صفحه 59 از 158 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فناوری اطلاعات

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

مرسی بابت جوابت، حقیقتا من 6 ترم ارشدم طول کشید، چون کل ترم 4، 5 و 6 رو شاغل بودم و فول تایم کار میکردم دفاع از پایان نامه ام خیلی طول کشید. الان واسه آزاد کردن مدرک نمیدونم سابقه کار حین تحصیل رو قبول میکنن یا نه. یه مسئله دیگه هم که وجود داره اینه که نمیدونم زمان فارغ التحصیلی رو چه زمانی قلمداد میکنن. تاریخ دفاع از پایان نامه یا زمان تسویه حساب با دانشگاه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Beatrisen نمایش پست ها
    سلام. خیر مدرک موقت دانشگاه قابل ترجمه نیست
    برای تعهد دو راه دارید. یا با پرداخت هزینه مدرک رو آزاد کنید یا برید وزارت کار و اسمتون رو برای پیدا کردن کار ثبت کنید. اگر مدتی کار پیدا نشه میتونید مدرک رو آزاد کنید.
    یک سری روش های دیگه هم وجود داره ولی چون ترویج تقلب ممکنه بشه نمیشه بیان کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط arixooo نمایش پست ها
    گواهی سابقه کار رو اگه بدم انگلیسی بنویسن، دیگه نیازی به مهر ناتی نیست؟؟؟؟
    مطمئنی؟
    من دو جا کار کردم و نامه های سابقه کار من انگلیسی بود. بدون مهر شرکت- بدون مهر ناتی - بدون هیچ مهری!!! وت اسس نامه رو قبول کرد.
    البته برای شرکت اول ترجمه بیمه رو هم فرستادم. اما برای شرکت دوم هیچ چیز دیگه ای رو نفرستادم. لازم به ذکر است که شرکت دو یک شرکت استرالیایی که تو ایران دفتر داره.
    این تجربه من بوده.
    کلا مهر ناتی زدن به مدارک ضرری نداره. یک کوچولو هزینه داره اما خیالت راحت خواهد بود.

سلام. آیا مدرک موقت دانشگاه رو میشه ترجمه کرد و برای ACS فرستاد؟ تعهد تحصیل رایگان دادم و دانش نامه رو الان بهم نمیدن.
    کلا دانش نامه باید تایید وزارت علوم بشه که این کار رو خودتون باید بعد از اینکه مدرکتون رو از دانشگاه گرفتید انجام بدید. اگر این تاییدیه نباشه دارالترجمه ها مدرکتون رو ترجمه رسمی نمیکنن.
    حالا برید تو سایت تایید مدارک وزارت علوم و شرایط رو بخونید. ببینید قبول میکنن گواهی موقت شما رو تایید کنن یا نه؟!!! من فکر میکنم امکانش نیست.

مرسی بابت جوابت، حقیقتا من 6 ترم ارشدم طول کشید، چون کل ترم 4، 5 و 6 رو شاغل بودم و فول تایم کار میکردم دفاع از پایان نامه ام خیلی طول کشید. الان واسه آزاد کردن مدرک نمیدونم سابقه کار حین تحصیل رو قبول میکنن یا نه. یه مسئله دیگه هم که وجود داره اینه که نمیدونم زمان فارغ التحصیلی رو چه زمانی قلمداد میکنن. تاریخ دفاع از پایان نامه یا زمان تسویه حساب با دانشگاه؟
    زمان دفاع از پایان نامه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    من دو جا کار کردم و نامه های سابقه کار من انگلیسی بود. بدون مهر شرکت- بدون مهر ناتی - بدون هیچ مهری!!! وت اسس نامه رو قبول کرد.
    البته برای شرکت اول ترجمه بیمه رو هم فرستادم. اما برای شرکت دوم هیچ چیز دیگه ای رو نفرستادم. لازم به ذکر است که شرکت دو یک شرکت استرالیایی که تو ایران دفتر داره.
    این تجربه من بوده.
    کلا مهر ناتی زدن به مدارک ضرری نداره. یک کوچولو هزینه داره اما خیالت راحت خواهد بود.
    شاید Vetassess قبول کنه ولی ACS تاکید داره که مدارک تحصیلی و کاری حتما Certified Copy باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nassim.pm نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ميخوام بدونم با تاپيك Construction Project Manager شانس تأييد اسسمنت براي من وجود داره با شرايط زير:
    ليسانس معماري از دانشگاه دولتي
    فوق ليسانس مديريت پروژه و ساخت از دانشگاه دولتي
    سابقه كار در زمينه برنامه ريزي و كنترل پروژه در پروژه هاي نيروگاهي
    زمينه كاري شركت هايي كه كار كردم :
    1-مشاور مديريت پروژه
    2-مديريت بر طراحي و اجراي پروژه هاي نيروگاهي، صنعتي، تاسيساتي و ساختماني و ....
    پيش سه تا وكيل براي مشاوره رفتم دوتا اقدام با اين تاپيك رو مثبت ارزيابي كردن ولي سومي خيلي احتمال مثبت بودن ارزيابي رو پايين دونست با اين توضيح كه اخيرا Vet Assess خيلي سخت گيري مي كنه!
    ممنون ميشم اگر كسي اطلاعات و تجربه اي داره راهنمايي كه.
    دوستان كسي اطلاعاتي در اين زمينه نداره؟ چطور ميشه فهميد بهترين تاپيك با توجه به شرايط چيه؟! لطفاً راهنمايي كنيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط nassim.pm نمایش پست ها
    دوستان كسي اطلاعاتي در اين زمينه نداره؟ چطور ميشه فهميد بهترين تاپيك با توجه به شرايط چيه؟! لطفاً راهنمايي كنيد.
    توضیح Vetassess:
    A highly relevant field of study is Construction Project Management, which is the study of planning and controlling building projects (ASCED). General management degrees without underpinning or related studies in construction/civil engineering or building would not usually be positively assessed for this occupation. Qualifications in Architectural Studies with supporting highly relevant employment will be considered on a case-by-case basis.

با توجه به اینکه شما معماری خوندید و سابقه کاری دارید، پروندتون موردی بررسی خواهد شد و ممکنه اوکی بدن. برای مطمئن شدن میتونید از advisory Service استفاده کنید که هزینه نسبتا پایینی هم داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فناوری اطلاعات

دوست عزیز،
    دانشنامه ارشدم آزاد نشده و اگه بخوام آزاد کنم خیلی هزینه داره. الان با مترجم رسمی ناتی حرف زدم، گفت که ما گواهی موقت رو هم ترجمه رسمی می کنیم.
    آیا اطلاعی در مورد اینکه گواهی موقت رو ACS قبول می کنه یا نه داری؟
    می تونم بهشون ایمیل بزنم بپرسم اگه نمیدونی. نظرت چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

دوست عزیز،
    دانشنامه ارشدم آزاد نشده و اگه بخوام آزاد کنم خیلی هزینه داره. الان با مترجم رسمی ناتی حرف زدم، گفت که ما گواهی موقت رو هم ترجمه رسمی می کنیم.
    آیا اطلاعی در مورد اینکه گواهی موقت رو ACS قبول می کنه یا نه داری؟
    می تونم بهشون ایمیل بزنم بپرسم اگه نمیدونی. نظرت چیه؟
    این اطلاعات باید روی مدارک تحصیلی باشه: شامل گواهی پایان تحصیلات و ریز نمرات
    1- عنوان مدرک تحصیلی (مثلا کارشناسی ارشد)
    2- نام دانشگاه
    3- تاریخ پایان تحصیلات
    4- نام دروس و نمره ی کسب شده
    5- چکیده پایان نامه (برای دوره هایی که پایان نامه دارند مثل ارشد)
    6- مدارک لیسانس (برای کسانی که با ارشد اقدام میکنند)
    از نظر ACS لزومی نداره حتما دانشنامه داشته باشید. در مواقعی که دانشنامه هنوز به شما داده نشده، میتونید یه گواهی رسمی که پایان تحصیلاتتون رو اعلام میکنه ارائه بدید. این گواهی همون گواهی موقته. مشکل معمولا تو ترجمه گواهی موقت هست که اگر شما میتونید بدید جایی براتون ترجمه رسمی کنند دیگه مشکلی نیست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فناوری اطلاعات

به قول سندی درود بر شما.
    وزارت خارجه و دادگستری مدرک موقت رو تایید نمی کنن. ولی ناتی واسش مهم نیست و حتی موقت رو هم تایید میکنه.
    ACS هم بر اساس این متنی که شما ترجمه کردید و توی داکیمونت راهنمای ارزیابی مدارکشون هست، اصلا حرفی از دانش نامه یا گواهی موقت نزدن و فک کنم براشون مهم نباشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Beatrisen نمایش پست ها
    این اطلاعات باید روی مدارک تحصیلی باشه: شامل گواهی پایان تحصیلات و ریز نمرات
    1- عنوان مدرک تحصیلی (مثلا کارشناسی ارشد)
    2- نام دانشگاه
    3- تاریخ پایان تحصیلات
    4- نام دروس و نمره ی کسب شده
    5- چکیده پایان نامه (برای دوره هایی که پایان نامه دارند مثل ارشد)
    6- مدارک لیسانس (برای کسانی که با ارشد اقدام میکنند)
    از نظر ACS لزومی نداره حتما دانشنامه داشته باشید. در مواقعی که دانشنامه هنوز به شما داده نشده، میتونید یه گواهی رسمی که پایان تحصیلاتتون رو اعلام میکنه ارائه بدید. این گواهی همون گواهی موقته. مشکل معمولا تو ترجمه گواهی موقت هست که اگر شما میتونید بدید جایی براتون ترجمه رسمی کنند دیگه مشکلی نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)