صفحه 72 از 158 نخستنخست ... 22626364656667686970717273747576777879808182122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mashni نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    من در پروسه ارزیابی مدرک و سابقه کار هستم برام از آفیسر پیغام اومده :
    provide at least one document issued by a third party such as Social Security Report,etc containing the company name
    and the period of employment ولی نمیدونم منظورش از social security report , etc و third party چیه؟
    سئوال دومم اینه که آفیسر منو با وجود 9 سال سابقه کار در زمینه الکترونیک (مرتیط با رشته شغلیم و فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد تبریز مقطع کارشناسی نا پیوسته با معدل 14.5 ) به دلیل اینکه گفته شما در تمام career episode ها بیشتر در مورد نصب و تعمیر و راه اندازی سیستم های ناوبری هواپیمایی نوشته ای به من پیشنهاد engineering technologist داده به نظر شما چه کار کنم تا منو به عنوان professional engineer بشناسه ؟
    سلام، در مورد سوال اولتون فکر میکنم باید مدارک معتبر تری دال بر شاغل بودنتون و سابقه کاریتون ارائه کنید.
    در مورد professional engineer به اسسورتون ایمیل بزنید و بگید حتما میخواید پروفشنال بشید و میتونید در مورد سوابق دیگه کاریتون اپیزود بفرستید، به سایت زیر برید و شرح وظایف کاری که از مهندس الکترونیک انتظار
    میرود رو مطالعه کنید و اپیزود در ارتباط با اونها بنویسید.
    http://www.abs.gov.au/ausstats/abs@....B?opendocument

Junior Member

خیلی ممنون از راهنمایی تان

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    سلام، من سایت اداره مهاجرت رو نگاه کردم اینو نوشته :
    You must score at least 60 points against points test factors to be eligible to be invited to apply for this visa.
    If you are invited to apply, you must achieve at least the score specified in your letter of invitation.
    جمله دوم نوشته که باید حداقل امتیاز که تو دعوت نامتون ذکر شده رو بیارید، بنابراین همونجور که خودتونم میگید بهتره سابقه کار رو توی EOI نزنید که امتیازش براتون محاسبه نشه و توی دعوت نامه نیاد.

http://www.border.gov.au/Trav/Visa-1/190-

سلام
    هر روز دارم فکر میکنم...یک روز میگم بزنم یکروز نزنم
    خوب ببینید وقتی خلاصه جدول امتیازی منو میزنه اون سابقه کار را با اینکه من اصلا انتخاب نکردم 0 آورده.خوب ضایع است دیگه.عمرا دعوت بشم برای اسپانسر

[IMG][/IMG]
    I spring over the spring with the spring in the spring

سلام، در مورد سوال اولتون فکر میکنم باید مدارک معتبر تری دال بر شاغل بودنتون و سابقه کاریتون ارائه کنید.
    در مورد professional engineer به اسسورتون ایمیل بزنید و بگید حتما میخواید پروفشنال بشید و میتونید در مورد سوابق دیگه کاریتون اپیزود بفرستید، به سایت زیر برید و شرح وظایف کاری که از مهندس الکترونیک انتظار
    میرود رو مطالعه کنید و اپیزود در ارتباط با اونها بنویسید.
    http://www.abs.gov.au/ausstats/abs@....B?opendocument
    1.
    ببخشید دوستان میشه یکی فصل الخطاب بشه بگویید
    حتما باید بیمه داشته باشیم برای اثبات سابقه کار یا خیر

2.
    من رشتم عمرانه
    اسس مدرک هم شدم
    آیا میتونم الان فقط برای اسس سابقه کار برای EA اقدام کنم...یادمه که تو دفترچه راهنما میشد....حالا به نظرتون حدود 300 دلار ریسک کنم و درخواست بدم شاید بدون بیمه قبول کردن!؟!؟!؟!؟!؟!؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    1.
    ببخشید دوستان میشه یکی فصل الخطاب بشه بگویید
    حتما باید بیمه داشته باشیم برای اثبات سابقه کار یا خیر

2.
    من رشتم عمرانه
    اسس مدرک هم شدم
    آیا میتونم الان فقط برای اسس سابقه کار برای EA اقدام کنم...یادمه که تو دفترچه راهنما میشد....حالا به نظرتون حدود 300 دلار ریسک کنم و درخواست بدم شاید بدون بیمه قبول کردن!؟!؟!؟!؟!؟!؟
    سلام، من دوسال پیش اسس گرفتم. تا اون جایی که من میدونم جایی ذکر نشده که حتما بیمه داشته باشید. مدارکی میخوان که بتونه اثبات بکنه ادعاتونو، خوب بهترین چیز هم بیمه است. چون فکر کنم فهمیدن که نامه های سوری خیلی راحت میشه از شرکت ها گرفت. من خودم فقط یک برگ نامه از شرکت گرفتم مبنی بر سابقه کارم و نه فیش حقوقی نه بیمه نه قرارداد هیچ چیزه دیگه ای نفرستادم و ازم قبول کردن البته 2 سال پیش. به نظرم اعتبار جایی که ازش نامه سابقه کار میگیرید خیلی مهمه مثلا اون شرکت سایت داشته باشه که بتونن از اونور چک کنن.

سلام، من دوسال پیش اسس گرفتم. تا اون جایی که من میدونم جایی ذکر نشده که حتما بیمه داشته باشید. مدارکی میخوان که بتونه اثبات بکنه ادعاتونو، خوب بهترین چیز هم بیمه است. چون فکر کنم فهمیدن که نامه های سوری خیلی راحت میشه از شرکت ها گرفت. من خودم فقط یک برگ نامه از شرکت گرفتم مبنی بر سابقه کارم و نه فیش حقوقی نه بیمه نه قرارداد هیچ چیزه دیگه ای نفرستادم و ازم قبول کردن البته 2 سال پیش. به نظرم اعتبار جایی که ازش نامه سابقه کار میگیرید خیلی مهمه مثلا اون شرکت سایت داشته باشه که بتونن از اونور چک کنن.
    سلام
    پس به نظرتون ریسک کنم و مدارک رابفرستم فقط برای اسس سابقه کار
    Separate Relevant Skilled Employment Assessment
    350 دلار
    یعنی مثلا اگر گیر بدن بیمه بده و من ندارم اراپه بدم روی اسس مدرکم را الان گرفتم ممکن تاثیر منفی بذاره؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ یا نه 350 دلار میپره فقط!!!!!

و نکته ای که من متوجه شدم اگر EA سابقه کار را ارزیابی کنه دیگه Department برای سابقه کار درخواست بیمه نمیکنه
    ویرایش توسط sasansas : April 21st, 2016 در ساعت 03:35 AM

سلام مجدد
    میشه نمونه نتیجه اسس سابقه کار توسط EA را بذارید

سلام
    پس به نظرتون ریسک کنم و مدارک رابفرستم فقط برای اسس سابقه کار
    Separate Relevant Skilled Employment Assessment
    350 دلار
    یعنی مثلا اگر گیر بدن بیمه بده و من ندارم اراپه بدم روی اسس مدرکم را الان گرفتم ممکن تاثیر منفی بذاره؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ یا نه 350 دلار میپره فقط!!!!!

و نکته ای که من متوجه شدم اگر EA سابقه کار را ارزیابی کنه دیگه Department برای سابقه کار درخواست بیمه نمیکنه
    بعید میدونم روی اسس که بهتون دادن تاثیری داشته باشه، بهر حال اسس رو بدون بیمه بهتون دادن و اگر الان هم قبول نکنن فرقی نمیکنه. فقط 350 دلار

سلام مجدد
    میشه نمونه نتیجه اسس سابقه کار توسط EA را بذارید
    من چون اسس مدرک و سابقه کار رو باهم درخواست داده بودم. تو نامه اسس بعد از مشخص کردن مدرک و کد شغلی یه قسمت هم نوشته با توجه به مدارک ارسالی مثلا از سال فلان تا فلان مورد قبوله و تایید میشه

بعید میدونم روی اسس که بهتون دادن تاثیری داشته باشه، بهر حال اسس رو بدون بیمه بهتون دادن و اگر الان هم قبول نکنن فرقی نمیکنه. فقط 350 دلار

خیلی خیلی خیلی ممنونم
    دوستان تا حالا کسی بوده اسس مدرک و سابقه کارشو جدا بده.....من نامه های کاری محکم داشتم که برای اسس مورد قبول بود....اما بیمه ندارم....رشته عمران
    والا 350 خیلی برای من...اما چکار کنیم باید کلی خرج کنیم و ریسک کنیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)