صفحه 65 از 158 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من میخام هزینه اسسمنت رو واریز کنم ولی نمیدونم چطور؟یعنی اگه از طریق صرافی بخام واریز کنم میشه وارد سایت و اونا مستقیما اونجا واریز کنن یا باید شماره حساب و ... بگیرم از EA؟ چجوری باید درخواست شماره حساب کنم چون یه بار ایمیل زدم گفتن با مسترکارت اینا واریز کن و مثل اینکه متوجه منظورم نشدن.
    ممنون میشم سریعتر راهنمایی کنین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخام هزینه اسسمنت رو واریز کنم ولی نمیدونم چطور؟یعنی اگه از طریق صرافی بخام واریز کنم میشه وارد سایت و اونا مستقیما اونجا واریز کنن یا باید شماره حساب و ... بگیرم از EA؟ چجوری باید درخواست شماره حساب کنم چون یه بار ایمیل زدم گفتن با مسترکارت اینا واریز کن و مثل اینکه متوجه منظورم نشدن.
    منم یه چیزهایی یادمه که فقط با کارت میشد پرداخت کرد. من از خدمات این شرکتی که با کارت واریز میکنه استفاده کردم که کارمزدش هم زیاد شد و پشیمونم ولی کارم سریع انجام شد ولی صرافیهایی هستن که با کارت براتون واریز میکنن یعنی داخل اکانت شما میرن و مشخصات کارتشونو وارد میکنن و اگر صرافیهایی باشن که یه شعبه هم در استرالیا دارن خیلی به صرفه میشه چون پول کارمزد تبدیل ارز ندارن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanal نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوستانی که پرداخت کردن این هزینه رو میشه راهنمایی کنن؟ چون از چندتا صرافی پرسیدم شماره حساب خواستن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechatronics

سلام
    Acs جواب اسسمنت منو داد
    امتياز سن را ٣٠ ميگيرم.
    برام ٥ سال سابقه كار تاييد كرده
    چند سال سابقمو تاييد نكردن
    ليسانس has been assessed as comparable to an AQF Associate Degree with a major in computing.و
    فوق ليسانسمو هم has been assessed as comparable to an AQF Graduate Diplom
    نوشتن

من چند امتياز ميگيرم؟

آيا در مرحله بعدي امتيازي ازم كم ميكنن؟

Junior Member

با سلام
    اگر من با ایلتس 6 اسس بشوم و با توجه به اینکه 2 سال وقت دارم.
    بعد که ایلتس 7 بگیریم میتونم با ایلتس 7 اقدام کنم و 10 امتیازشو بگیرم.
    یا همان ایلتس زمان اسس منظور میشود.(اطلاعات قابل آپدیت هست)

Junior Member

سلام دوستان.. من برای رشته مهندسی صنایع مدارک رو برای ارزیابی به سازمان مهندسی ارسال کردم و آفیسر برام این کامنت رو گذاشته:

The career episode you have presented does not support an assessment outcome as Professional Industrial Engineer (ANZSCO 233511). The career episode described your role as a project manager only. Please refer to the ANZSCO Dictionary definition of Industrial Engineer, downloadable from www.abs.gov.au. Please provide a new career episode clearly demonstrating your professional industrial design engineering activities as per the ANZSCO dictionary definition.
    حالا نمیدونم که باید کامل از اول بنویسم یا اینکه میتونم همین cdr رو اصلاح بکنم و براشون ارسال کنم. اگر قرار بر اصلاح باشه هم نمیدونم دقیقا کجاها رو باید به چه صورت اصلاح کنم. ممنون میشم از دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره یا تجربه مشابه داره راهنمایی کنه. با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamab نمایش پست ها
    سلام دوستان.. من برای رشته مهندسی صنایع مدارک رو برای ارزیابی به سازمان مهندسی ارسال کردم و آفیسر برام این کامنت رو گذاشته:

The career episode you have presented does not support an assessment outcome as Professional Industrial Engineer (ANZSCO 233511). The career episode described your role as a project manager only. Please refer to the ANZSCO Dictionary definition of Industrial Engineer, downloadable from www.abs.gov.au. Please provide a new career episode clearly demonstrating your professional industrial design engineering activities as per the ANZSCO dictionary definition.
    حالا نمیدونم که باید کامل از اول بنویسم یا اینکه میتونم همین cdr رو اصلاح بکنم و براشون ارسال کنم. اگر قرار بر اصلاح باشه هم نمیدونم دقیقا کجاها رو باید به چه صورت اصلاح کنم. ممنون میشم از دوستان اگر کسی اطلاعاتی داره یا تجربه مشابه داره راهنمایی کنه. با تشکر
    چیزی که برات نوشته اینه که اپیزود هایی که نوشتی مربوط به وظایف یک مهندس صنایع نیست. و چه خوب که جواب منفی به اسست نداده. حالا بهت میگه یه اپیزود در مورد کارهای مرتبط با شرح وظایف مهندس صنایع بنویس و براش بفرست. نیازی به ارسال مجدد کل پکیج cdr نیست.

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Siavashelc نمایش پست ها
    با سلام
    اگر من با ایلتس 6 اسس بشوم و با توجه به اینکه 2 سال وقت دارم.
    بعد که ایلتس 7 بگیریم میتونم با ایلتس 7 اقدام کنم و 10 امتیازشو بگیرم.
    یا همان ایلتس زمان اسس منظور میشود.(اطلاعات قابل آپدیت هست)
    نمره آیلتس اسس شما ربطی به نمره ای که به اداره مهاجرت ارائه میدید نداره. هنگام پر کردن EOI آیلتس جدیدتون رو ارائه میدید و امتیاز لازم رو میگیرید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    چیزی که برات نوشته اینه که اپیزود هایی که نوشتی مربوط به وظایف یک مهندس صنایع نیست. و چه خوب که جواب منفی به اسست نداده. حالا بهت میگه یه اپیزود در مورد کارهای مرتبط با شرح وظایف مهندس صنایع بنویس و براش بفرست. نیازی به ارسال مجدد کل پکیج cdr نیست.
    راستش برای هر 3 تا اپیزود این متن رو نوشته عینا و برای بخش summary statement هم گفته که بر اساس اپیزود های جدید اصلاح و نوشته بشه. ولی دقیقا نمیدونم کجای اپیزود ها رو باید تغییر بدم و چه چیزهایی اضافه کنم.

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamab نمایش پست ها
    راستش برای هر 3 تا اپیزود این متن رو نوشته عینا و برای بخش summary statement هم گفته که بر اساس اپیزود های جدید اصلاح و نوشته بشه. ولی دقیقا نمیدونم کجای اپیزود ها رو باید تغییر بدم و چه چیزهایی اضافه کنم.
    سلام،
    یه نگاهی به شرح وظایف مهندس صنایع از نگاه اونا بنداز و با توجه به اون نقش خودت و تو تمام پروژه ها تغییر بده. حتی اگه فقط مدیر پروژه بودی می تونی به طور منعطف وظایف مد نظر اونها رو تو اپیزود ها جا بدی. دیگه خودمونیم دیگه مهندسی صنایع است دیگه! جا داری یه نامه نوشتن ساده هم براش نقشه عملیات بکشی!!
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)