد در زمان لاج آفیسر کمتر کلید میکنه به شما و مشکلی نخواهید داشت. بدیش اینه که اگه کمتر اسس کنن چون در نامه اسس هم تائید مدرک هم سابقه میاد شما چاره ای ندارین که اونو تحویل آفیسر بدین و آفیسر هم بعیده بیشتر از اون زمان سابقتونو قبول کنه.
    3- راه حل محافظه کارانه اینه که شما جدا جدا این کارو بکنید. یعنی اول مدرک تون رو اسس کنید و بعد جدا درخواست بررسی سابقه بکنید. اینطوری دو تا نامه جداگانه از EA خواهید داشت. اگه تائید سابقه کارتون همونی بود که میخاستین میتونید کنار تائید مدرک برای لاج ازش استفاده کنید. اگر کمتر اسس کرده بودن میتونید رو نکنیدش برای لاج ولی با توجه به سوابقی که دیدین ازتون کم شده سعی کنید در مرحله لاج مدارک کافی و مورد قبولی رو کنید و امید داشته باشین که آفیسر قانع بشه و شاید سابقه واقعیتونو اسس کنه. اینجا چون جدا درخواست ارزیابی میدین 100 دلار هزینه ش بیشتر میشه.

انتخاب با خودتونه و بهتره با توجه به کیفیت سابقه کارتون تصمیم بگیرید.
    Submission to EA (CDR + Relevant Employment + fast track): 5 Feb 2016
    Assessment Result: 24 Feb 2016
    EOI Sent (65 points): 24 Feb 2016
    Invited: 9 Mar 2016 Lodgement: 12 Mar 2016

سلام. من دانشگاه سراسری کاشان مهندسی برق خوندم. معدلم 12.5 هست با کلی واحد افتاده و ریزنمرات درب داغون. آیا امیدی به گرفتن نمره 15 اسس هست؟ ممنون از دوستانی که دارن جواب بچه ها رو میدن.

Junior Member

بستگی به section دانشگاه شما داره.شرط معدل مدتهاست در نظر گرفته نمیشه
    اگر دانشگاه شما سکشن 1 باشه 15 امتیاز وگرنه 10 امتیاز میگیرید

سلام ،برای اسس مدرک لیسانس میشه برای سی دی ار از پروژه های لیسانس و مقاله های اون موقع استفاده کرد؟

آیا هر کدوم از المان های سامری استیتمنت باید توی هر سه اپیزود باشه؟ یعنی اگه یه المانی از سامری ایستتمنت توی یکی از اپیزودها بود و توی دو تای دیگه نبود مشکلی پیش میاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

دوستان یه سوالتوی نامه اسس مقطع تحصیلی ذکر میشه؟ یعنی مینویسن فوق لیسانس یا لیسانس؟ یا فقط مینویسن professional ؟میگم اگه میشه فوق رو بدون سابقه کار بفرستم که از 15 امتیاز مدرک مطمئن بشم. بعد سابقه کارو فقط موقه لاج ارائه کنم.( چون سابقه کارم 5 سالش با ارشدم منطبقه)به نظرتون این روش جواب میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

A 4 year bachelor of engineering from the Islamic Azad University(Ahwaz Branch) is comparable to an AQF Bachelor degree.دوستان یکی بگه این الان یعنی professional?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)