صفحه 61 از 158 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط aus_2015 نمایش پست ها
    من هم اول تاییدیه وزارت علوم رو گرفتم و بعد بردم برای ترجمه با مهر ناتی...اما گفتن چون قراره که مهر ناتی بخوره اصلا نیازی به تاییدیه وزارت علوم نبوده!
    برای خانم من رو چک کرد که حتما مهر وزارت علوم داشته باشه تا قبول کنن ترجمه کنن با مهر ناتی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smh173 نمایش پست ها
    شما گفتید که بیمه بودید! خوب همون بیمه رو بدید ترجمه. برید یک کارگزاری بیمه و لیست بیمه رو بگیرید و بدید ترجمه. حتما قبول میکنن.
    بیمه رو ترجمه کردیم و با مدارک فرستادیم . با وجود بیمه و گواهی کار ، الان قرارداد و فیش حقوقی میخوان !

Junior Member

برای خانم من رو چک کرد که حتما مهر وزارت علوم داشته باشه تا قبول کنن ترجمه کنن با مهر ناتی.
    جالبه...پس معلومه که خودشون هم فعلا نمیدونن چه چیزی واقعا نیازه و چه چیزی نیاز نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط نونوش نمایش پست ها
    بیمه رو ترجمه کردیم و با مدارک فرستادیم . با وجود بیمه و گواهی کار ، الان قرارداد و فیش حقوقی میخوان !
    من هم فقط بیمه و اشتغال به کار رو ارائه دادم ... دیگه نه قرارداد و نه فیش حقوقی!

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

جواب اسسمنت من اومد. من مدارکم رو برای fast track سازمان EA فرستادم. دو هفته ای جواب دادند. هشت سال سابقه کار رو حساب کردند. با لیسانس اقدام کردم. نامه سابقه کارم رو ارایه دادم و بیمه و برای سالهایی که بیمه نبودم قرارداد کار. حتی برا تایمی که سر کار نبودم و گپ بود بین سابقه کارم در یک ایمیل توضیح دادم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Yocasta نمایش پست ها
    جواب اسسمنت من اومد. من مدارکم رو برای fast track سازمان EA فرستادم. دو هفته ای جواب دادند. هشت سال سابقه کار رو حساب کردند. با لیسانس اقدام کردم. نامه سابقه کارم رو ارایه دادم و بیمه و برای سالهایی که بیمه نبودم قرارداد کار. حتی برا تایمی که سر کار نبودم و گپ بود بین سابقه کارم در یک ایمیل توضیح دادم.
    سلام دوست عزیز، آیا از سابقه کاری که ارایه دادید چیزی کم کردند بابت مثلا سال اول به عنوان کارآموزی؟ و اینکه آیا اون زمانی که بیمه نداشتید رو هم جزو سابقتون در نظر گرفتن؟ آیا میشه برای کار پارت تایم هم بدون بیمه سابقه گرفت؟

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، آیا از سابقه کاری که ارایه دادید چیزی کم کردند بابت مثلا سال اول به عنوان کارآموزی؟ و اینکه آیا اون زمانی که بیمه نداشتید رو هم جزو سابقتون در نظر گرفتن؟ آیا میشه برای کار پارت تایم هم بدون بیمه سابقه گرفت؟
    سلام ، بابت کارآموزییا مورد دیگه ای کم نکردند. البته من در رزومه به سه ماه کار اموزی که داشتم در دوره لیسانس اشاره کرده بودم. سابقه کار پارت تایم رو بدون بیمه داشتم با ارایه قرارداد در نظر گرفتن.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

من دو جا کار کردم و نامه های سابقه کار من انگلیسی بود. بدون مهر شرکت- بدون مهر ناتی - بدون هیچ مهری!!! وت اسس نامه رو قبول کرد.
    البته برای شرکت اول ترجمه بیمه رو هم فرستادم. اما برای شرکت دوم هیچ چیز دیگه ای رو نفرستادم. لازم به ذکر است که شرکت دو یک شرکت استرالیایی که تو ایران دفتر داره.
    این تجربه من بوده.
    کلا مهر ناتی زدن به مدارک ضرری نداره. یک کوچولو هزینه داره اما خیالت راحت خواهد بود.
    \س مثل اینکه فقط برای مهندسی عمران گیر دادن بیمه باید داشته باشیم؟!؟!؟!؟!؟
    باید حالا 1000 دلار \یاده بشیم برای امتحان ناتی؟ برای 5 امتیاز
    I spring over the spring with the spring in the spring

سلام.
    من 8 سال سابقه کار بدون بیمه دارم. همه این وکیلها گفتن که با فیش حقوقی و قرارداد کارت حل میشه. بیش از یک میلیون فقط دادم که یک مشت فیش حقوقی و قرارداد رو ترجمه کنم.
    الان حدود 5 هفته شده که با اینکه fast track رو هم زدم، کار گیر کرده. در آخرین پیام گفتن که بدون بیمه سابقه کار نمیدیم. کلا اخیرا هر 8 روز کاری جواب میدن. خیلی اعصاب خورد کن شدن.
    ظاهرا سال جدید به بیمه گیر شدن. ارجاع دادن منو به صفحه 29 booklet 2016
    نکته دیگه که اگه بیمه ندارین بی خیال سابقه کار EA بشین.
    یا اینکه جدا جدا اقدام کنین. اشتباه منو نکنین.

اصلا خیلی هم لازم نیست که اینا سابقه کار رو اسس کنن. بعدا اداره مهاجرت خوب از خجالت امثال ما در میاد!

دوستان برای استرالیا ترجمه مدارک با مهر ناتی کافیه. وزارت خارجه و اینا نمیخواد.
    نامه اشتغال رو هم از شرکت اگه تونستین انگلیسی بگیرین با مهر و امضای شرکت. مهر ناتی هم که اینجا معنی نداره. فقط حواستون به spell انگلیسی شرکت، سربرگ، محل امضا، و نمیدونم احیانا اگه تو "مهرشون انگلیسی نوشته"، باشه که همه مثل هم باشه سوتی نشه!
    اینا همش تجربیاتیه که تو پاچه خودم رفته !!!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)