صفحه 69 از 158 نخستنخست ... 19596061626364656667686970717273747576777879119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط rasta نمایش پست ها
    سلام
    من همسرم مهندس مکانیک است چون از دانشگاه آزاد شهرستان و طاهرا سکشن دو هست از چند دفتر مهاجرتی که پرسیدیم گفتن که مهندسی ارزیابی نمی شود، کاملا نا امید کننده است یعنی ارزیابی مهندسی برای کسانی که دانشگاهشون سکشن یک نیست دیگه امکان نداره
    سلام، با توجه به دانشگاهشون برای مدرک تحصیلی 10 امتیاز میگیرن و راه دیگه ای هم نیست

Junior Member

سلام
    من همسرم مهندس مکانیک است چون از دانشگاه آزاد شهرستان و طاهرا سکشن دو هست از چند دفتر مهاجرتی که پرسیدیم گفتن که مهندسی ارزیابی نمی شود، کاملا نا امید کننده است یعنی ارزیابی مهندسی برای کسانی که دانشگاهشون سکشن یک نیست دیگه امکان نداره
    خیر! لزوما اینطور نیست که کسی که دانشگاهش سکشن 2 باشد نتواند اریابی شود اما احتمال اینکه به عنوان Technologist تایید شود زیاد است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    سلام، با توجه به دانشگاهشون برای مدرک تحصیلی 10 امتیاز میگیرن و راه دیگه ای هم نیست
    ممنون از پاسخ شما، شنیدم می گن اصلا نمی تونید مدرک مهندسی تایید بشید، این10 امتیاز با مدرک مهندسی است؟

ممنون از پاسخ شما، شنیدم می گن اصلا نمی تونید مدرک مهندسی تایید بشید، این10 امتیاز با مدرک مهندسی است؟
    مهندسی هست ولی کد شغلی 233914 engineering technologist اسس میشید و مشکل دیگه ای هم نداره فقط 10 امتیاز برای مدرک میگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ario_2009 نمایش پست ها
    من الان در حال تحصیل در مقطع فوق لیسانس در استرالیا هستم و همزمان هم می خواهم برای PR نیز اقدام کنم، رزومه و نامه های سابقه کاری که هنگام اخذ پذیرش تهیه کردم و به پذیرش دانشگاه و سفارت استرالیا داده ام با آنچه که الان در رزومه و نامه های سابقه کار واقعی ام در رشته ای که می خواهم برای اسسمنت ارائه کنم تفاوت دارد، آیا این کار ریسک دارد؟ آیا اداره مهندسی هنگام اسسمنت یا اداره مهاجرت هنگام بررسی پرونده متوجه می شود من قبلا به سفارت ‏رزومه و ‏نامه سابقه کار با محتوایی متفاوت داده ام؟
    من از یک وکیل استرالیایی پرسیدم و جوابی که به من داد این بود که حیلی بعیده که سوابق داشنگاتون رو چک کنن و تا زمانی که دلیل کافی برای اثبات ادعاتون مبنی بر سابقه کار داشته باشید مثل سابقه بیمه هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه.
    ویرایش توسط hmoghadam : April 11th, 2016 در ساعت 01:53 AM دلیل: استفاده از متن اصلی در نقل قول بجای سوال تکراری

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    من از یک وکیل استرالیایی پرسیدم و جوابی که به من داد این بود که حیلی بعیده که سوابق داشنگاتون رو چک کنن و تا زمانی که دلیل کافی برای اثبات ادعاتون مبنی بر سابقه کار داشته باشید مثل سابقه بیمه هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه.
    ممنون از شما خودم هم این جمع بندی را داشتم اما حالا بهترم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    مهندسی هست ولی کد شغلی 233914 engineering technologist اسس میشید و مشکل دیگه ای هم نداره فقط 10 امتیاز برای مدرک میگیرید.
    یه سوالی که همیشه ذهن داشتم حالا که بحث شده می خواستم شما می دونید یا خیر اینه که کسی که مثلا مانند این مورد مهندس مکانیک از دانشگاه درجه دوم هست و تکنولوژیست اسس میشه ، آیا در بازار کار اینجا در استرالیا به عنوان یک مهندس مکانیک اجازه کار نداره، یعنی تاثیر در شغلیش داره، ممنون از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط ario_2009 نمایش پست ها
    یه سوالی که همیشه ذهن داشتم حالا که بحث شده می خواستم شما می دونید یا خیر اینه که کسی که مثلا مانند این مورد مهندس مکانیک از دانشگاه درجه دوم هست و تکنولوژیست اسس میشه ، آیا در بازار کار اینجا در استرالیا به عنوان یک مهندس مکانیک اجازه کار نداره، یعنی تاثیر در شغلیش داره، ممنون از شما
    ببینید تا اونجایی که من میدونم شرکت ها نمیان مدرک اسس شما رو ببینند یا کد شغلیتونو، یکی از دوستان من که همسرشون اسس گرفته بود تو استرالیا فقط با رزومه کاریش رفت سر کار و حتی ازش مدارک تحصیلی یا چیزی مبنی بر صحت حرفهاش نخواستن. بنابراین چیزی که به نظرم مهمه سوابق کاری و رزومه کاریتونه. و اینکه یه تکنولوژیست هم مهندسه با شرح وظایف کوچکتری نسبت به یه پروفشنال.

سلام دوستان
    من بعد از حدود 10 روز مطالعه مطالب مفید دوستان چندتا سوال دارم
    من و همسرم می خوایم از طریق مدرک همسرم اقدام کنیم.
    سن 30 (متولد مهر 64)
    مدرک لیسانس پیام نور. آی تی
    مدرک زبان فعلا هیچی. برنامه ریزی برای آیلتس 7 تا 6 ماه اینده
    با این توضیحات اگر تا قبل از مهر 96 برای ما دعوتنامه بیاد امتیاز سن 30 خواهد بود
    سال دریافت مدرک 94 هستش. اما 4 سال سابقه با بیمه دارند. حدود 4 سال هم با نامه می تونم جور کنم(که نمی دونم قابل قبول هست یا نه)
    حالا سوال من اینه که سابقه کاری قبل 94 حساب میشه یا خیر.
    با این شرایط و تجربه های دوستان، امتیاز احتمالی به 55 میرسد یا خیر.
    قسمت مبهم برای ما امتیاز مدرک و سابقه کار هستش.
    پیشاپیش از دوستان متشکرم
    ممنون میشم اگه جواب بدین

Junior Member

سلام دوستان من یک سوال داشتم راجب مهاجرت به استرالیا. گفتم اینجا مطرح کنم شاید کسی بتونه جواب بده.
    آیا توی مدارک ارسالی نامه تمکن مالی هم لازمه؟
    بعد اینکه برای دو نفر چقدر پول باید توی حساب باشه؟ و تا کی باید پول تو حساب بمونه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)