صفحه 63 از 158 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashking نمایش پست ها
    دوستان سلام. به نظرتون بهتر نیست یه گروه توی تلگرام درست کنیم ک سریعتر بتونیم جواب بگیریم از همدیگه؟ من چنتا سوال دارم ممنون میشم با تجربه تر ها کمکم کنن.

1. با انتخاب fast track چه مدت طول میکشه اسس؟ با فرض عدم وجود مشکل مدارک
    2. سابقه کار حین تحصیل در مقطع ارشد چجوری محاسبه میشه . توی بوکلت خوندم که 20 ساعت در هفته یعنی فول تایم. من 5 سال از سوابق بیمه ایم همزمان با ارشد بوده.
    3. ایا اصلا نیاز هست که ارشد رو برای اسس ارائه بدم؟ لیسانس آزاد پروفشنال اسس میشه؟
    4. سوابق بدون بیمه دقیقا چه مدارکی غیر از گواهی اشتغال به کار شرکت نیاز هست که بفرستیم براشون؟
    5. دوستانی که به مرحله لاج رسیدن : اصلا آیا نیاز هست که سوابق شغلی رو بدیم به EA با توجه به اینکه صراحتا توی بوکلت ذکر شده که تصمیم نهایی با کیس آفیسر هست.
    6. سوابق بیمه رو باید به صورت رسمی از اداره بیمه بگیریم و ترجمه کنییم؟

ببخشید خیلی سوال دارم که هنوز مونده. ممنون
    سلام
    پاسخ ها:
    1- Fast Track تو 5 روز کاری اسسورتون مشخص میشه و بررسی شروع میشه. حالا چقدر طول بکشه بستگی به مدارکتون داره. ممکنه تا 3 هفته یا یک ماه هم طول بکشه (البته به ندرت)
    2- سابقه کاری حین تحصیل برای Engineers Australia:
    aware that only work experience gained after completion of the qualification supporting your nominated occupation will be recognised. Work experience gained prior to or during your studies will not be assessed as relevant.
    این شرایط برای سازمان های مختلف متفاوت هست. مثلا سیاست ACS با EA متفاوته.

3- لیسانس و فوق لیسانس امتیاز یکسان دارند به شرط اینکه دانشگاه لیسانس معتبر باشه. من شنیدم که دانشگاه های آزاد تهران معتبرند ولی خوذم رفرنسی ندیدم براش
    4- رفرنس از کارفرما (با توضیحاتی که تو booklet اومده) بعلاوه

Documents issued by the related government agency or any other organisation not related to your employer, such as:
    Social Security/Social Insurance Report
    OR
    Income Tax/Payroll Tax report
    OR
    Superfund Contribution Statement
    OR
    Provident Fund Statement/Retirement contribution reports
    OR
    Work permit
    NOTE: Company name must be stated on each document

6- به هر حال اگر بخواید بفرستید باید ترجمه شده بفرستید و برای ترجمه تو دارالترجمه ها باید رسمی از اداره بیمه گرفته باشید.

برای سوال 5 نطری ندارم. چون به قول خودتون صراحتا توی بوکلت ذکر شده که تصمیم نهایی با کیس آفیسر هست

Junior Member

سلام دوستان،میتونم خواهش کنم اگرکسی دررشته کامپیوتراسس شده ویاپرونده اشولاج کرده نمونه گواهی سابقه کار،فیش حقوقی وقراردادکاری که تونسته باهاشون تاییدیه بگیره حالادرهرمرحله ای روبرای من بفرسته؟؟ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.sc. structural Engineering

@Beatrisen

دوست عزیز ممنون از پاسخ شما
    OR
    OR
    OR
    Work permit
    در مورد این موارد که به جای بیمه باید ارائه بشن شما اطلاعاتی دارید؟ من متوجه منظورشون نمیشم. البته tax که مشخصه ولی چطور ممکنه کسی بیمه نشده باشه و مالیات ازش کسر شده باشه. موارد دیگه رو ممنون میشم توضیح بدید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

@Beatrisen

OR
    OR
    OR
    Work permit
    در مورد این موارد که به جای بیمه باید ارائه بشن شما اطلاعاتی دارید؟ من متوجه منظورشون نمیشم. البته tax که مشخصه ولی چطور ممکنه کسی بیمه نشده باشه و مالیات ازش کسر شده باشه. موارد دیگه رو ممنون میشم توضیح بدید.
    Contribution Statement و Provident Fund به نظرم مدارکی مثل اظهارنامه مالیاتی و سنوات هستند. توجه کنید که این آیتم ها لزوما برای ایران نیستند و قوانین برای مهاجرین از کشورهای مختلف هست.

@Beatrisen

OR
    OR
    OR
    Work permit
    از توی این آیتمها که نوشته فقط بیمه به ایران میخوره.
    من ازشون سوال کردم که پرینت حساب بانکی که نشون بده از فلان شرکت حقوق گرفتم قبوله. جواب ندادن آخرش و سابقه کار رو پیچوندن و فقط سابقه تحصیلی رو اکی کردن. (بحث EA و Skill Assessment)
    حالا میخوام پیگیری کنم یا پولم رو پس بدن یا جوابم رو بدن!

در مورد زمان هم اگه مشکل نداشته باشین 2 هفته طول میکشه، اگه مثل من گیر بدن بهتون تا 6 هفته هم ممکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط pomerazam نمایش پست ها
    سلام دوستان،میتونم خواهش کنم اگرکسی دررشته کامپیوتراسس شده ویاپرونده اشولاج کرده نمونه گواهی سابقه کار،فیش حقوقی وقراردادکاری که تونسته باهاشون تاییدیه بگیره حالادرهرمرحله ای روبرای من بفرسته؟؟ممنون
    سلام. توی گوگل سرچ کنید. توی گوگل ایمیج هم میاد. اگه فامیل کارمند دارین هم میتونین نمونه بگیرین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.sc. structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط wonderboy_mfy نمایش پست ها
    از توی این آیتمها که نوشته فقط بیمه به ایران میخوره.
    من ازشون سوال کردم که پرینت حساب بانکی که نشون بده از فلان شرکت حقوق گرفتم قبوله. جواب ندادن آخرش و سابقه کار رو پیچوندن و فقط سابقه تحصیلی رو اکی کردن. (بحث EA و Skill Assessment)
    حالا میخوام پیگیری کنم یا پولم رو پس بدن یا جوابم رو بدن!

در مورد زمان هم اگه مشکل نداشته باشین 2 هفته طول میکشه، اگه مثل من گیر بدن بهتون تا 6 هفته هم ممکنه.
    ممنون از پاسخ شما. پس ما چجوری باید ثابت کنیم که کار کردیم بدون بیمه. کسی اینجا تونسته تایید بگیره از EA یا حتی DIBP ?
    به نظرتون اگه مدارک کاری رو بزرایم همون اداره مهاجرت بررسی کنه بهتر نیست؟ اونا چه مدارکی میخوان دقیقا؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زمين شناسي ، شهيد بهشتي

دوستان سلام

من دارم فرمهاي وت اسس رو تکميل ميکنم براي اسسمنت. اولين مدرکي که خواسته آپلود کنيم گواهي رسمي هست که نشان بده من الان خارج از استراليا هستم. البته گفته (if applicable) . مي خواستم ببينيم کسي از شما همچين گواهي گرفته؟ اصلا ضرورت داره برم سفارت همچين مدرکي بگيرم يا نه ؟

Junior Member

با سلام و احترام. یه سوال دارم: امروز از ایرسافام خواستم مدرک آیلتس بنده رو برای engineers australia بفرستن گفتن که الکترونیکی نمیشه و باید پست کنیم. این درسته آیا؟
    ممنون

سلام دوستان. یک سوالی داشتم. من دانشجوی PhD تو استرالیا هستم و می خوام مدارکم رو اسس کنم. می خواستم ببینم اگه از استادم نامه بگیرم که تو این چند مدت هم زمان با PHD دارم به عنوان TA تدریس می کنم، آیا سابقه کار رو هم حساب می کنند؟
    با تشکر
    سیامک

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)