صفحه 73 از 158 نخستنخست ... 23636465666768697071727374757677787980818283123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 730 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mash2m نمایش پست ها
    سلام، من دوسال پیش اسس گرفتم. تا اون جایی که من میدونم جایی ذکر نشده که حتما بیمه داشته باشید. مدارکی میخوان که بتونه اثبات بکنه ادعاتونو، خوب بهترین چیز هم بیمه است. چون فکر کنم فهمیدن که نامه های سوری خیلی راحت میشه از شرکت ها گرفت. من خودم فقط یک برگ نامه از شرکت گرفتم مبنی بر سابقه کارم و نه فیش حقوقی نه بیمه نه قرارداد هیچ چیزه دیگه ای نفرستادم و ازم قبول کردن البته 2 سال پیش. به نظرم اعتبار جایی که ازش نامه سابقه کار میگیرید خیلی مهمه مثلا اون شرکت سایت داشته باشه که بتونن از اونور چک کنن.
    دوستان این بوکلت 2016 صفحه 29 رو نگاه کنید. اونجا برای مدارکی که نشون دهنده سابقه کار باشه میگه
    AND Documents issued by the related government agency or any other organisation not related to your employer, such as:
    وقتی AND رو کپیتال کرده یعنی واجبه به نظر من. نمی دونم شاید سالای قبل نبوده این بند.

https://www.engineersaustralia.org.a...march-2016.pdf

سلام
    من لیسانس کامپیوتر (نرم افزار) دارم و میخوام مدارکم رو جهت بررسی برای ACS بفرستم.
    سابقه کار مرتبطم 2 سال حین تحصیل به صورت part time و 4 سال هم بعد از تحصیل به صورت full time هست.
    ACS موردی به نام Skill Level Requirement Met Date داره که بر اساس اون سابقه کار شخص رو از یک تاریخی به بعد حساب میکنه.

در Skills Assessment Guidelines for Applicants دو مثال برای تعیین این تاریخ اومده.

1. شخصی که مدرک لیسانس مرتبط میگیره و تمام سابقه کارش مال بعد از تحصیل هست، تاریخ شروع سابقه کار مورد قبولش از دو سال بعد از شروع کار حساب میشه یعنی دو سال اول کارش حساب نمیشه.

2. مثال دوم مربوط به شخصی هست که قبل از شروع دوره لیسانس سابقه کار داشته در حین تحصیل کار رو ترک کرده و وقتی درسش تموم شده دوباره رفته سر کار. برای این مورد تاریخ شروع سابقه کار مورد قبول رو زمان فارق التحصیلی میزنن.

حالا سوال بنده اینه که اگه شخصی مثل من 2 سال آخر لیسانس رو به صورت part time کار کرده (کار در حین تحصیل) و 4 سال بعد از لیسانس هم سابقه کار مرتبط داره تاریخ Met Date کی میشه؟ آیا بازم 2 سال بعد از اتمام لیسانس رو حساب نمیکنن یا همون تاریخ فارق التحصیلی رو در نظر میگیرن؟

لینک Skills Assessment Guidelines for Applicants

ممنون

سلام دوستان
    می خواستم بپرسم مراحل ارسال مدارک و اقدام برای مهاجرات به چه صورته؟ و آیا من که هیچ آشنایی با مراحل اقدام برای مهاجرت به استرالیا رو ندارم می تونم بدون وکیل و به تنهایی برای این موضوع اقدام کنم. خیلی ممنون میشم پاسخ بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط Sepehrmihan نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم بپرسم مراحل ارسال مدارک و اقدام برای مهاجرات به چه صورته؟ و آیا من که هیچ آشنایی با مراحل اقدام برای مهاجرت به استرالیا رو ندارم می تونم بدون وکیل و به تنهایی برای این موضوع اقدام کنم. خیلی ممنون میشم پاسخ بدید
    سلام اینکه خودت اقدام کنی یا از طریق وکیل به نظر من بستگی به میزان پیچیدگی شرایط شما داره. اکثر افرادی که میشناسم خودشون اقدام کردن. یه تحقیقی کن ببین شرایطت به چه صورته. من با چنتا وکیل در مورد کیس خودم صحبت کردم فقط اطلاعات کلی داشتن اطلاعات دقیق نداشتن.
    این وب سایت اطلاعات خوبی داره:
    https://www.visamondial.com/

اگه با زبان مشکلی ندارید در این ویدئو خیلی خوب بیشتر موارد توضیح داده شده:
    https://www.youtube.com/watch?v=RJ9Y...ature=youtu.be

Junior Member

سلام،
    یه سوال دارم: توی جواب اسسمنت دو تا شماره بالای نامه داده: EA ID و application ID. کدومیک از این شماره ها رو باید توی EOI در قسمت رفرنس نامبر مربوط به اسسمنت وارد کنم؟

Junior Member

سلام دوستان، وقت به خیر
    من می خوام فرایند درخواست برای 189 رو شروع کنم. شهریور امسال 30 سالم تموم میشه، لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاه دولتی دارم با سه سال و نیم سابقه بیمه ای مرتبط. ولی هنوز 5 امتیاز کم دارم و باید حداقل آیلتس 7 بگیرم تا 60 امتیاز رو کسب کنم. به نظرتون اول آیلتس بگیرم و بعد شروع به ازادسازی مدارک تحصیلی و شغلیم کنم یا اول برای آزادسازی مدارک اقدام کنم و بعد برای آیلتس بخونم؟ برای ثبت اسس منت بعضی رشته ها نیاز به آیلتس دارن گویا. من رشته ام مدیریت آی تی هست، ACS رو چک کردم چیزی در مورد آیلتس ننوشته بود. از کجا می تونم مطمئن بشم که آیلتس رو برای اسس منت لازم دارم یا نه؟

Junior Member

سلام دوستان، وقت به خیر
    من می خوام فرایند درخواست برای 189 رو شروع کنم. شهریور امسال 30 سالم تموم میشه، لیسانس و فوق لیسانس از دانشگاه دولتی دارم با سه سال و نیم سابقه بیمه ای مرتبط. ولی هنوز 5 امتیاز کم دارم و باید حداقل آیلتس 7 بگیرم تا 60 امتیاز رو کسب کنم. به نظرتون اول آیلتس بگیرم و بعد شروع به ازادسازی مدارک تحصیلی و شغلیم کنم یا اول برای آزادسازی مدارک اقدام کنم و بعد برای آیلتس بخونم؟ برای ثبت اسس منت بعضی رشته ها نیاز به آیلتس دارن گویا. من رشته ام مدیریت آی تی هست، ACS رو چک کردم چیزی در مورد آیلتس ننوشته بود. از کجا می تونم مطمئن بشم که آیلتس رو برای اسس منت لازم دارم یا نه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط GolMary نمایش پست ها
    سلام دوستان، وقت به خیر
    سلام
    ACS برای اسس به آیلتس احتیاجی نداره، ولی ترجمه مدرک تحصیلی و ریزنمرات رو میخواد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی فناوری اطلاعات

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_ab نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس کامپیوتر (نرم افزار) دارم و میخوام مدارکم رو جهت بررسی برای ACS بفرستم.
    سابقه کار مرتبطم 2 سال حین تحصیل به صورت part time و 4 سال هم بعد از تحصیل به صورت full time هست.
    ACS موردی به نام Skill Level Requirement Met Date داره که بر اساس اون سابقه کار شخص رو از یک تاریخی به بعد حساب میکنه.

در Skills Assessment Guidelines for Applicants دو مثال برای تعیین این تاریخ اومده.

1. شخصی که مدرک لیسانس مرتبط میگیره و تمام سابقه کارش مال بعد از تحصیل هست، تاریخ شروع سابقه کار مورد قبولش از دو سال بعد از شروع کار حساب میشه یعنی دو سال اول کارش حساب نمیشه.

2. مثال دوم مربوط به شخصی هست که قبل از شروع دوره لیسانس سابقه کار داشته در حین تحصیل کار رو ترک کرده و وقتی درسش تموم شده دوباره رفته سر کار. برای این مورد تاریخ شروع سابقه کار مورد قبول رو زمان فارق التحصیلی میزنن.

حالا سوال بنده اینه که اگه شخصی مثل من 2 سال آخر لیسانس رو به صورت part time کار کرده (کار در حین تحصیل) و 4 سال بعد از لیسانس هم سابقه کار مرتبط داره تاریخ Met Date کی میشه؟ آیا بازم 2 سال بعد از اتمام لیسانس رو حساب نمیکنن یا همون تاریخ فارق التحصیلی رو در نظر میگیرن؟

لینک Skills Assessment Guidelines for Applicants

ممنون

سلام
    اگر رشته ای که انتخاب میکنی با مدرک تحصیلی مرتبط باشه، دو سال سابقه کاری تمام وقت (20 ساعت در هفته به بالا) برای اسس شدن مدرک نیاز داری. اولین تاریخی که دو سال کار و 4 سال لیسانس هر دو تموم شده باشند، Qualification Met Date معرفی میشه.

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad_m نمایش پست ها
    سلام،
    یه سوال دارم: توی جواب اسسمنت دو تا شماره بالای نامه داده: EA ID و application ID. کدومیک از این شماره ها رو باید توی EOI در قسمت رفرنس نامبر مربوط به اسسمنت وارد کنم؟
    سلام،

من EA ID و زدم و مشکلی پیش نیومد. در کل فکر نمی کنم اهمیتی داشته باشه چون بعد از اینکه دعوتنامه گرفتید تصویرنامه رو باید آپلود کنی.

پیروز باد
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)